Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İmkansız ana karakterlere bir şey olmaz bana kalırsa. Yani Rick,Carl,Darly,Glenn,Michonne,Tyreese,Carol,Maggie,Beth Bunlar baş karakter gibi bunlar en azından bu sezon ölmücek.

Glenn Denen karakter Bu sene ölmez zaten Onu negan denen karakter öldürceke gibi fakat kadroda yok o karakter belki daha sonra girerse bilemicem. Tabi bu söylediklerim Hepsi bu sezonda ölmese bile yavaş yavaş ölcekler gibi. Sonunda bir tek Carl,Rick,Judith kalır. Belki birde darly olucak gibi. Yukarda saydığım karakterler ana karakter gibi özdeşleşti artık ondan dolayı Hershell gibi yavaş yavaş ölürler.

Ama dizi Çizgiromana bağlı gitmiyor bana kalırsa apayrı gidiyor gibi kesitler oluyor bilemeyiz neler olcağını. Kayıp verirsede Abrahamın takımı ölür gibime geliyor. Tabi bunlar varsayım gibi ama bilemicem.

• Rick ve Carl hariç herkez ölebilir bu dizide kimin öleceği hiç belli olmaz Shane bile öldü.
  • Aaron Paul gelecek diye haberler var.Valla gelirse bu dizi uçar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GromLenn XL kullanıcısına yanıt
    Hocam o haber balon çıktı galiba.

2015'te yeni çıkacak bir dizide Norman Reedus ( Daryl ) ile Aaron Paul ( Jesse ) birlikte oynayacaklarmış, fotoğrafın falan Twd ile alakası yokmuş.
  • sonunda sezonu tamamladık hanımla beraber, 5. sezonu bekliyoruz bakalım,
    fragman ilgi çekici olmuş, heyecanlı geçeceğe benziyor yeni sezon, yeni karakterler heyecan katabilir
  • Bu sezon çok iyi olmak zorunda.5 yıldır diziden patlama bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

İmkansız ana karakterlere bir şey olmaz bana kalırsa. Yani Rick,Carl,Darly,Glenn,Michonne,Tyreese,Carol,Maggie,Beth Bunlar baş karakter gibi bunlar en azından bu sezon ölmücek.

Glenn Denen karakter Bu sene ölmez zaten Onu negan denen karakter öldürceke gibi fakat kadroda yok o karakter belki daha sonra girerse bilemicem. Tabi bu söylediklerim Hepsi bu sezonda ölmese bile yavaş yavaş ölcekler gibi. Sonunda bir tek Carl,Rick,Judith kalır. Belki birde darly olucak gibi. Yukarda saydığım karakterler ana karakter gibi özdeşleşti artık ondan dolayı Hershell gibi yavaş yavaş ölürler.

Ama dizi Çizgiromana bağlı gitmiyor bana kalırsa apayrı gidiyor gibi kesitler oluyor bilemeyiz neler olcağını. Kayıp verirsede Abrahamın takımı ölür gibime geliyor. Tabi bunlar varsayım gibi ama bilemicem.

Bu saydığın kişiler ölmezse kimin ölümüne üzülür ki izleyiciler. Bence dizide bu karakterlerden biri ölürse olay olur asıl.

• Abrahamın takımı var mesela.

Eğer Negan girerse Glenn Ölür Diğer türlü öldürmezler diye tahmin ediyorum. Bak şöyle söyliyim 4 sezonda 8 bölümde Hershellı zombi öldürmedi Vali öldürdü. Yani bunun gibi bence zombiye ölmezler.

Vali gibi biri kadroya girmeli artık Garretmı bu sezonki rakipleri yoksa sonradan başka birimi gircek bilemem. Şöyle düşün bu sezon 3 kişi öldü. Örnek veriiyim Beth,Glenn, Carol. Bu biraz abes kaçar bana kalırsa. Bence yine yeni kadroya girenlerden ölüm olur bir sonraki sezonda artık kadro yavaş yavaş parçalanmaya ve ölümler artar. Zaten şu anda kemik kadro gibiler bunlar. Diziyi uzaması için hepsini ağırdan alırlar ama büyük ihtimal bu sezon bir kemik kadrodan biri gidebilir veya gitmeyebilir.

Ama dediğim gibi eğer bu kişi ölcekse oda zombiye olmasın. İnsana olması mantıklı geliyor bana.

• Ne fragman ne 40dk için koca koca haftaları beklemek.. Sezon 5 bitsin izleriz toptan vesselam

• Bence kitap dizi kadar iyi degildir :D
  • DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    Helal olsun bir bayanın bu diziyi izleyişi çok iyi bir şey.
  • başlarda hoşlanmamıştı ama sevdi:)
    altyazı olayını da sevmiyordu pek ona da alıştı

beraber bir şeyler yapmak adına önemli:)
  • DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    İyi olmuş.
  • yeni sezon fragmanını izledim.güzel gözüküyor.
  • Beth,rick,carl ve carol ve michonne ölmesin de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Da Vinci was here -- 31 Temmuz 2014; 20:18:29 >
  • Da Vinci was here D kullanıcısına yanıt
    Darly öldürdün yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

Bence kitap dizi kadar iyi degildir :D

Hocam kitaplarla konusu aynı değil ama vali ile ilgili çok şeyi anlatıyor.

Farti
    hocam daryl aslında vazgeçilemez bir karakter değil çizgi romana göre giderse onun gibi adamlar daha çok gelir.
    Mesela

Abraham(aslında çoktan geldi ama özelliklerini çok göstermedi dizide hatta darylın katıldığı grup carl rick ve abeye saldırmıştı)
    Jesus açıklama yok spoiler vermek istemiyorum
    Dwight daryla çok benziyen bir karakter hatta ilk göründüğünde daryl mı geldi lan dedim.

2.ekleme hocam galiba cizgi romanı coktan okumussun ben bunları boşuna mı yazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Da Vinci was here -- 31 Temmuz 2014; 20:40:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

off hala negan diyorsun
    cizgi romanla aynı gitmiyor lanet olası dizi
    bunu idrak edemiyor musunuz 4 koca sezon oldu arkadaş

• Sen herhalde hiç okumuyorsun yazdıklarımı alta bakarsan Çizgi roman ile bağlı gitmediğini söylemişim. Bu kadar ne diye tepki veriyorsun.? Negan denen karakter olmasa bile başkası olcak. Ben varsayımlardan yola çıkarak konuşuyorum.
  • Da Vinci was here D kullanıcısına yanıt
    İşte asıl sorun ne kitaba nede Çizgiromanla bağlantılı gitmiyor arada bir kesitler var.
    Onun gibi bir sürü karakter gelir ama insanlar alıştı artık pat diyede ortadan kaldıramazlar. O zaman Rickde gitmesi lazım gibi.

Ben çizgi romanı okumadım ama baktım bir yarısına kadar okumuşumdur.
  • 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.