- x
Ev için alarm sistemi önerileri
127 Cevap29135 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

326 Mesaj
29 Mart 2010; 21:04:05 

Evime alarm sistemi taktırmayı düşünüyorum pronet hariç önerebileceğiniz sistemler nelerdir

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

326 Mesaj
30 Mart 2010; 17:28:00 

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

1111 Mesaj
31 Mart 2010; 17:57:15 

vestel angel alarm sistemi esasen, visonic markadır ve israildir. vestel kendi logosu ve türkçe yazılımı kullanır
crow yine israildir.
dsc kanada malıdır..
bu malları alarm sistemi pazarlayanlardan modül modül alabilirsiniz, ancak pahalı olabilir.. ortlama 1000 liradan başlar 1500 liraya uygun sistem yapılailir, ve alarm merkezlerinden yararlanabilirsiniz

bütçeniz ne kadar bilmiyorum ancak yukardakilere bütçeniz yetmiyorsa,

yale kilitin tümü kablosuz alarm sistemi var. benim aldığım sistem yale 6400 set + 4 pencere kontağı
set peşin 550 tl içinden, 2 pır, 2 pencere magnetiği çıkıyor.. ilave 4 pencere kontağı dahil 700tl tuttu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 6 Haziran 2012; 22:20:41 >

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

326 Mesaj
1 Nisan 2010; 12:31:48 

yale,paradox ve desi alarm ile görüştüm hepsine tasarladığım sistemi söylediğim bana çıkardıkları fiyatlarda paradox en pahalı teklifi veren firma oldu yale ile desi yakın birbirlerine desi az daha ucuz ama desinin alarm kutusu hoşuma gidiyor bide araba alarmından dolayı daha önce ismini duyduğum için desiye yaptırmayı düşünüyorum ama daha tam karar vermedim

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

2323 Mesaj
4 Nisan 2010; 4:46:15 

Alarm sistemi alırken içinde Duman Detektörü olmasına dikkat edin.

326 Mesaj
5 Nisan 2010; 0:34:18 

quote:

Orijinalden alıntı: loko

ben desiyle anlaştım eve taktırıyorum bu ay ama duman dedektörü yok bende gerek duymadım neden çokmu gerekli oluyor

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

21258 Mesaj
5 Nisan 2010; 0:48:42 

15TL süpermarketlerde duman detektörü satıyorlar.
Bilirkişiden öğrendiğime göre bu detektörlerde eser miktarda plütonyum varmış.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

326 Mesaj
5 Nisan 2010; 0:54:41 

quote:

Orijinalden alıntı: loko

ben desiyle anlaştım eve taktırıyorum bu ay ama duman dedektörü yok bende gerek duymadım neden çokmu gerekli oluyor

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

2323 Mesaj
5 Nisan 2010; 15:19:15 

quote:

Orijinalden alıntı: dnzakyz

Alarm sistemine dahil Duman detektörü olursa yangın anında(Allah korusun) tüm sirenler çalıyor.Hırsıza karşı korudugumuz evimizi niye evin içindeki düşmana karşı korumayalım?Uyurken çıkan yangın duyulmaz bu yüzden her eve Duman detektörleri şart bence.Bende duman detektörlü ve su baskını ikaz cihazlı Alarm sistemi alacagım.Bu yüzden 5-6 aydır araştırma yapıyorum.Daha sonra taktıgınız ve alarm sistemine dahil olmayan duman detektörleri sadece kendi sireni ile uyarıyor.Buda çogu zaman yeterli olmuyor.

326 Mesaj
5 Nisan 2010; 17:23:27 

daha sistemi kurdurmadım olabilir ozaman ama her odayamı koymak lazım nasıl oluyor tek biryere koyuluyorsa maliyeide düşer yani düşünebilirim yangında ikaz verir tamam ama doğalgazda kaçak oluncada verirmi acaba

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

326 Mesaj
5 Nisan 2010; 17:28:21 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

15TL süpermarketlerde duman detektörü satıyorlar.
Bilirkişiden öğrendiğime göre bu detektörlerde eser miktarda plütonyum varmış.

lpütonyum ne yapıyor zararlımıymış?

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

2323 Mesaj
5 Nisan 2010; 18:54:05 

quote:

daha sistemi kurdurmadım olabilir ozaman ama her odayamı koymak lazım nasıl oluyor tek biryere koyuluyorsa maliyeide düşer yani düşünebilirim yangında ikaz verir tamam ama doğalgazda kaçak oluncada verirmi acaba

Ben yurtdışında bir sitede gördüm.Hem duman detektörü var,hem su baskın ikaz cihazı hemde gaz detektörü vardı.Hem her odaya duman detektörü koyulacak diye birşey yok.Merkezi yerlere koyarsanızda olur.

326 Mesaj
5 Nisan 2010; 20:36:53 

ben geçen hafta desi yle anlaştım eve geldiler keşif yaptılar altyapıyı hazırladılar ay sonuda sistemi kuracaklar konuşacam ozaman koridora yada nereyse önemli olan oraya 1 tane taktıralım iyi aklıma getirdin

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

333 Mesaj
10 Nisan 2010; 17:07:45 

quote:

lpütonyum ne yapıyor zararlımıymış?

Evet maalesef.Radyasyon tehlikesi var.

1-Avşa adasında SATILIK üç daire, dört üçgen, beş dikdörtgen

1111 Mesaj
10 Nisan 2010; 17:42:27 

duman dedektörlü sistem düşünüyorsanız yale alarm alın.. hem ingiliz malı, 20 zone destekli paneli var, duman dedekterü vs. bütün modülleri var

326 Mesaj
11 Nisan 2010; 12:35:47 

quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

duman dedektörlü sistem düşünüyorsanız yale alarm alın.. hem ingiliz malı, 20 zone destekli paneli var, duman dedekterü vs. bütün modülleri var

yele italyan markası gittim konuştum ancak pakette duman dedektörü yok sonradan alıyorsun dediler

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

112 Mesaj
19 Nisan 2010; 12:22:41 

yaptırdığın yerin telefonu pmde atarmısın bende yaptırmayı düşünüyorum

5 Mesaj
24 Nisan 2010; 20:27:56 

quote:

Orijinalden alıntı: CyI3erTurK

yaptırdığın yerin telefonu pmde atarmısın bende yaptırmayı düşünüyorum

merhaba bu arkadaslarla görüşebilirsin. ben sahsen o sekilde yaptım
http://www.gungorenbilg...vestel-angel-alarm.html

326 Mesaj
26 Nisan 2010; 11:38:27 

vestel angelda aylık ücret varmıydı

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

326 Mesaj
1 Mayıs 2010; 0:23:23 

bugun desinin sistemi kurdurdum walla süper oldu tam istediğim gibi bir sistem kurdular ve fiyatlarıda diğer firmmalara göre iyi

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

10 Mesaj
1 Mayıs 2010; 21:48:11 

quote:

bugun desinin sistemi kurdurdum walla süper oldu tam istediğim gibi bir sistem kurdular ve fiyatlarıda diğer firmmalara göre iyi

Hocam kurduğunuz sistemin detayı ve maliyeti nedir? Birde firma hakkında iletişim bilgisi verebilir misiniz?

