Dardanel büyük dilim TON balık 160x2 + 80gr 4.95 TL TANSAŞ
52 Cevap9114 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

537 Mesaj
29 Mart 2010; 17:15:28 

Arkadaşlar buna benzer bir konu daha önce açılmıştı ama o Tonton balıktı. Bu Dardanel Ton balık 4.95TL Fiyat uygun bence

164 Mesaj
29 Mart 2010; 17:28:45 

Hangi Tansaş'tan aldınız ? Tüm Tansaşlar'da geçerli mi ?

1010 Mesaj
29 Mart 2010; 17:37:41 

güzel fiyat, yalnız skt dikkat edin bu tip kampanyalarda.

13484 Mesaj
29 Mart 2010; 17:42:46 

2015'e kadar devam ediyordu Tonton'da. Zaten bu kadar süre rafta kalmaz bu ürünler, 5 yılda hayli hayli tükenir.

193 Mesaj
29 Mart 2010; 18:13:14 

iyi fiyat

AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2GHz - Gigabyte M61PM S2 - Kingston DDR2 667MHz 2x1GB - LG DVD-RW Sata - Seagate 160GB SATA2 16MB - Sapphire x1950Pro 512MB 256Bit - TaganII 600W PSU

537 Mesaj
29 Mart 2010; 18:29:02 

Ben milastan aldım ama herhalde her tansaşta vardır.. SKT 2015 yani güvenle alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aruru -- 29 Mart 2010; 18:30:04 >

1945 Mesaj
29 Mart 2010; 20:12:09 

ton ton mudur markası ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2631 Mesaj
29 Mart 2010; 20:28:29 

Arkadaşlar Şok marketlerde 160x2 li Şok marketin kendi ton balığını 2 hafta önce 3.30TL den almıştım ki indirim yada kampanya fiyatı değildi. Ürünler kerevitaş tarafından migros adına şok marketlerde satılmak amaçlı üretilmiştir diyor. Üzerindeki resimde dilimlenmiş olarak görünüyor ancak herhangi bir "kıyılmış" yada"dilimlenmiş" ibaresi yok. Kıyılmış olması pek birşey farkettirmiyor, ancak aradaki fiyat farkı bence önemli.

Eğer bir millet, iktidarda bulunan kişilerin alçaklığını, hırsızlığını, yalnızca kendi siyasi görüşünden olduğu için görmezden geliyorsa, o millet erdemini yitirmiştir. Erdemini yitiren millet, bir gün vatanını da yitirmeye mahkumdur. NICCOLO MACHIAVELLI

Battletag = dMbHeLL#2466

466 Mesaj
29 Mart 2010; 20:40:07 

quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

ton ton mudur markası ?

Hayır bildiğimiz Dardanel ton, yan markalardan biri değil...

Ayrıca 7 KG Ariel konsantre matik deterjan da 16.50 TL idi, güzel fiyat bence.

233 Mesaj
29 Mart 2010; 20:47:17 

3 kğ Pankristal toz şeker 5.75 TL
Dardanel Ton balık 160x2 + 80gr = 4.95TL (sanırım tüm tansaşlarda geçerli)

Güzel gören, güzel düşünür - Güzel düşünen, hayattan lezzet alır.
Nereye gideceğini bilmiyorsan, Hangi yoldan gittiğinin önemi yoktur.

2522 Mesaj
29 Mart 2010; 22:32:36 

bim'de sürekli bu fiyattan satılıyor.

DERYA mı ne öyle bi marka ancak dardanel üretiyor. pakedin arkasına bakın görürsünüz. geçen gün poşet ton balığı aldım yedim, aynısıydı. boşuna 2 katı para ödemeyin migros tansaşta.

177 Mesaj
30 Mart 2010; 10:11:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

Arkadaşlar Şok marketlerde 160x2 li Şok marketin kendi ton balığını 2 hafta önce 3.30TL den almıştım ki indirim yada kampanya fiyatı değildi. Ürünler kerevitaş tarafından migros adına şok marketlerde satılmak amaçlı üretilmiştir diyor. Üzerindeki resimde dilimlenmiş olarak görünüyor ancak herhangi bir "kıyılmış" yada"dilimlenmiş" ibaresi yok. Kıyılmış olması pek birşey farkettirmiyor, ancak aradaki fiyat farkı bence önemli.

bugun bakıcam 3.30 mu

Biz 3 kişiydik: Bedirhan, Nazlıcan ve ben...

