Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu diziyi ara verene kadar biriktirerek izliyorum aradan sonra haftası haftasına takip ediyorum. Yalnız bu sezon
    Terminus maceraları
    yüzünden bu kadar sabırlı olabilir miyim onu bilmiyorum işte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özledik de dizinin 1. Sezonuna bakıp huzunlenmemek zor Karakterler çok sağladımdı. Ve ilgi çekiciydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftada 45 dk yetmiyo ama buna da şükür Bekliyoruz
  • Az kaldı

• Pazartesi gününü hiç sevmezdim şimdi iple çekiyorum
  • Her hafta çıkıyor değil mi?

• heyecan var mı len
  • Tam olarak ne zaman başlıyor arkadaşlar?

• bu diziyi parça parça izlemek hiç iyi olmuyor, biriktirip izleyince fark ediyorsunuz ki bir konu bütünlüğü ortaya çıkıyor.

Ben bunu got'da çok açıkça yaşadım, insanlar her hafta ayrı bir hayıflanırken ben 5 - 5 izledim ve tam ortadan ayrı mevzulara geçtiği için rezital gibi geçip gitti valla...

herkese tavsiyem sezon sezon izleyin zira true detective'de de böyle oldu, cuma - cumartesi izleyip bitirdim çok iyi oldu çok da güzel oldu.

şimdi gotham var onu bekliyorum bir yandan bunu da bekleyeceğim. Bir süre sonra gerçekten alışıyorsunuz...
  • O değilde nerden çıkardınız şimdi daha sezon başlamadan sezonu bitirdiniz araya soktunuz. Oda güzel yaz dizilerini izleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

O değilde nerden çıkardınız şimdi daha sezon başlamadan sezonu bitirdiniz araya soktunuz. Oda güzel yaz dizilerini izleriz.

valla öyle ya verilecek ara aklıma geliyor her bölümden sonra kendi kendimi üzüyorum
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Ben bunu bazı dizilerde yapıyorum fakat önemli olan dizilerde yapamıyorum mesela Supernatural,Bu,Arrow,twd,Originals tarzı diziler haftalık izliyorum çünkü dayanamıyorum.

O dediğin şöyle olur ama sabah akşam iş güç koşturursun aradan 3-4 ay geçer diziler biter falan toplu halde çeker izlersin bu olur.
  • Bastille kullanıcısına yanıt
    saat kacta biliyormusun peki
  • Beklemedeyiz.
  • Kimin Diziye Geri Dönmesini İsterdiniz ? İlk cevap benden MERLE DİXON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 12 Ekim 2014; 10:17:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabus2000

Kimin Diziye Geri Dönmesini İsterdiniz ? İlk cevap benden MERLE DİXON

Hafif dengesizdi ama iyi adamdı Rip

• Sabırsızlıkla bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabus2000

Kimin Diziye Geri Dönmesini İsterdiniz ? İlk cevap benden MERLE DİXON

Merle Reyiz ya da Shane

• Tarzi ,umursamamasi ve is bitiricigiyle farkli bir karakterdi.Òzünde iyi bir adam bence.Cocuklugu ,icinde bulundugu ortam ve yasadigi seyler adam hep berbat bir ortamda kalmis.Eski askerdir kendisi.R.İ.P MERLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 12 Ekim 2014; 12:58:39 >
  • arkadaşlar Amerika ile aynı anda izleyebileceğimiz bir site vb. yer yokmudur? stream felan yapılmazmı ? yarını beklemek bile zor gelir oldu :))) malum dizi sitelerine herhalde yarın hatta obur gun düşer değilmi?
  • 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.