326 Mesaj
1 Mayıs 2010; 23:27:04 

sistemim şöyle 5 tane cama kablosuz alarm ,çelik kapıya alarm ,koridora 1tane kablolu hareket dedektörü ,salona 1 tane hareket dedektörü ,1 tane bina dış cephesine ,1 tanede çelik kapı dışına olmak üzere 2tane alarm kutusuevin içine 1tane alarm paneli 2 adet uzaktan kumanda sistem kablosuz uzaktan kumandayla çok kolay yönetilebiliyor araba alarmları gibi aynı ayrıca sistemin otomatik 6adet telefon arayıp uyarma fonksiyonu ve uzaktan telefonla alarmı kurup iptal etme gibi birçok özelliği var ben istanbuldayım sende burdaysanveriyim pmden bilgileri
sistemin maliyeti 760tl oldu heryerden fiyat aldım eğer yaptıracaksan çok uyguna yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzakyz -- 1 Mayıs 2010; 23:28:22 >

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

326 Mesaj
1 Mayıs 2010; 23:32:28 

ve artı bu fiyata 10taksit yaptırdım

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

1 Mesaj
3 Mayıs 2010; 8:40:00 

merhaba ,
ben bir şey sormak istiyorum,
Evime alarm sistemi kurduracağım.
hareket dedektörlerini 2 balkona koydurmak istiyorum.
Ancak harici tip olan hareket dedektörleri 60-70 dolar civarında, bende normal tip digital ( +476 Yüksek RFI/EMI pır dedektör )olan 16-17 dolarlıklardan almak istiyorum.
Çünkü 2 balkona 3 tane alacağım.harici tip dedektörlerden alırsam çok pahalıya mal olacak.
Balkonda yukarıdan kapıya dönük olacak şekilde bağlatmak istiyorum.
Size sormak istediğim, acaba kuştan , güvercinden etkilenr mi?

Teşekkür ederim.

326 Mesaj
3 Mayıs 2010; 12:04:06 

quote:

Orijinalden alıntı: cihanyanar

merhaba ,
ben bir şey sormak istiyorum,
Evime alarm sistemi kurduracağım.
hareket dedektörlerini 2 balkona koydurmak istiyorum.
Ancak harici tip olan hareket dedektörleri 60-70 dolar civarında, bende normal tip digital ( +476 Yüksek RFI/EMI pır dedektör )olan 16-17 dolarlıklardan almak istiyorum.
Çünkü 2 balkona 3 tane alacağım.harici tip dedektörlerden alırsam çok pahalıya mal olacak.
Balkonda yukarıdan kapıya dönük olacak şekilde bağlatmak istiyorum.
Size sormak istediğim, acaba kuştan , güvercinden etkilenr mi?

Teşekkür ederim.

hareket dedektörü balkona olmaz her harekete alarmın çalar balkona açılan odalara kablolu hareket dedektörü koyabilirsin 1 tane kablolu hareket dedektörü maliyeti 20tl benim yaptırdığım yere yönlendiriyim istersen seni bilgi al

www.kktcell.org ®™
|l|lllll|lll||ll||lll
³°°¹¹³²¹³ °¹³¹²³

256 Mesaj
5 Mayıs 2010; 16:23:36 

DSC Alarmı Tavsiye Edebilirim.

DSC Alarm

1 Mesaj
15 Mayıs 2010; 2:16:58 

arkadaslar herkeze merhaba sizleri bilgilendireyim istedim bu işlerle uğraşan biris olarak reklam yapmıyacagım dogruları solıyecegım uyelık sıstemı ıle calısan fırmalardan bırısınde calısıyorum hıc bellı etmedım degılmı:D turk ınsanının alım gucu okdr dusuk ki sıyasılere bakmayın gercekten düşük ve buna karsılık hırsızlık hat safhada artık münferit saldırılarda bulunulmaya başlandı büyüzden sigortayı düşünmeyin bu sigortacıları ekarte edişimdir uyelık sıstemlerının dez avantajları sızın pencere sayınıza gore fıyat vermelerıdır ve solenen sudur kurdugumuz sistemdekı aletlere para almayız hizmet bedeli alırız şimdi soracagımız soru arkadasım madem hizmet bedeli alıyorsun yanı hırsız nerden kapını yada pencerenı zorlarsa zorlasın yapacagın iş okdr basitki alarm haber alma merkezine sinyal düşecek oradakilerde emnıyet ambulans ıtfaıye herneyse arıyacak bunun ıcın bır goz odasıda olsa adamın yapacagın iş aynı 20 goz odasıda olsa yapacagın iş aynı bırınde uyelık cıkar sana 35 40 dolar bırısınde cıkar sana 70 80 dolar bu tuketıcı haklarına bıle terstır reklamlarında bıle dıyor günde bir dolar ama bı bakıyorsunuz sırketlerın bır dolar veya bır tl dedıgı ısler korkunc rakamlara ulasıyorr bu bıle tuketıcıyı aldatmaktur suctu tazmınat davası acılsa kazanılır aldatıcı reklamdan dolayı bı ayrı bı nokta idi hizmet anlamında guzel olabılır sozum yok parası olanlar ıcın zaten ama bu ulkede hırsızlar fakırı orta kesımı gozune kestırmıs bu insanlara yazık degilmi fiyatları düşürün aylık 20 lıra yap 30 lıra yap adamlar senin peşini bırakmaz bu sayede herkezin güvenligi saglanır pazarın artar.diger sistemler çin mallarını anlatmaya bıle gerek yok uzak durun yanaşmayın şimdi dikkat edeceginiz konular

1 uyelıkse ıptal kosulları ve harıcı bir ek yaptıgınızda ücretlendirme politikaları ve teknik servisin para alıp almamasını sorun
2 sabıt bır fıyat ve taksıtlendırılıyor ıse dsc paradoxs tepe vs vs teknik servisin ilgi alakası urunlerde bır arıza cıktıgında degısımın olup olmaması sizlerle ilgilenıp ılgılenmemesi nasılsa parasını aldık bı kac gun sallasakta olur muhabettıne gelmeyın sakın duyumlarımızı anlatıyorum sızlere
3 bu sıstemlerı kendınız kurmaya calısmayın sizin kurdugunuz sıstem cok saglıklı olmayabılır
4 ülkemiz güvenlik sektöründe ınanılmaz bir pazar bu yuzden yabancı sermayaleri zengin etmeyin kapınızda yanıp sönen o ısıga yuklu mıktarlarda para vermeyin
5 ben sizin yerinizde olsam siyasilere mektup mail yada bazı televizyon kanallarına cıkar bu konular hakkında düzenleme gerektigini talep eder faiş fiyatların yarıyarıya hatta %60 larda ındırılmesı konusunda plan yaparım baska turlu pazardakı bu olagan üstü fiyatlandırma polıtıkası düşmez belki tüketici hakları dernekleride yardım edebilir
tavsiye isterseniz hemen hemen bütün markaları bıldıgım icin işim geregi bi tavsiyede bulunmıyacagım çünkü ne solersem hepsı sıze pahalı gelecek
burada reklam yapılacaksada fake sekılde yazılacaksada dürüst olunsun ben belkı bu yazılarımdan sonra işimden olacagım ama calıstıgım fırmalar yahudı yada yabancı kokenlı fırmalar yuksek sekılde paralarını almaya calısıtgımız ınsanlar turk ınsanları her seyı para kazanmak ıcın yapmayalım ınsanlık duyguları ölmesin gelsin desinki birisi bız hem ucuz hemde cok kalıtelıyız sonucta colugumuzu cocugumuzu koruyacaksınız sıstem ıyı olsunkı kımsenın basına bır sey gelmesın vıcdanınız sızlamasın tabı halen vıcdana sahıp ısletmeler varsa bende dahil olmak üzere herkezi bünyenizde görürsünüz ve cevremızı esımızı dostumuzuda gorursunuz ben bulursam söz yazacagım bulanlarda yazsın olurmu bılgılenelım saygılar sunuyorum............. bygölge.......