1170 Mesaj
30 Mart 2010; 10:36:41 

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

bim'de sürekli bu fiyattan satılıyor.

DERYA mı ne öyle bi marka ancak dardanel üretiyor. pakedin arkasına bakın görürsünüz. geçen gün poşet ton balığı aldım yedim, aynısıydı. boşuna 2 katı para ödemeyin migros tansaşta.

dardanel üretiyor diye , dardanel ton kadar kaliteli olcak anlamına gelmiyor

ünlü markalar ucuz marketler için kendi markalarının aksinesine 2.kalite ürünleri ucuz üretip gönderirler bazen

(özsütün kendi dükkanında satılan tatlılarıyla bimde satılanların farkına bakınız)

dolayısyla derya ton da 2.sınıftır
kıyılmıştır
fiyatı 3 lira olması ucuz değil, değeridir

karıştırmayalım diye hatırlatayım dedim

indirim için de bornova stadyum tansaşa bakmaya gidicem şimdi ,geçen seferki indirimde yoktu bakalım bu sefer var mı indirim buralarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owin -- 30 Mart 2010; 10:38:12 >

413 Mesaj
30 Mart 2010; 13:32:09 

evet arkadaşlar az önce gittim aldım ve gereçekten süper fiyat kangurum da 9,75 olan paket 4,95 e zaten fiyat tabelasındada yazıyor eski fiyatı.

İstanbul Denetim Muhasebe ve Mali Müşavirlik

10 Mesaj
30 Mart 2010; 13:37:18 

bimde ilginç bir durum var en son gittiğimde tenekede zeytinyağlı ve ayçiçek yağlı ton balığını superfresh üretiyordu, kağıtta derya ton balığını dardanel üretiyordu. ben superfresh'in ton balıklarını daha çok sevdiğim için fiyat performansı daha kötü olmasına rağmen tenekedekilerden almıştım. Superfresh'in derya ton balıkları iri kıyılmış değil, normal ve güzel.

177 Mesaj
30 Mart 2010; 15:54:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Norpitiyan

bugun bakıcam 3.30 mu

sanırım kampanya bitmiş gittim baktım 2 tane 160 lık 4.50 ye satılıyor

537 Mesaj
30 Mart 2010; 16:27:01 

Benim aldığım yerde daha reyon baya bir doluydu.. fiyat gerçekten güzel ben 2 tane aldım ama gidip 2 tane daha alacağım

2631 Mesaj
30 Mart 2010; 16:35:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Norpitiyan

sanırım kampanya bitmiş gittim baktım 2 tane 160 lık 4.50 ye satılıyor

Dostum ben aldığımda kampanya değildi ama

Hatta olay şöyle gelişti, Ankara' da bir arkadaşıma ziyarete gittiğimde ŞOK markete girdik benim gözüme takıldı ürün 3.30TL olunca. Aradan 2 gün geçti ben memlekete geldiğimde tesadüfen yine şok markete girdim ve aklıma geldi ürün gittim baktım halen 3.30TL ayrıca kampanya falan da yazmıyordu hiçbiryerde.

Demekki ürüne zam gelmiş..

Eğer bir millet, iktidarda bulunan kişilerin alçaklığını, hırsızlığını, yalnızca kendi siyasi görüşünden olduğu için görmezden geliyorsa, o millet erdemini yitirmiştir. Erdemini yitiren millet, bir gün vatanını da yitirmeye mahkumdur. NICCOLO MACHIAVELLI

Battletag = dMbHeLL#2466

205 Mesaj
30 Mart 2010; 17:22:25 

Bende biraz önce aldım 4,95 'e . Son kul.tar.2015 .
Ayrıca Nutella 3,30 olmuş , sevenler için bunu da yazayım.

2068 Mesaj
30 Mart 2010; 17:26:21 

tansas yok

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

1580 Mesaj
30 Mart 2010; 19:23:05 

4 paket tonton almıstım.Gidip bi 5-6 paket daha alayım :D

tonton da dardanel tonun markası. yan marka felan değil.

