Şimdi Ara

Ev için alarm sistemi önerileri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
5
Favori
46.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün DESİ bayisi ile görüştüm, alarm sistemini Turkcell üzerinden kurduklarını belirterek hırsızların bina dışındaki telefon hatlarını kesmesini önlediklerini belirttiler. Ancak kafama takılan konu, Konser salonları ve cami gibi yerlerde cep telefonumuzun çekmesini engelleyici aletler var, bu aletler hırsızlar tarafından da alarmı etkisiz hale getirmek için kullanılabilir mi, bilgisi olanların yardımını rica edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozden84

Geçen gün DESİ bayisi ile görüştüm, alarm sistemini Turkcell üzerinden kurduklarını belirterek hırsızların bina dışındaki telefon hatlarını kesmesini önlediklerini belirttiler. Ancak kafama takılan konu, Konser salonları ve cami gibi yerlerde cep telefonumuzun çekmesini engelleyici aletler var, bu aletler hırsızlar tarafından da alarmı etkisiz hale getirmek için kullanılabilir mi, bilgisi olanların yardımını rica edeceğim.

hammerlı hırsızlar kullanabilir
  • quote:

Geçen gün DESİ bayisi ile görüştüm, alarm sistemini Turkcell üzerinden kurduklarını belirterek hırsızların bina dışındaki telefon hatlarını kesmesini önlediklerini belirttiler. Ancak kafama takılan konu, Konser salonları ve cami gibi yerlerde cep telefonumuzun çekmesini engelleyici aletler var, bu aletler hırsızlar tarafından da alarmı etkisiz hale getirmek için kullanılabilir mi, bilgisi olanların yardımını rica edeceğim.

eve,maalesef gsm jammer ile bu mumkun !
    jammeri atlatabilecek bi teorim var ama emin degilim.
  • Geçen gün alarm kurulum işlemini gerçekleştirdim. Tevekkül edeceğiz artık..
    Bu arada @arel.gr jammer ile ilgili teorini merak ettim?
  • @gozden84
    alarm tesisatini sahsen kendinmi kuruyorsun ?
  • ya benim evde girisin üstü karsimizda hep villalar var gördügüm hep yale taktirmislar acaba ne yaptirmak lazim karar veremedim gercekten 140liralik sistem 700 liralik sistemin caydiriciligini yakalar mi yani yakalarsa ne gerek var o kadar para vermeye degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meganers

ya benim evde girisin üstü karsimizda hep villalar var gördügüm hep yale taktirmislar acaba ne yaptirmak lazim karar veremedim gercekten 140liralik sistem 700 liralik sistemin caydiriciligini yakalar mi yani yakalarsa ne gerek var o kadar para vermeye degil mi?

mühim olan birbirinden üstün ve zayıf yönleri. incelemek lazım.
  • Evde 6 kapı, 11 açılır cam var.

Yale denilmiş ilk sayfada, baktım, ne doğru düzgün fiyat yazıyor, ne setler yazıyor, ne mail adresleri var.

Nasıl iş anlamadım. Bu tarz sistemleri alınca kendimiz mi takıyoruz, yetkili servisleri mi takıyor? Hatta ürünü nereden alacağız o bile meçhul :) Garibime gitti. Bir set aldıktan sonra ekstradan takmak istediğimiz aksesuarları tek tek satılıyor mu yoksa yeniden bir set mi almak gerekiyor o aksesuarları edinebilmek için?
    Marka konusunda bir fikrim yok, Yale dediğime bakmayın, ona baktım sadece ondan.

Ne yapmalı, hangi marka, model almalı arkadaşlar?

Teşekkürler
  • bu foruma özel 99 tl promosyon yapan arkadasin teklifi sicak geldi bana nolcak sanki mod ugruna eve tas bile dösedik bi alarm tesisati mi döseyemeyecez
  • Güvenlik ve Alarm sitemleri satış danışmanıyım. Bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz 05336564814 iyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

@gozden84

Merhaba,

Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm.