23 Mesaj
19 Ekim 2010; 22:26:20 

Merhaba, bende kendi evime alarm taktırmayı dusunmekteyiz, sizinyaptırdıgınız yerin bilgilerini pm den gondermenızı rıca ederım.Tesekkurler

2590 Mesaj
20 Ekim 2010; 9:29:21 

Selamlar,

Yeni taşındığımız evde, 1. kattayız, malesef giriş katındaki komşumuz kendini emniyete alırken , bizi tehlikeye atacak şekilde yaptırdığı demir korkuluklardan dolayı, bir gün önce hırsızlık teşebbüsü oldu, neyseki 10 tl lik metal pimli pvc doğrama kilitleri ve kaliteli pvc doğrama hırsızı çok uğraştırmış, arka binadaki komşunun fark etmesiylede adamlar kaçmış, (adamlar diyorum 3 kişi gelmişler)

Neticede ilk olarak bir alarm sistemine yöneldik daha önce hs group dan promasyon olan S-Line dan, paradox markalı basic sistem kullanmışdık.
Kolay ve basit bir sistemdi, hiç bir sorun yaşamadık.
Araştırdığım kadarıylada Paradox bu konuda iyi grupdaki ürünlerden biri ve benzer ürünlere göre fiyatları daha yukarıda.
Yeni sistem de, Paradox magellan MG5000 (yeni versiyon olanı) anagrup ve bağımsız tuş grubu, 7 ad. kablosuz man. kontak. 1 ad. kablolu daire giriş man. kontak, 1 ad. kablolu pır, 1 adet kablolu duman, 1 ad. kablolu gaz, 1 ad Uzaktan kumanda, 1 ad iç ve 1 ad dış siren ünitesi, 1 senelik full gözlem istasyonu desteği (polis,amblulans,itfaiye,giriş çıkış ve durum raporlama mail adresinize) toplamda anahtar teslim 1500 tl. 3 taksit

Hırsızın tekrar geleceğinden emin olduğumdan, bir an önce de tedbir almak istiyorum.
Bu arada bazı sistemlerde giriş panelleri tümleşik bazılarında ayrı bir metal kutu içinde, bu durumun iyi ve kötü tarafları olduğunu düşünüyorum.
Bunun gibi montajda ve kullanımda dikkat edilecek hususlar konusunda bilgisi olan arkadaşlardan öneriler bekliyorum.

i7 4820 + CORSAIR İ100 (4.6GHz stabil, Günlük Kullanım 4.4ghz ) + ASUS P9X79 PRO + 2* XFX 7870 GDDR5 2GB CROSSFIRE + 480GB SAMSUNG PRO SSD SATA3 + 3*1 TB WD SATA3 64MB CACHE RAID 5 + 1,5 TB SEAGATE E-SATA+USB+FIREWARE HARİCİ DİSK + 4*4 16GB GSKILL DDR3 1600 MHZ DUAL + 27" ASUS HDMI + 23" AOC E2352PHZ 3D LED HDMI + 2* PIONEER DVD-RW + XIGMATEK ELYSIUM FULL TOWER + ENERMAX GALAXY XXX 1000 W PSU + TUNÇMATİK 2500 kVa (1,5 kW) + LOGITECH KABLOSUZ SET + LOGITECH 2+1 + HUAWEI B260 TURKCELL 3G VINN WIRELESS MULTIMODEM + WIN7 64 BIT TR ULTIMATE + PANASONIC TXP50G20 PLASMA TV + WD 3,5" 4TB MY BOOK LIVE GIGABIT ETHERNET HARİCİ DİSK DNLA + LG 50PH670S 3D PLASMA TV + DATRON N32W551T LCD TV + 2013 FOCUS SEDAN TDCI 115HP STYLE+2013 KIA SPORTAGE CONCEPT PLUS

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ocak 2011; 21:35:00 

Hepsini okudum, güzel bir konu.

1123 Mesaj
24 Ocak 2011; 22:46:53 

merhaba,

3. kattaki apartman dairesi olan evime bir alarm sistemi kurmak istiyorum.

netten araştırdığım kadarı ile Crow, Paradox, DSC, Caddx markaları bu işte öne çıkıyor. bir kere yapılan birşey olduğundan benim kullanışıma ve evin büyüklüğüne en iyi çözümü sağlayacak iyi bir sistem kurmak istiyorum.

kablo ile uğraşmak istemediğimden, görüntüden ve işten dolayı, kablosuz sistem düşünüyorum.

güvenlik sistemlerine uzağım ancak anladığım kadarıyla bir kontrol merkezine bağlı dedektörler var ve yine bu merkeze bağlı bir panelden bunların kurulumu ve yönetimi yapılıyor. ayrıca bu panele ulaşan uzaktan kumanda vs.

dedektörlerden alınan ikaz kontrol modulune iletiliyor ve sirenler ile güvenlik merkezi tetikleniyor.

kabaca anladığım çalışma mantığı bu yönde. şimdi sorularım;

1- kablolu ve kablosuz baglantılar nerelerde yapılabilir? maliyeti azaltmak adına kablolama yapabileceğim yerlere yapabilirim diye düşünüyorum. dedektörler ile kontrol merkezi kablosuz olmalı keza manyetik kapı dedektörü ama bununla birlikte kontrol modülü ile paneli kablolu bağlanabilir mi? kontrol modülünü evin girişinin yanında mutfak içerisinde dolabın üzerine gizleyip duvardan geçerek panele kablo ile ulaşabilirim, bu farklı bir ürün seçtirip maliyeti azaltabilir mi? ya da devede kulak mıdır?

2- diğer sorum bu çağrı merkezleri nasıl çalışıyor? bir servis alacak olsam neyi tercih etmeliyim, ne gereklidir ne değildir?

3- anadolu yakasında bu markaları barındıran ve uygulama-satıs sonrası kalitesinde kendini ispatlamıs firmalar önerebilir misiniz?

4- tabii ki hangi marka sistem ev kullanıcısı icin daha optimum ve kullanıslı bir çözüm olur?

çok teşekkür ediyorum şimdiden.

1123 Mesaj
25 Ocak 2011; 1:30:48 

biraz daha araştırdıktan sonra, kablosuz kompakt sistemlerde tuş paneli ve control modulu bir arada ancak kablosuz dış siren fiyatı yüksek.

dış sireni kablolu alıp kontrol modülünü sirenden gelen kablonun eve girdiği yere monte etsem ve kablosuz bir tuş takımı-ekran kullanmam mümkün olabilir mi? tuş panelini ve kontrol modülünü ayrı tutup kablolamayı sadece dış sirenden kontrol modulune yapıp tasarruf etsem nasıl olur?

2323 Mesaj
30 Ocak 2011; 2:14:08 

Okuyorumda kimse Duman detektörlerinden bahsetmiyor.Alarm sistemi alırken Duman Detektörlü olanını almayı ihmal etmeyin.

3 Mesaj
25 Şubat 2011; 21:45:05 

Evinizin,İş yerinizin risk değerlendirmesini ücretsiz öğrenin. Kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alın.

Evinize,İş yerinize özel alarm sistemi donanımı
7-24 çalışan Pronet Alarm Merkezi üyeliği
Yangın, acil sağlık gereksinimleri, gaz kaçağı veya panik durumlarında tek tuşla acil müdahale
Sınırsız ürün garantisiMisyon:Sizin veya yakınınızın evine hırsız mı girdi?
Yoksa, artan soygunlara karşı önlem mi almak istiyorsunuz?
Çelik kapınızın yeterli olmadığını düşünüyor, öte yandan demir parmaklıklar arkasında hapis kalmak istemiyor musunuz?
İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, üstelik büyük bir konforla birlikte Pronet Güvenlik size getiriyor...
Ne yazık ki, ülkemizde hırsızlık ve soygun sürekli artıyor.
İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, kurmuş olduğu güvenlik sistemleri ile 55.000'i aşkın iş yeri ve evin tercihi Pronet Güvenlik Paketi size getiriyor.

Pronet Güvenlik Paketi ile maksimum güvenlik!

Evinizin,İş Yerinizin içinde veya dışındayken, hem sevdiklerinizi, hem de evinizi hırsızlardan korumak ve maksimum güvenlik altına almak artık çok kolay...