#WESLEY SNEIJDER FAN CLUB#

"Takım içinde karar aldık ve Robben'e bildirdik. Sahaya çıktığımızda o kendi topunu getirecek" Wesley Sneijder

2522 Mesaj
30 Mart 2010; 19:36:54 

quote:

Orijinalden alıntı: owin

dardanel üretiyor diye , dardanel ton kadar kaliteli olcak anlamına gelmiyor

ünlü markalar ucuz marketler için kendi markalarının aksinesine 2.kalite ürünleri ucuz üretip gönderirler bazen

(özsütün kendi dükkanında satılan tatlılarıyla bimde satılanların farkına bakınız)

dolayısyla derya ton da 2.sınıftır
kıyılmıştır
fiyatı 3 lira olması ucuz değil, değeridir

karıştırmayalım diye hatırlatayım dedim

indirim için de bornova stadyum tansaşa bakmaya gidicem şimdi ,geçen seferki indirimde yoktu bakalım bu sefer var mı indirim buralarda

bence alıp bakmadan karşılaştırmayın,

poşet ton balıklarında ZERRE KADAR fark bulunmuyor. iri parçalı, tadı aynı. eskiden dardanel poşetleri günde 1-2 paket yerdim spor nedeniyle.

o özsüt o özsüt değil. onu da belirteyim. bim çok gözüme girmeye başladı bu aralar. politik olayına girmezsek tabi. acıbadem kurabiyesi, 8.5TL/kg tavuk fileto ve ton balığı yeter

1465 Mesaj
30 Mart 2010; 20:55:54 

Balığın faydalı olan kısmı yağları. Omega 3 omega 6 yağ asitleri diye biliyorum. Bu ton balıklarının genelde yağı alınmış, yerine ayçiçek zentinyağı gibi yağlar koyulmuş oluyor. Bunun yerine 2-3 çipura- levrek -alabalık vs alın, tavaya atın yarım saatte pişiyor. Yanına da güzel bir salata, oooohh.

537 Mesaj
30 Mart 2010; 21:10:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcugum

Balığın faydalı olan kısmı yağları. Omega 3 omega 6 yağ asitleri diye biliyorum. Bu ton balıklarının genelde yağı alınmış, yerine ayçiçek zentinyağı gibi yağlar koyulmuş oluyor. Bunun yerine 2-3 çipura- levrek -alabalık vs alın, tavaya atın yarım saatte pişiyor. Yanına da güzel bir salata, oooohh.

Forumda sonuçta ton balık sevenler var. Normal balık tadı ile bu bir mi? Normal balıklar tabiki daha faydalı ve tadları da bir o kadar kıyaslanamayacak kadar farklı....Saçma bir yorumda bulunmuşsunuz bence, sadece faydalı değil diye damak zevkimize uyan şeyleri yemeyelim o zaman örneğin çikolata..

10 Mesaj
30 Mart 2010; 21:46:52 

arkadaşın omega 3 ler hakkında yazdıklarına katılıyorum, ton balığı konservesi yaparken çok yüksek sıcaklıklarda pişiriliyorlar, içindeki vitaminlerin çoğu bozuluyor ayrıca kutuda beklerken ayçiçek yağı veya rafine zeytinyağı içinde kalırlarsa o yağlardaki omega 6 lar omega 3 leri oksitliyor ve besin değeri çok az kalıyor. O yüzden aslında sızma zeytinyağı veya su içinde saklanan ton balıkları almak lazım sadece.

1494 Mesaj
30 Mart 2010; 22:22:55 

Ya arkadaş amma da omegalardan besin değerinden bahsettiniz. Arkadaşım şurada sıcak bir fırsat paylaşmış ki Dardanel'e göre bayağı iyi bir fiyatı var. Besin değeri elbette bunda da var. Ve lezzeti mükemmel. Tadı için bir şey almaz mısınız siz? Tadı için sadece tatlı mı alınır? Her yediğin şeyde besin değerini düşüneceksen; kola içme, hamburger yeme, kızartma yeme vs. uzar fermanlar olur.. Konuyu açan arkadaşım da sağolsun 5 adet aldım.
O sızma zeytinyağında ya da suda bekleyenlerin 400 gr ı 5 liraya tekabül ediyorsa gider ondan da 5-6 paket alırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyradel -- 30 Mart 2010; 22:25:57 >