Hayır ben kurmadım, alarm satan firma geldi ve kurulumu yaptı. Toplamda 475TL para ödedim. Alarm markası crow olup maalesef İsrail malı..
  • quote:

quote:

@gozden84

Merhaba,

Hayır ben kurmadım, alarm satan firma geldi ve kurulumu yaptı. Toplamda 475TL para ödedim. Alarm markası crow olup maalesef İsrail malı..

Biraz sistemle ilgili bizi aydinlatirmisiniz hocam nereleri kapsiyor cama pencereye takildi mi takildiysa kac cam pencere var? Dis kapiya takildi mi? Sirenleri wireless mi kablolu mu? Genel bir bilgi verirseniz memnun oluruz bide ss varsa hirsiz arkadaslarinda isini kolaylastiririz :)

• @gozden84

crow'un israil urunu olmasina bozulma,ibare kalite teminati kabulu goruyor.
    475 TL montaj iscilikli bu urun icin cok uygun fiyat
  • @meganers
    istedigin bir cok noktayi kapsatabilirsin benzer urunlerin coguna.
    ama her aparati kablo baglantili olmali,wireless olanlar merakli melahat komsudan koruyabilir ancak.
    birde reklamda tuketicinin duymak istedigi pratiklige hitap eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meganers

quote:

quote:

@gozden84

Merhaba,

Biraz sistemle ilgili bizi aydinlatirmisiniz hocam nereleri kapsiyor cama pencereye takildi mi takildiysa kac cam pencere var? Dis kapiya takildi mi? Sirenleri wireless mi kablolu mu? Genel bir bilgi verirseniz memnun oluruz bide ss varsa hirsiz arkadaslarinda isini kolaylastiririz :)

Sirenler kablolu, dış kapıya taktırdım, yüksek katta oturduğum için camlara taktırmadım ama taktırmak isteseydim +100TL falan istiyordu.
    Direkt cep telefonlarımıza bağlı, ilk müdahalede bulunabilinmesi için ailem haricinde komşuların da ceplerine yönlendirdim. Böylece pronetten daha etkili olacağını tahmin ediyorum, tabi Allah kullandırmayı nasip etmesin inşallah eve kimse girmesin

• guvenlik olayinda cantokmagi cihazlara sakin odaklanmayin.
    kiloyla satilan uzakdogu urunlerinden uzak durun.bilhassa hangi marka olsada kablosuz sistem kurdurmayin.
  • quote:

guvenlik olayinda cantokmagi cihazlara sakin odaklanmayin.
    kiloyla satilan uzakdogu urunlerinden uzak durun.bilhassa hangi marka olsada kablosuz sistem kurdurmayin.

Neden kablosuz sistem kurdurmayin diyorsunuz, benim evimde 7 tane kapi pencere var hepsine de kapi manyetigi taktirmayi dusunuyorum kablo ile evin her yeri kablo olacak bu durumda en mantiklisi bana kalirsa kablosuz sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

quote:

guvenlik olayinda cantokmagi cihazlara sakin odaklanmayin.

Neden kablosuz sistem kurdurmayin diyorsunuz, benim evimde 7 tane kapi pencere var hepsine de kapi manyetigi taktirmayi dusunuyorum kablo ile evin her yeri kablo olacak bu durumda en mantiklisi bana kalirsa kablosuz sistem

malesef alarmin kablolari icin bos spiral tesisati insaatlarda bu gun dahil daha cok zahmetten ve az maaliyetten dolayi dikkate alinmiyor.
    kablosuz donanim tabiiki bi yontem,ama sadece tesellivari ve antiestetik degil.
    guvenliligine gelince biraz yetenekli art niyet havada ucusan sinyali kolaylikla ihlal edebilir,sonrasi malum.
    su 7 pencerenin ikaz manyetolarinin enerjileri ne sekilde saglanacak demistiniz ?

• İste bende size kablosuz sistemi nasil devre disi birakabileceklerini soruyorum onun haricinde kablosuz kapi manyetiklerinin pille calistigini ve pillerinin belli araliklarla degismesi gerektigini biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.