İşte Pronet Güvenlik Paketi aldığınızda kazanacaklarınız:

Evinize,İş Yerinize özel güvenlik sistemi donanımı
7 gün/24 saat Pronet Alarm Merkezi Aboneliği
İnternet üzerinden anlık raporlama
Uygulamalı eğitim
Sınırsız Teknik Destek
Sınırsız Ürün Garantisi

Daha DETAYLI BİLGİ İÇİN SİSTEM DANIŞMANI AHMET KURTULAN ahmet.kurtulan@pronet.com.tr

548 Mesaj
1 Mart 2011; 10:46:42 

adam pronet hariç yazmış özellikle ve niyeyse, prone gelmiş reklam yapmış

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''

59 Mesaj
4 Mart 2011; 14:51:46 

Özellikle Ankara - Çankaya'da PRONET'ten uzak durun. Servisleri ve ürünleri berbat. Çok başınız ağrır.
HIRSIZLAR PRONET SEVER :)

5504 Mesaj
4 Mart 2011; 16:09:57 

dün merterde bir eve servise giden bizim elemanlar evin giriş kapıbında dikkat içerde aç bir doberman yazısını okuyunca zili çalıp çıkan kişi ile aman köpeği bağlayın demişler gerçektende devasa bir köpek hırlıyormuş onları görünce,sahibihin ifadesine göre bir gün aç bir gün tok bırakılıyormuş vede başkalarının verdiğinide yememe eğitim verilmiş,apartmanda hırsız girmeyen tek bina burası demiş ve eklemiş tek korkum sprey sıkarlarsa hayvan yıkılır işte o zaman.buda bir önlemmidir acaba insan düşünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THE SUBTİTLE -- 4 Mart 2011; 18:24:53 >

178 Mesaj
17 Mart 2011; 18:03:13 

[DHVIDEO=2220]

DİKKAT TÜRKÇE VİDEOMUZU

İZLEMEK İÇİN YUKARIDAKİ RESME TIKLAYINIZ
TÜM SATIŞLARIMIZDA ÜCRETSİZ KARGO KARGONUZU BİZ KARŞILIYORUZ
ÜRÜNÜMÜZ KESİNLİKLE ORJİNAL OLUP İSO 9001 ve AVRUPA SATANDARTLARINA UYGUNLUK CE BELGELERİ ALMIŞ TAKLİT DEĞİL ORJİNAL ÜRÜNDÜR BİZ HER KONUDA ŞEFFAF OLDUK HEP İLKLERE İMZA ATTIK ŞİMDİDE ÖYLE YAPIYORUZ VE DİYORUZ Kİ KİMSEYİ ALDATMIYORUZ KANDIRMIYORUZ HATTA KİMSEYE EKSİK BİLGİ VERMİYORUZ LİFESOS MARKASI KORE PATENTLİ OLUP BELİRTTİĞİMİZ STANDARTLARDA ÇİNDE ÜRETİLMİŞTİR TIPKI DİĞER MARKALAR GİBİ BİZ ŞEFFAF OLDUK OLMAYADA DEVEAM EDECEĞİZ İLKKEZ TÜRKÇE KURULUM PROGRAMLAMA VE KULLANIM VİDEOSUNU BİZ YAPTIK VE YAYINLADIK TAKLİT ETMEDEN KENDİ ÜRÜNÜMÜZÜ TANITARAK ŞİMDİ BİR İLKE DAHA İMZA ATIYORUZ YİNE İLKKEZ TÜRKİYE ÇAPINDA OLUŞTURMAYA BAŞLADIĞIMIZ YENİ YAPILANMAMIZ SAYESİNDE MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ KURULUM HİZMETİ GÖTÜRMEYE BAŞLADIK ŞUAN SADECE BELLİ BÖLGELERDE SUNULMAYA BAŞLAYAN BU HİZMET ARTARAK DEVAM EDECEK LÜTFEN ALARM ALIRKEN
BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN
AŞAĞIDAKİ SİSTEMLERİ DÜŞÜNÜRSENİZ BİZE MESAJ ATIN SİZE ÖZEL SATIŞ AÇALIM
2 PIRLI SİSTEM 169 TL
EN GÜÇLÜ IŞIKLI BÜYÜK SİRENLİ SİSTEM 209 TL

LİFESOS ALARMLARI TÜRKİYE DAĞITICISIYIZ KARGONUZ BİZDEN
LÜTFEN ADETLİ ALIMLARINIZ İÇİN MESAJ ATINIZ
GENEL ÖZELLİKLER
1.Hem kablosuz, hem kablolu kullanma imkanına sahip,kod girme zorunluluğu olmayan,uzaktan kumanda ile her türlü yönetim ve otomatik telefon arama özelliği.

2.Sabotaj Koruma Fonksiyonu:Herhangi birisi aynı frekansı kullanarak cihaza müdahale etmeye kalkıştığından kontrol paneli sireni devreye sokar ve alarm çalışır.

3.Uzaktan kumanda ile birlikte şifre çözme engelleyici programını destekler.

4.Ürün frekans karışıklıklarına karşı güçlü frekans alım ve gönderme fonksiyonu ile donatılmıştır.

5.Dijital LED savunma kuşağı ekranı sayesinde kullanıcı hangi savunma kuşağını kurulduğunu tespit edebilir.

6.32 kablosuz savunma kuşağı ekranı (1'den 32'ye kadar ) ve 7 kablolu savunma kuşağı ekranı(91-97).

7.Alarm her bir savunma kuşağında birbirinden bağımsız olarak aktif hale getirilebilir, devre dışı bırakılabilir, ertelenebilir veya istenilen herhangi bir duruma getirilebilir.

8.Tek tuşla alarm modunu belirleyebilme özelliği.Kullanıcı uzaktan kumanda üzerinde tek tuşa basarak ''Ev içi koruma modu''nu veya ''Tam koruma modu''nu devreye sokabilmektedir.

9.Alarmın devreye girmesi durumunda 3 ayrı durumda alarm merkezini ve 6 farklı telefon numarasını arayıp kaydedilen mesajı dinletebilme özelliği.

10.Uzaktan kumanda veya kontrol paneli üzerindeki tuş takımı aracılığıyla alarmı devreye sokma/devre dışı bırakma özelliği.

11.Ev sahibinin uzak mesafelerden telefon vasıtasıyla direk kontrol panelini arayarak alarm sistemini kontrol edebilme özelliği(Telefon ile alarmı kurma,devre dışı bırakma ve kontrol panelinin bulunduğu odayı dinleyebilme özelliği).

12.Telefon yada elektrik kablosunun kesilmesi halinde alarm devreye girer ve uyarı mesajı gönderir .Sabotaj koruma özlliği.

13.Kontrol paneli, içerisinde bulunan yedek batarya sayesinde elektrik kesintisi olması veya elektrik kablosunun kesilmesi halinde 24 saat boyunca çalışmaya devam edebilir.
ALARM SİSTEMİMİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI
1-)Ürünümüz Avrupa Satandartlarına Uygunluk belgesi (CE) almış 2 Yıl garantilidir.Türkçe kullanma kılavuzu ve garanti belgesi set içerisindedir.Kurulum aşamasında her türlü teknik destek telefon ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Videomuzdada gördüğünüz gibi kurulum programlama ve kullanımı son derece basit olup bu işi yapmayı düşünenler lütfen bizimle irtibata geçsinler.
2-)Kumandalı olduğu için şifre ile kurup çözme şifreyi unutma çoğu zaman hata yapma gibi riskleri bulunmamaktadır.Kablolu arlarmları alarm panelinden şifre girerek kurup çıktığınız ve işyerine gelirken yine şifre girerek çözdüğünüz için alarm mecburen size 15-20 saniye arasında süre vermeli aksi takdirde hemen siren çalar bu 15-20 saniye nasıl size veriliyorsa düşününki hırsızada veriliyor.Ama kablosuzkumandalı alarmımızda hareket algılandığı anda yada kapı açıldığı anda siren çalar ve telefon aramalarına başlar çünkü araba kumandası gibi kullanılıyor çıkarken alarmı kapının dışından kumada ile kuruyor ve girerken girmeden kumanda ile alarmı çözüyorsunuz yani ekstra zamana ihtiyacınız olmadığı için alarm hırsızlık durumunda hırsıza ekstra süre vermiyor.
3-) Hareket alıgılayıcı dedektörler ve kapı manyetikleri kablosuz olduğundan sensörlerden ana panele kadar kablo çekme derdiniz yok.Kablolu alarm sistemlerinde pır ve kapı manyetiğinden ana üniteye kadar kablo çekmek zorundasınız hatta bu yüzden bir çok alarm firması dikkat ederseniz kapı manyetiklerini hiç bağlamazlar sadece hareket algılayıcı pır dedektörleri kullanırlar.Sonradan ilave etmeniz gereken kapı veya hareket dedektörlerinide bizim alarmlarımızda sadece sisteme tanıtarak uygun yere monte edebilirsiniz ama kablolu bir alarm sisteminde bunun için tekrar kablo çekmlisiniz.