PENTAXÇI
Canon EOS5D

1170 Mesaj
31 Mart 2010; 0:12:24 

ben gittim 2*160 gram 4.95 light ve 2*160+80 4.95 normal vardı

ben 80lik hediyesi olmayan light tan aldım

light daha çok hoşuma gidiyor benim neden se
gene de uygun fiyatı

ama en lezzetlisi poşetteki ve zeytinyağlı olanları ama o cidden fiyat farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owin -- 31 Mart 2010; 0:13:31 >

122 Mesaj
31 Mart 2010; 9:40:02 

arkadaşlar, kesinlikle zeytinyağlı tuketin, hangi marka olursa olsun ayçiçek yağlı olanları almayın. evet fiyatı farklı ama sağlık daha önemli. ayçiçek yağı(pamuk ve kanola yağı dahi var içinde) içinde bekleyen gıdalar kansorejen maddeler uretiyorlar. zeytin yağı ise içindeki materyali korur. Prof Erkan topuz da bu konuda bayağı acıklama yaptı.

UÇURUMLARI SEVENLERİN KANATLARI OLMALIDIR.

24 Mesaj
31 Mart 2010; 13:32:02 

az önce bir miktar aldım ve de tadına da baktım sevenler ve yiyenler için dardanel marka ve bütün balık bence güzel fiyat ve kalite kaçmaz 2x 160 +80 gr 4.95 TL

ÖNCE LAFA BAKARIM LAF MI DİYE
SONRA SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE

1494 Mesaj
31 Mart 2010; 13:49:48 

quote:

Orijinalden alıntı: alpertuna

arkadaşlar, kesinlikle zeytinyağlı tuketin, hangi marka olursa olsun ayçiçek yağlı olanları almayın. evet fiyatı farklı ama sağlık daha önemli. ayçiçek yağı(pamuk ve kanola yağı dahi var içinde) içinde bekleyen gıdalar kansorejen maddeler uretiyorlar. zeytin yağı ise içindeki materyali korur. Prof Erkan topuz da bu konuda bayağı acıklama yaptı.

Ya bu basın yok mu? Örnek vermek gerekirse süt satışları genelde açık yapılırdı. Ya da komşumuza gider inekten sağmasını bekleyip öyle alırdım. Çıktı bir kaç kişi kanser manser dedi. Milletin ekmek teknesi kapandı. 15 yıl o sütlerden içtim bir zararını da görmedim. Göreceğimi de sanmıyorum. Hala daha bulursam içiyorum.

PENTAXÇI
Canon EOS5D

150 Mesaj
31 Mart 2010; 14:01:15 

Dardanel için çok iyi bir fiyat...

Kanser manser olaylarına gelince; artık bu millet kime inanacağını şaşırır hale geldi. Yıllarca yumurta zararlıdır, kolesterol kaynağıdır uzak durun dendi misal. Sonra tuttular faydalıdır ama dozunu kaçırmayın haftada bir iki tane yemelisiniz dendi.
Galiba en iyisi tüm dünyanın üzerinde durduğu (Misal TUZ) besinlerden kaçıp diğerlerini de dengeli tüketmek. İşte bütün mesele bu...

607 Mesaj
31 Mart 2010; 14:06:20 

ARKADAŞLAR TON BALIĞI DİYE ESKİ LÜFERİ DAYIYORLAR DEMEDİ DEMEYİN.
FAZLA YİYEN BİR TANIDIĞIM HASTANELİK OLMUŞTU.

1465 Mesaj
31 Mart 2010; 14:11:45 

quote:

Orijinalden alıntı: aruru

Forumda sonuçta ton balık sevenler var. Normal balık tadı ile bu bir mi? Normal balıklar tabiki daha faydalı ve tadları da bir o kadar kıyaslanamayacak kadar farklı....Saçma bir yorumda bulunmuşsunuz bence, sadece faydalı değil diye damak zevkimize uyan şeyleri yemeyelim o zaman örneğin çikolata..

