Şimdi Ara

KIA SORENTO ÇOK YAKAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende kia sorento var da çok yakıyor.bunların yakıtları normalmidir?50 liralık mazot koydum 150 km gitti.şehir içi şehir dışı karışık

• Normaldir. 2 tonluk ve 2,5 lt motoru olan bir araç neticede.
  • http://www.arabam.com/TestDetay.aspx?id=139&baslik= Buradan aracın hakkında bilgilere ulaşabilirsin.
  • arkadaşımda vardı, birkez muhabbet sırasında benim 1.6 civicle hemeh hemen aynı yaktığını söylemişti.benim aracın 35-36 kuruş, senin söylediğinine senin aracın da 33-34 kruş yakıyor, demekki doğru demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkesemobilya

Herkese merhaba,
    2005 model 70.000 km de sorento sahibiyim.Aracı gaz pedalı ile ayağım arasında yumurta varmış gibi yavaş ve az yakıt yakması için dikkatli kullanmama rağmen 45-50 kuruş yakıt tüketimi var.Üstelik şehiriçi şehirdışı karışık kullanıyorum.Sorento sahipleri;normal mi?

45-50 kuruş çok fazla. Bence siz filtreleri falan değiştirin aracı da serviste kontrol ettirin 11-12 lt normal ama sizinki 16 lt'ye karşılık geliyor. Grand Cherokee'nin eski 3.1 TD motoru bile o kadar yakmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FX35 -- 29 Nisan 2010; 12:19:02 >
  • Ben de sıfır Sorento alan birinden bu değerleri duymuştum...
  • Fabrika verisi 10.5lt idi heralde.
  • bencede o kadar yakmaması lazımm servse başvur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.