4-) Kablolu alarm sistemlerinin bir çoğu sadece telefon arama özelliğine sahiptir yani bir alarm olduğunda sizi arar ve bipp bipp gibi sesler çıkarır ama bizim alarm sistemimizin ses kayıt özelliği vardır hafızasına yapacağınız 10 saniyelik ses kaydını aradığı numaralara iletir örneğin kablolu bir sisteminde 6 telefon numaralı bir alarm sisteminiz olsun 1.numara olarak kendi numaranızı girdiniz diyelim ama hırsızlık olduğunda cebiniz kapalı veya ulaşılımaz olduğunda dönüp 2. numarayı alarm arayacaktır örneğin babanızın numarasını girmiştiniz ve onu aradı babanız açtı ve bipp bipp seslerini duydu belki alarm olduğunu anlamıyacak ve dikkate almayacaktır değil mi böyle bir risk var. Ama bizim alarm sistemlerimizde 10sn lik kayıtta örneğin "hasan alinin yeni mahalle koşu sokak 12 numaralı evinde hırsız var acele gelin " şeklinde bir mesaj girdiğimizde alarm telefonla ulaştığı kişiye bu mesajı dinletecektir.Dolayısıla alarmın hafızasına girdiğimiz 6 adet telefon numarasından bize ait olmayanları arasabile onlar bir hırsızlık olayının olduğunu anlayacaktır.

5-) Bizim alarm sistemimizi diğer pahalı alarmlarından farklı bir diğer yönüde uzaktan erişim ile kurup çözebilme özelliğidir. Örneğin dalgınlıkya işyerinizden eve geldiniz ve işyerinin alarmını kurmayı unuttuğunuzu farkettiniz bu durumunda mesafede uzak ne yapacaksınız? Bizim alarm sistemimizi kullanıyorsanız sorun yok alarmın bağlı olduğu telefon numarasını arıyorsunuz telefon 6 defa çaldıktan sonra (bu çalma sayısını siz ayarlaabilirsiniz)kimse açmazsa alarm telefonu açıyor.(tabiki kapalı dükkanda kimse olmadığı için açılmayacaktır bu durumda alarm ünitesi telefonu açıyor) ve sizden şifrenizi girmenizi istiyor siz telefon şifrenizi girdikten sonra isterseniz alarmınızı kurabilir isterseniz çözebilir isterseniz ortamı dinleyebilirsiniz bu özellik bir çok pahalı alarmda dahi bulunmamaktadır.

6-) Kumandanın üzerinde bulunan panik tuşuda yine alarmımızın bir diğer güzel özelliğidir.Örneğin evde yanlız kalan yaşlınız veya çocuğunuz var kumandayı bir bileklik ile evdeki yaşlımız koluna takıyoruz ve herhangi bir durumda gösterdiğimiz panik tuşuna basmasını istiyoruz bu durumda alarm hemen devreye girip hem siren çalarak hemde telefonla arayarak uyarı verecektir

7-) Alarm sistemimiz kablosuz olduğu için evde tadilat yapmak yıkıp dökme işlemi yapmaya gerek yok bu durumdada ev ve ofisler için ideal hiç bir ek masraf çıkarmıyor aksine diğer alarmların nerdeyse montajı için verdiğiniz parayla kendinizinde 15 dk monte edebileceği bir alarm sistemine sahip oluyorsunuz

8-) Kullanıcı sayısına göre hem kumanda sayısı artırılabilir hemde diğer sensörlerin sayısı artırılabilir tüm bunları yapmanız sadece 1 dk nınız ayırıp ana üniteye tanıtmakla olacaktır.
9-) Alarm sistemimizin bir diğer önemli özelliği bölgesel alarm kurabilme imkanıdır bunuda kısaca açıklamaya çalışalım örneğin siz evdeiken dahi alarmı kurabilirsiniz nasıl mı Home alarm özelliğini kullanarak tabiki yani sadece kapı ve pencere dedektörlerini devreye alıp pır dedektörleri devre dışı bırakabilirsiniz gece uyurken alarmı bu şekilde kurduğunuzda evde gezip dolaştığınızda alarm devreye girmez ancak kapı manyetiğinin bulunduğu kapı veya pencere açıldığında alarm devreye girer yada işyerinizdesiniz ve gündüz depo kısmına sizden başka kimsenin girmesini istemiyorsunuz bölgesel alar kurarsınız sadece depodaki dedektörler hareket algıladığında devreye girer tüm bu özellikleri kullanabilirsiniz bunu için size telefonla teknik destek verilecektir.
Gördüğünüz gibi bu ve daha bir çok özelliği ile kendinizin kurup monte edebileceği kendinden çok daha pahalı alarm panellerin önüne geçen sistemimize daha az ödeyrek sahip olabilirsiniz
SET İÇERİĞİ
1 ADET LİFESOS ANA PANEL
2 ADET UZAKTAN KUMANDA
1 ADET PIR DEDEKTÖR
1 ADET KAPI MANYETİĞİ
1 ADET SİREN
1 ADET TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZU
GARANTİ BELGESİ
TELEFON HAT KABLOSU
BAĞLANTI APARATLARI

HEM LİFESOS ALARM
HEM KOMPLE SET
HEM DAHA GÜÇLÜ SİREN
HEM SABOTAJ KORUMA FONKSİYONU
HEM ŞİFRE ÇÖZME ENGELLEYİCİ
HEM KARGO BEDAVA
HEM 2 YIL GARANTİLİ ve CE BELGELİ
HEM TELEFONDA TEKNİK DESTEK
HEM 129 TL
NOT
FAZLADAN İLAVE PIR DEDEKTÖR ALMAK İSTEYENLER
HAREKET ALGILAYICI PIR DEDEKTÖRÜN TANESİ
29 TL DİR
LÜTFEN AKLINIZA TAKILAN HER KONU İÇİN SATIŞ ve MONTAJ YAPIYORSANIZ TOPLU ALIMLARINIZ İÇİN İLAVE DEDEKTÖR İÇİN ÇEKİNMEDEN BİZE MESAJ ATINIZhttp://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=721265

www.wolf-guardalarm.com

421 Mesaj
14 Nisan 2011; 21:33:53 

quote:

Orijinalden alıntı: akgunelektronik

[DHVIDEO=2220]