Size göre saçma olması benim açımdan çok da önemli değil, ben sadece sağlık açısından tavsiyede bulundum. Damak zevki farklı bir şey.

4226 Mesaj
31 Mart 2010; 16:07:26 

quote:

Orijinalden alıntı: c4n

yok artık

sur dibinde, şoparoğlu balıkçılık üretimiyle almıyoruz. koskoca dardanel, adamlar böyle bir şeye mi kalkışacaklar. ayrıca dardanel yurtdışına da üretim yapıyor. senin tanıdığın başka bir şeyden rahatsız olmuştur.

bim'de satılan ton balıkları bazen güzel oluyor, bazen çamur gibi oluyor. bunun nedenini anlamıyorum. bir de kokusu çok ağır oluyor. superfesh derya falan farketmiyor. en güzeli dardanel ton. hem tadı güzel, hem de kokusu hafif. benim kadar ton balığı tüketen var mı aranızda bilmiyorum fakat dardanel ton'u hiçbirine değişmem. keşke diasa falan da yapsa böyle bir kampanya, gider hiç abartmıyorum 10 kutu alırım. 1 sene rahat götürür beni. buradaki diaSA'da 7 küsür lira aynı kampanya. böyle kampanyalar kaçırılmaz fırsatlar. şeytan diyor ki sırf ton balığı için atla arabaya diasa ara koca istanbul'da

"Yakında imzalarda maaş bordroları görmeye başlarsam hiç şaşırmayacağım"

Çin atasözü

537 Mesaj
31 Mart 2010; 18:02:42 

Bimde DERYA 160x2 gr 4.50 TL bana da uygun geliyor ve alıyorum arada fakat bu hem dardanel hem 80 gr daha fazla ve fiyat 4.95 TL yani DERYA'dan daha ucuza geliyor. Daha fazla neyi tartışıyoruz ki....
Sağlık olayına gelince o zaman hiçbir şey tüketmeyelim çünkü çoğu besin sağlıksız....Beğenmeyen almaz burada ton balığı sevenler adına bunu paylaştım sıcak fırsat bölümü, burası yiyecek sağlığı bilgilendirme bölümü değil, tercih meselesi....

6977 Mesaj
31 Mart 2010; 18:10:30 

Bende gittim bugün tansaşa ama yoktu bu üründen 4,95 e Dardanel light vardı...

1170 Mesaj
31 Mart 2010; 18:15:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Bende gittim bugün tansaşa ama yoktu bu üründen 4,95 e Dardanel light vardı...

dardanel light ı daha çok beğeniyorum ben,deneyebilirsiniz

sandviç yapılacaksa bir parça mayonez hem tat verir hem yağı eksik gelirse onu tamamlar

6977 Mesaj
31 Mart 2010; 18:27:39 

quote:

Orijinalden alıntı: owin

dardanel light ı daha çok beğeniyorum ben,deneyebilirsiniz

sandviç yapılacaksa bir parça mayonez hem tat verir hem yağı eksik gelirse onu tamamlar

aldım bir tane...denemekle birşey kaybetmeyiz değil mi?...

daha önce ton ton u denemiştim ama çok fazla kıyılmış şekilde...kutudan çıkarırkende iyice bebek maması kıvamına geliyor...bimde satılan derya da aşağı yukarı aynı şekilde...sanırım bu light üzerinde yazdığına görede iri parçalı...

108 Mesaj
31 Mart 2010; 21:27:01 

2 tane almış babam. Teşekkürler haber için.

edit: 2 tane daha almış babam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intensifier -- 2 Nisan 2010; 23:45:11 >

107 Mesaj
31 Mart 2010; 23:18:10 

Direk 4 tane aldım sevenler kaçırmasın bence.