DİKKAT TÜRKÇE VİDEOMUZU

İZLEMEK İÇİN YUKARIDAKİ RESME TIKLAYINIZ
TÜM SATIŞLARIMIZDA ÜCRETSİZ KARGO KARGONUZU BİZ KARŞILIYORUZ
ÜRÜNÜMÜZ KESİNLİKLE ORJİNAL OLUP İSO 9001 ve AVRUPA SATANDARTLARINA UYGUNLUK CE BELGELERİ ALMIŞ TAKLİT DEĞİL ORJİNAL ÜRÜNDÜR BİZ HER KONUDA ŞEFFAF OLDUK HEP İLKLERE İMZA ATTIK ŞİMDİDE ÖYLE YAPIYORUZ VE DİYORUZ Kİ KİMSEYİ ALDATMIYORUZ KANDIRMIYORUZ HATTA KİMSEYE EKSİK BİLGİ VERMİYORUZ LİFESOS MARKASI KORE PATENTLİ OLUP BELİRTTİĞİMİZ STANDARTLARDA ÇİNDE ÜRETİLMİŞTİR TIPKI DİĞER MARKALAR GİBİ BİZ ŞEFFAF OLDUK OLMAYADA DEVEAM EDECEĞİZ İLKKEZ TÜRKÇE KURULUM PROGRAMLAMA VE KULLANIM VİDEOSUNU BİZ YAPTIK VE YAYINLADIK TAKLİT ETMEDEN KENDİ ÜRÜNÜMÜZÜ TANITARAK ŞİMDİ BİR İLKE DAHA İMZA ATIYORUZ YİNE İLKKEZ TÜRKİYE ÇAPINDA OLUŞTURMAYA BAŞLADIĞIMIZ YENİ YAPILANMAMIZ SAYESİNDE MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ KURULUM HİZMETİ GÖTÜRMEYE BAŞLADIK ŞUAN SADECE BELLİ BÖLGELERDE SUNULMAYA BAŞLAYAN BU HİZMET ARTARAK DEVAM EDECEK LÜTFEN ALARM ALIRKEN
BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN
AŞAĞIDAKİ SİSTEMLERİ DÜŞÜNÜRSENİZ BİZE MESAJ ATIN SİZE ÖZEL SATIŞ AÇALIM
2 PIRLI SİSTEM 169 TL
EN GÜÇLÜ IŞIKLI BÜYÜK SİRENLİ SİSTEM 209 TL

LİFESOS ALARMLARI TÜRKİYE DAĞITICISIYIZ KARGONUZ BİZDEN
LÜTFEN ADETLİ ALIMLARINIZ İÇİN MESAJ ATINIZ
GENEL ÖZELLİKLER
1.Hem kablosuz, hem kablolu kullanma imkanına sahip,kod girme zorunluluğu olmayan,uzaktan kumanda ile her türlü yönetim ve otomatik telefon arama özelliği.

2.Sabotaj Koruma Fonksiyonu:Herhangi birisi aynı frekansı kullanarak cihaza müdahale etmeye kalkıştığından kontrol paneli sireni devreye sokar ve alarm çalışır.

3.Uzaktan kumanda ile birlikte şifre çözme engelleyici programını destekler.

4.Ürün frekans karışıklıklarına karşı güçlü frekans alım ve gönderme fonksiyonu ile donatılmıştır.

5.Dijital LED savunma kuşağı ekranı sayesinde kullanıcı hangi savunma kuşağını kurulduğunu tespit edebilir.

6.32 kablosuz savunma kuşağı ekranı (1'den 32'ye kadar ) ve 7 kablolu savunma kuşağı ekranı(91-97).

7.Alarm her bir savunma kuşağında birbirinden bağımsız olarak aktif hale getirilebilir, devre dışı bırakılabilir, ertelenebilir veya istenilen herhangi bir duruma getirilebilir.

8.Tek tuşla alarm modunu belirleyebilme özelliği.Kullanıcı uzaktan kumanda üzerinde tek tuşa basarak ''Ev içi koruma modu''nu veya ''Tam koruma modu''nu devreye sokabilmektedir.

9.Alarmın devreye girmesi durumunda 3 ayrı durumda alarm merkezini ve 6 farklı telefon numarasını arayıp kaydedilen mesajı dinletebilme özelliği.

10.Uzaktan kumanda veya kontrol paneli üzerindeki tuş takımı aracılığıyla alarmı devreye sokma/devre dışı bırakma özelliği.

11.Ev sahibinin uzak mesafelerden telefon vasıtasıyla direk kontrol panelini arayarak alarm sistemini kontrol edebilme özelliği(Telefon ile alarmı kurma,devre dışı bırakma ve kontrol panelinin bulunduğu odayı dinleyebilme özelliği).

12.Telefon yada elektrik kablosunun kesilmesi halinde alarm devreye girer ve uyarı mesajı gönderir .Sabotaj koruma özlliği.

13.Kontrol paneli, içerisinde bulunan yedek batarya sayesinde elektrik kesintisi olması veya elektrik kablosunun kesilmesi halinde 24 saat boyunca çalışmaya devam edebilir.
ALARM SİSTEMİMİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI
1-)Ürünümüz Avrupa Satandartlarına Uygunluk belgesi (CE) almış 2 Yıl garantilidir.Türkçe kullanma kılavuzu ve garanti belgesi set içerisindedir.Kurulum aşamasında her türlü teknik destek telefon ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Videomuzdada gördüğünüz gibi kurulum programlama ve kullanımı son derece basit olup bu işi yapmayı düşünenler lütfen bizimle irtibata geçsinler.
2-)Kumandalı olduğu için şifre ile kurup çözme şifreyi unutma çoğu zaman hata yapma gibi riskleri bulunmamaktadır.Kablolu arlarmları alarm panelinden şifre girerek kurup çıktığınız ve işyerine gelirken yine şifre girerek çözdüğünüz için alarm mecburen size 15-20 saniye arasında süre vermeli aksi takdirde hemen siren çalar bu 15-20 saniye nasıl size veriliyorsa düşününki hırsızada veriliyor.Ama kablosuzkumandalı alarmımızda hareket algılandığı anda yada kapı açıldığı anda siren çalar ve telefon aramalarına başlar çünkü araba kumandası gibi kullanılıyor çıkarken alarmı kapının dışından kumada ile kuruyor ve girerken girmeden kumanda ile alarmı çözüyorsunuz yani ekstra zamana ihtiyacınız olmadığı için alarm hırsızlık durumunda hırsıza ekstra süre vermiyor.
3-) Hareket alıgılayıcı dedektörler ve kapı manyetikleri kablosuz olduğundan sensörlerden ana panele kadar kablo çekme derdiniz yok.Kablolu alarm sistemlerinde pır ve kapı manyetiğinden ana üniteye kadar kablo çekmek zorundasınız hatta bu yüzden bir çok alarm firması dikkat ederseniz kapı manyetiklerini hiç bağlamazlar sadece hareket algılayıcı pır dedektörleri kullanırlar.Sonradan ilave etmeniz gereken kapı veya hareket dedektörlerinide bizim alarmlarımızda sadece sisteme tanıtarak uygun yere monte edebilirsiniz ama kablolu bir alarm sisteminde bunun için tekrar kablo çekmlisiniz.

4-) Kablolu alarm sistemlerinin bir çoğu sadece telefon arama özelliğine sahiptir yani bir alarm olduğunda sizi arar ve bipp bipp gibi sesler çıkarır ama bizim alarm sistemimizin ses kayıt özelliği vardır hafızasına yapacağınız 10 saniyelik ses kaydını aradığı numaralara iletir örneğin kablolu bir sisteminde 6 telefon numaralı bir alarm sisteminiz olsun 1.numara olarak kendi numaranızı girdiniz diyelim ama hırsızlık olduğunda cebiniz kapalı veya ulaşılımaz olduğunda dönüp 2. numarayı alarm arayacaktır örneğin babanızın numarasını girmiştiniz ve onu aradı babanız açtı ve bipp bipp seslerini duydu belki alarm olduğunu anlamıyacak ve dikkate almayacaktır değil mi böyle bir risk var. Ama bizim alarm sistemlerimizde 10sn lik kayıtta örneğin "hasan alinin yeni mahalle koşu sokak 12 numaralı evinde hırsız var acele gelin " şeklinde bir mesaj girdiğimizde alarm telefonla ulaştığı kişiye bu mesajı dinletecektir.Dolayısıla alarmın hafızasına girdiğimiz 6 adet telefon numarasından bize ait olmayanları arasabile onlar bir hırsızlık olayının olduğunu anlayacaktır.