277 Mesaj
1 Nisan 2010; 0:35:45 

abartmış olabilirmiyim acaba ben az önce 27 paket aldımda
stok yapıyım dedim avda balıkta lazım oluyor sonucta hazır yıyecek ve dardanel. 2 sene öncede kipa pazarda indirim vardı 2*160 gr 3,90 liraydı . kaldıki o kipa pazar markaydı bu dardanel ve hemen hemen aynı paraya geliyor. ilk önce 2 paket aldım bir güzel limonladım yedim ne olur ne olmaz fark olabılır dıye . daha sonra gittim 25 paket aldım bornova stadyum tansaş tan. hatta kasiyer kredi kartıyla alıcağımı öğrenince biryerleri aradı 25 paket kredi akrtıyla veriyormuyuz dedi , sonra ok alarak fişimi verdi ...arabada, çantada, heryere birer tane yerleştirdim ,kötü gün yemeği :) kipa pazarlardan 60 adet almıştım onlar dan 8 tane kalmıştı bunlar iyi oldu , bu forumu çok seviyorum :) fırsatı veren arkadaşa teşekkürler

421 Mesaj
1 Nisan 2010; 0:59:36 

quote:

Orijinalden alıntı: şafi

abartmış olabilirmiyim acaba ben az önce 27 paket aldımda
stok yapıyım dedim avda balıkta lazım oluyor sonucta hazır yıyecek ve dardanel. 2 sene öncede kipa pazarda indirim vardı 2*160 gr 3,90 liraydı . kaldıki o kipa pazar markaydı bu dardanel ve hemen hemen aynı paraya geliyor. ilk önce 2 paket aldım bir güzel limonladım yedim ne olur ne olmaz fark olabılır dıye . daha sonra gittim 25 paket aldım bornova stadyum tansaş tan. hatta kasiyer kredi kartıyla alıcağımı öğrenince biryerleri aradı 25 paket kredi akrtıyla veriyormuyuz dedi , sonra ok alarak fişimi verdi ...arabada, çantada, heryere birer tane yerleştirdim ,kötü gün yemeği :) kipa pazarlardan 60 adet almıştım onlar dan 8 tane kalmıştı bunlar iyi oldu , bu forumu çok seviyorum :) fırsatı veren arkadaşa teşekkürler

demekki sen sadece balıkla besleniyorsun 60 dan 52 tanesi ni yedin kaldı 8 ve 27 daha aldın bravo sana ..

n78 n 79 dreambox 600pvr olmassa olmazı tabiki motor

..::GONYA'lıyım, GONYA'lısın, GONYA'lı, GONYA'lıyız, GONYA'lısınız, GONYA'lılar::..

4226 Mesaj
1 Nisan 2010; 1:11:33 

arkadaşlar istanbul-levent civarı 10 tane alabileceğim bir yer söyleyebilir misiniz.

Çin atasözü

311 Mesaj
1 Nisan 2010; 1:11:59 

quote:

Orijinalden alıntı: c4n

yuh artık sallanırda bu kadar sallanmaz denizden 4-5 senedir doğru dürüst lüfer bile çıkmıyor kökünü kuruttu tirolcüler. tanesi 25-30 dan aşağı düşmüyor kaldıki lüfer benim için yenilecek balıkların en başında gelir bu konserve ton balıklarını bedava verseler yemem ne tadı var ne tuzu samandan farksız

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR

69 Mesaj
1 Nisan 2010; 10:11:42 

Mecidiyeköy Ali Sami Yen karşısındaki Tansaş ta koca bir sepet dolusu var hediyeli olanlardan... Almayan alsın bitmeden... Ton Balığının üretim prosesini bilmeden konuşmayalım arkadaşlar. Ton Balığı yani Orkinoslar gerek besin değeri gerekse omega 3-6 dengesi açısından en ön sıralarda gelen balıklardandır. Pembe etli Somon (Karadeniz somonu değil elbette) en üstte yeralır o listede... Son dönemde açık denizlerde kirlenmeye bağlı ağır metallerde (civa vs) artış olduğu kaydedildiyse de gezici orkinos sürülerinin bundan ne derece etkilendiğine ilişkin ortada adamakıllı bir çalışma/veri yok...

177 Mesaj
2 Nisan 2010; 16:16:40 

bımdekı derya ton balıgını aldım az once,hacılar ya balık mı yedım yaglu kuşe kagıt mı fark edemedım.bıdaha almam

115 Mesaj
2 Nisan 2010; 23:22:16 

bende bugün tansaş sefaköy'den 3 adet aldım fiyat gayet uygun marka gayet uygun kaçmaz. Aslında 4 5 alsammı dedim ama 3'te karar kıldım. Haberi veren arkadaşa çok teşekkürler. Sefaköy tansaş'ta bi sepet dolusu vardı ama sanırım bugün son gündü bunun kampanyası.