5-) Bizim alarm sistemimizi diğer pahalı alarmlarından farklı bir diğer yönüde uzaktan erişim ile kurup çözebilme özelliğidir. Örneğin dalgınlıkya işyerinizden eve geldiniz ve işyerinin alarmını kurmayı unuttuğunuzu farkettiniz bu durumunda mesafede uzak ne yapacaksınız? Bizim alarm sistemimizi kullanıyorsanız sorun yok alarmın bağlı olduğu telefon numarasını arıyorsunuz telefon 6 defa çaldıktan sonra (bu çalma sayısını siz ayarlaabilirsiniz)kimse açmazsa alarm telefonu açıyor.(tabiki kapalı dükkanda kimse olmadığı için açılmayacaktır bu durumda alarm ünitesi telefonu açıyor) ve sizden şifrenizi girmenizi istiyor siz telefon şifrenizi girdikten sonra isterseniz alarmınızı kurabilir isterseniz çözebilir isterseniz ortamı dinleyebilirsiniz bu özellik bir çok pahalı alarmda dahi bulunmamaktadır.

6-) Kumandanın üzerinde bulunan panik tuşuda yine alarmımızın bir diğer güzel özelliğidir.Örneğin evde yanlız kalan yaşlınız veya çocuğunuz var kumandayı bir bileklik ile evdeki yaşlımız koluna takıyoruz ve herhangi bir durumda gösterdiğimiz panik tuşuna basmasını istiyoruz bu durumda alarm hemen devreye girip hem siren çalarak hemde telefonla arayarak uyarı verecektir

7-) Alarm sistemimiz kablosuz olduğu için evde tadilat yapmak yıkıp dökme işlemi yapmaya gerek yok bu durumdada ev ve ofisler için ideal hiç bir ek masraf çıkarmıyor aksine diğer alarmların nerdeyse montajı için verdiğiniz parayla kendinizinde 15 dk monte edebileceği bir alarm sistemine sahip oluyorsunuz

8-) Kullanıcı sayısına göre hem kumanda sayısı artırılabilir hemde diğer sensörlerin sayısı artırılabilir tüm bunları yapmanız sadece 1 dk nınız ayırıp ana üniteye tanıtmakla olacaktır.
9-) Alarm sistemimizin bir diğer önemli özelliği bölgesel alarm kurabilme imkanıdır bunuda kısaca açıklamaya çalışalım örneğin siz evdeiken dahi alarmı kurabilirsiniz nasıl mı Home alarm özelliğini kullanarak tabiki yani sadece kapı ve pencere dedektörlerini devreye alıp pır dedektörleri devre dışı bırakabilirsiniz gece uyurken alarmı bu şekilde kurduğunuzda evde gezip dolaştığınızda alarm devreye girmez ancak kapı manyetiğinin bulunduğu kapı veya pencere açıldığında alarm devreye girer yada işyerinizdesiniz ve gündüz depo kısmına sizden başka kimsenin girmesini istemiyorsunuz bölgesel alar kurarsınız sadece depodaki dedektörler hareket algıladığında devreye girer tüm bu özellikleri kullanabilirsiniz bunu için size telefonla teknik destek verilecektir.
Gördüğünüz gibi bu ve daha bir çok özelliği ile kendinizin kurup monte edebileceği kendinden çok daha pahalı alarm panellerin önüne geçen sistemimize daha az ödeyrek sahip olabilirsiniz
SET İÇERİĞİ
1 ADET LİFESOS ANA PANEL
2 ADET UZAKTAN KUMANDA
1 ADET PIR DEDEKTÖR
1 ADET KAPI MANYETİĞİ
1 ADET SİREN
1 ADET TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZU
GARANTİ BELGESİ
TELEFON HAT KABLOSU
BAĞLANTI APARATLARI

HEM LİFESOS ALARM
HEM KOMPLE SET
HEM DAHA GÜÇLÜ SİREN
HEM SABOTAJ KORUMA FONKSİYONU
HEM ŞİFRE ÇÖZME ENGELLEYİCİ
HEM KARGO BEDAVA
HEM 2 YIL GARANTİLİ ve CE BELGELİ
HEM TELEFONDA TEKNİK DESTEK
HEM 129 TL
NOT
FAZLADAN İLAVE PIR DEDEKTÖR ALMAK İSTEYENLER
HAREKET ALGILAYICI PIR DEDEKTÖRÜN TANESİ
29 TL DİR
LÜTFEN AKLINIZA TAKILAN HER KONU İÇİN SATIŞ ve MONTAJ YAPIYORSANIZ TOPLU ALIMLARINIZ İÇİN İLAVE DEDEKTÖR İÇİN ÇEKİNMEDEN BİZE MESAJ ATINIZhttp://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=721265

yeriniz elazığ'da mı?

178 Mesaj
15 Nisan 2011; 11:49:33 

Evet Elazığdayız 50 ler çarşısındayız AKGÜL ELEKTRONİK

www.wolf-guardalarm.com

3567 Mesaj
15 Nisan 2011; 11:56:48 

Merhabalar,yeni tasinacagim evim 2.katta ne olur ne olmaz diye butun kapi ve pencerelere alarm sistemi dusunuyorum 1 giris kapisi + 3 balkon kapisi(fransiz cam hem pencere hem kapi) + 2 pencere kablosuz sistem olarak bana kaca malolur bunu ogrenmek istiyorum birde montajini kendimiz yapabilirmiyiz,tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

178 Mesaj
15 Nisan 2011; 18:12:50 

quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Merhabalar,yeni tasinacagim evim 2.katta ne olur ne olmaz diye butun kapi ve pencerelere alarm sistemi dusunuyorum 1 giris kapisi + 3 balkon kapisi(fransiz cam hem pencere hem kapi) + 2 pencere kablosuz sistem olarak bana kaca malolur bunu ogrenmek istiyorum birde montajini kendimiz yapabilirmiyiz,tesekkurler.

tabiki montajını kendiniz yapabilirsiniz hocam set satışımız 139 tl ancak şuan donanım foruma özel 99 tl toptan satış fiyatımız var 10 kişiye ulaşılması halinde satış açılacaktır harici alacağınız her dedektör 29 tl dir ancak kapı manyetiklerini size daha uygun fiyattan sayabilirim

www.wolf-guardalarm.com

3567 Mesaj
15 Nisan 2011; 19:11:41 

quote:

tabiki montajını kendiniz yapabilirsiniz hocam set satışımız 139 tl ancak şuan donanım foruma özel 99 tl toptan satış fiyatımız var 10 kişiye ulaşılması halinde satış açılacaktır harici alacağınız her dedektör 29 tl dir ancak kapı manyetiklerini size daha uygun fiyattan sayabilirim

Ben ekstra pır dedektörü istemiyorum kablosuz kapı manyetiklerinin fiyatı ne kadaar

HEP DESTEK
TAM DESTEK

3567 Mesaj
17 Nisan 2011; 9:34:19 

Videoyu daha yeni izledim acikca soylemek gerekirse sistem bilesenleri bana cok ama cok kalitesiz gozuktu daha once baska bir yerde alarm sistemi gormedim incelemedim sadece sizin urununuzun videosuna gore konusuyorum o kapi manyetikleri her firmada da arkasindaki yapiskan ilemi yapistiriliyo bilmiyorum ama bence cok amatorce yarin obur gun kendi kendine dusme olasiligi cok yuksek,sirenin kendisi bana nedense cok kucuk geldi ama sesi nasildir tabi duymadan bisey diyemem,ayrica bence cogu hirsizi daha eve girmeden caydirici ozelligi olan disari takilan alarm lambasi(baska bir ismi varmi bilmiyorum) sanirim sizin setinizde yok bence cok gerekli bir aparat, butun bunlari urununuzu karalamak kotulemek icin soylemiyorum sadece fikrimi belirtmek istedim, ha bu arada diyebilirsinizki 99 liraya hemde kablosuz 2yil garantili baska urun getir onu satalim haklisinizdir bu fiyata bu bilesenler en iyisi olabilir,hayirli satislar.