Cesur ol. Değilsen bile öyle davran hiç kimse aradaki farkı anlayamaz.

4226 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:17:38 

bugün sırf bu kampanyadan yararlanabilmek için doğuş center'daki tansaş'a gittim. aynı kampanya fakat fiyat 10 lira

Çin atasözü

1945 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:51:37 

şuan yokmu yani bittimi ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

513 Mesaj
3 Nisan 2010; 17:13:36 

dia'larda kampanyanın aynısı var 22 nisan'a kadar, dün gördüm, tansaş'a kadar zahmet etmeyin yakında dia varsa:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle37 -- 3 Nisan 2010; 17:14:51 >

Together We Stand, Divided We Fall

233 Mesaj
3 Nisan 2010; 19:48:40 

Kampanya dün bitti.

Ama bugün Tansaşta başka kampanya gördüm.
TonTon markalı 80grx3+1=3,75TL (Toplamda 320gr yapıyor)
Sırma fındık yağı, 12,90 TL

Güzel gören, güzel düşünür - Güzel düşünen, hayattan lezzet alır.
Nereye gideceğini bilmiyorsan, Hangi yoldan gittiğinin önemi yoktur.

4226 Mesaj
3 Nisan 2010; 21:00:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kunta-kinte

Kampanya dün bitti.

Ama bugün Tansaşta başka kampanya gördüm.
TonTon markalı 80grx3+1=3,75TL (Toplamda 320gr yapıyor)
Sırma fındık yağı, 12,90 TL

Allah razı olsun dostum, senin mesajını okuduktan sonra 2 apartman ilerideki diasa'ya gittim ve 6 paket aldım. keşke dardanel ton bulabilseydim fakat kısmet değilmiş.

EDİT : yukarıdaki mesajımda söylemiştim, bugün doğuş center'daki tansaş'a gittim. orada dardanel ton ile tonton yan yana duruyorlardı ve fiyatları da aynıydı. tonton benim bildiğim kadarıyla yan marka değil. yani balık kalitesi, klasik dardanel ton ile aynı fakat tonton'da ayçiçek yağı kullanıyor. ayçiçek yağı tabii ki sağlık ve besin değeri olarak gerçek balık yağının yanına bile yaklaşamaz fakat kilo yapma konusunda emin değilim. bir de lezzet olarak klasik darandel'lerden daha iyi diye biliyorum ben. yani lezzeti daha iyi fakat besin değeri olarak klasiklerden daha iyi değil.

Çin atasözü

177 Mesaj
4 Nisan 2010; 12:08:57 

quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

Allah razı olsun dostum, senin mesajını okuduktan sonra 2 apartman ilerideki diasa'ya gittim ve 6 paket aldım. keşke dardanel ton bulabilseydim fakat kısmet değilmiş.

EDİT : yukarıdaki mesajımda söylemiştim, bugün doğuş center'daki tansaş'a gittim. orada dardanel ton ile tonton yan yana duruyorlardı ve fiyatları da aynıydı. tonton benim bildiğim kadarıyla yan marka değil. yani balık kalitesi, klasik dardanel ton ile aynı fakat tonton'da ayçiçek yağı kullanıyor. ayçiçek yağı tabii ki sağlık ve besin değeri olarak gerçek balık yağının yanına bile yaklaşamaz fakat kilo yapma konusunda emin değilim. bir de lezzet olarak klasik darandel'lerden daha iyi diye biliyorum ben. yani lezzeti daha iyi fakat besin değeri olarak klasiklerden daha iyi değil.

hacu ben anlamadım şımdı sen dıa ya mıggtın tansasa mı artı 6 paket aldıgın balık fıyatı ne dia daki ?

hafta içi ful ogle arasında dogus tansaştayım ben yav :)

dip notcuk . aycicek yagı vitamın e yonnden zengındır fazla abartmamak kousuyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norpitiyan -- 4 Nisan 2010; 12:13:01 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » Sıcak Fırsatlar » Günlük İndirimler » Dardanel büyük dilim TON balık 160x2 + 80gr 4.95 TL TANSAŞ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.559