1957 Mesaj
19 Nisan 2011; 8:36:06 

quote:

sistemim şöyle 5 tane cama kablosuz alarm ,çelik kapıya alarm ,koridora 1tane kablolu hareket dedektörü ,salona 1 tane hareket dedektörü ,1 tane bina dış cephesine ,1 tanede çelik kapı dışına olmak üzere 2tane alarm kutusuevin içine 1tane alarm paneli 2 adet uzaktan kumanda sistem kablosuz uzaktan kumandayla çok kolay yönetilebiliyor araba alarmları gibi aynı ayrıca sistemin otomatik 6adet telefon arayıp uyarma fonksiyonu ve uzaktan telefonla alarmı kurup iptal etme gibi birçok özelliği var ben istanbuldayım sende burdaysanveriyim pmden bilgileri
sistemin maliyeti 760tl oldu heryerden fiyat aldım eğer yaptıracaksan çok uyguna yapıyor

bilgilerini ben de alabilir miyim

3567 Mesaj
19 Nisan 2011; 8:40:31 

Neresi yapiyor bunu bu sekilde bu fiyata?

178 Mesaj
19 Nisan 2011; 13:04:05 

quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Videoyu daha yeni izledim acikca soylemek gerekirse sistem bilesenleri bana cok ama cok kalitesiz gozuktu daha once baska bir yerde alarm sistemi gormedim incelemedim sadece sizin urununuzun videosuna gore konusuyorum o kapi manyetikleri her firmada da arkasindaki yapiskan ilemi yapistiriliyo bilmiyorum ama bence cok amatorce yarin obur gun kendi kendine dusme olasiligi cok yuksek,sirenin kendisi bana nedense cok kucuk geldi ama sesi nasildir tabi duymadan bisey diyemem,ayrica bence cogu hirsizi daha eve girmeden caydirici ozelligi olan disari takilan alarm lambasi(baska bir ismi varmi bilmiyorum) sanirim sizin setinizde yok bence cok gerekli bir aparat, butun bunlari urununuzu karalamak kotulemek icin soylemiyorum sadece fikrimi belirtmek istedim, ha bu arada diyebilirsinizki 99 liraya hemde kablosuz 2yil garantili baska urun getir onu satalim haklisinizdir bu fiyata bu bilesenler en iyisi olabilir,hayirli satislar.

Hocam kalitesiz diyorsunuz sadece size şunu soruyorum hiç daha önce kapı manyetiği gördünüzmü o zaman siz kablolu sistemlerin kapı manyetiğini görseniz oyuncak sanırsınız kapı manyetiği dedeğiniz şey mıknatıstır sadece buna kablosuz verici eklenmiştir kablolu veya kablosuz ayrıca yapıştırma ekstra isterseniz zaten akıllı vida ile monte edebiliyorsunuz yuvası koyulmuş biz burda herkesin monte edebileceği şekilde anlattık yoksa elbetteki sabitlemesini yapabiliyorsunuz ayrıca sistemimize ışıklı akülü siren bağlanabilmekte keşke bunları yazmadan önce sorma gereği duysaydınız ayrıca söylediğiniz gibi biz bu ürünü 99 tl ye satıyoruz ama emin olun 499 tl ye satılan kablosu alarmların yaptığını yapabiliyor sadece sizden ricam eleştirirken ürünümüzü başka bir ürünle kıyaslayarak eleştiri yapmanız

www.wolf-guardalarm.com

1111 Mesaj
19 Nisan 2011; 13:22:06 

kaliteli ve uygun fiyata ürün almak istiyorsanız Yale'yi tercih edin. dış sireni bile kablosuz, dış sireni esktradan başka yerden almaya kalksanız 150 lira...ingiltere fiyatları bile aynı, anahtarcılarda peşin paraya pazarlık edebilirsiniz. yapı markette 700 liraya satılıyor bu set.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 19 Nisan 2011; 13:24:23 >

178 Mesaj
19 Nisan 2011; 14:29:34 

quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

kaliteli ve uygun fiyata ürün almak istiyorsanız Yale'yi tercih edin. dış sireni bile kablosuz, dış sireni esktradan başka yerden almaya kalksanız 150 lira...ingiltere fiyatları bile aynı, anahtarcılarda peşin paraya pazarlık edebilirsiniz. yapı markette 700 liraya satılıyor bu set.

Hocam dış sireni bile kablosuz derken dış sirenin beslemesi için yine elektrik kablosu çekmiyorlar mı sonuçta kablo çekildikten sonra kablolu ve kablosuz pek farketmiyor değil mi

www.wolf-guardalarm.com

1111 Mesaj
19 Nisan 2011; 14:34:45 

dış sireni gerçekten kablosuz, çünkü içinde 9 Voltluk büyük pillerden var, ancak tabiki sirenin ışıkları yanmıyor, ben bunu elektronikçilerden yaptırdığım gezici ledli devre ve transformatör ile hallettim, sonuçta yine adam kablo taktı ki ışığı hep yansın. ancak toplam maliyette 1600 liralık sistemi ben ekstra magnetler, uzaktan kumanda dahil 760 liraya kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 19 Nisan 2011; 14:36:27 >

3567 Mesaj
19 Nisan 2011; 15:26:42 

quote:

Hocam kalitesiz diyorsunuz sadece size şunu soruyorum hiç daha önce kapı manyetiği gördünüzmü o zaman siz kablolu sistemlerin kapı manyetiğini görseniz oyuncak sanırsınız kapı manyetiği dedeğiniz şey mıknatıstır sadece buna kablosuz verici eklenmiştir kablolu veya kablosuz ayrıca yapıştırma ekstra isterseniz zaten akıllı vida ile monte edebiliyorsunuz yuvası koyulmuş biz burda herkesin monte edebileceği şekilde anlattık yoksa elbetteki sabitlemesini yapabiliyorsunuz ayrıca sistemimize ışıklı akülü siren bağlanabilmekte keşke bunları yazmadan önce sorma gereği duysaydınız ayrıca söylediğiniz gibi biz bu ürünü 99 tl ye satıyoruz ama emin olun 499 tl ye satılan kablosu alarmların yaptığını yapabiliyor sadece sizden ricam eleştirirken ürünümüzü başka bir ürünle kıyaslayarak eleştiri yapmanız

Ben yazarkende belirttim zaten daha once gormedigimi ve buna gore konustugumu ayrica bu fiyata bu urun alinabilir diyede bitirdim,satisinizi baltalamak gibi bir niyetim yok sadece şahsi fikrimi soyledim aksi bir durum soz konusu degildir size hayirli satislar dilerim

53 Mesaj
3 Mayıs 2011; 13:22:21 

Satin almali alarm sistemi bence mantiksiz. Servis ihtiyaciniz oldugunda ne kadar para odeyeceginiz hakkinda bilginiz varmi ? Donanim olarak kaliteli veya kalitesiz olmasinin cok bir onemi yok. Burda sizi asil koruyacak olan size verilen alarm haberalma hizmetidir. Bu hizmet olmadan bir guvenlik onlemi kesinlikle tavsiye etmiyorum

548 Mesaj
3 Mayıs 2011; 13:43:50 

uygun fiyatlı alarm yanında ev sigortası yaptırın, içiniz rahat etsin.

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''

2 Mesaj
9 Ağustos 2011; 13:15:59 

Desi Ev alarm sistemini kesinlikle tavsiye etmem.102 modelini aldım. gsm arama özellikli alarm arızalı cıktı ve 30 günden fazla süredür alarmı aldığım firma ile servis arasında gidip gelmekte.Bakalım ne olur olan benim 780 tl ye oldu.

115 Mesaj
6 Eylül 2011; 15:27:48 

@ akgunelektronik

Hocam var mı yeni kampanya.

178 Mesaj
6 Eylül 2011; 19:03:26 

quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

@ akgunelektronik

Hocam var mı yeni kampanya.

http://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=1496111

yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz efendim