Şimdi Ara

A-Data, 500 serisi SSD ailesinin yeni üyesi S599'u tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük bellek üreticilerinin başında gelen Tayvan merkezli A-Data, ürün gamının 500 serisi SSD ailesinin yeni üyesi 2.5 inç form faktörlük S599'u duyurdu.

SandForce SF-1200 kontrolcüsüyle ve MLC Nand Flash belleklerle donatılan S599, 100GB yada 200GB'lık iki farklı depolama kapasitesine sahip ve saniyede 280MB'lık veri okuyup, 270MB'lık veri yazabiliyor. Darbe ve titreşime dayanaklı olan bu yeni SSD ailesi ayrıca hataları otomatik tespit edip düzelten ECC (Error Correction Code) fonksiyonuna destek veriyor.

A-Data'nın sitesi aracılığıyla tanıttığı 500 serisinin en yeni üyelerinin satış fiysatıysa şimdilik bilinmiyor.

• Adata son zamanlarda harika SSD'ler üretiyor, Türkiyede uygun fiyatlı görmek nasip olur inşallah.
  • Fiyatı güzelse iyi satar diye düşünüyorum
  • Adata gibisi varmı ya. Şu ssd'ye bakın harika birşey.. Özellikle diğer firmaların saçma sapan ssd'lerine oranla okuma ve yazma hızları mükemmel.
  • birde alınabilir seviyeye gelseler o zaman bu haberlerin daha çok anlamı olacak
  • Bu kadar rekabet içerisinde halen daha yeterli gelişmeyi gösteremedi SSD piyasası. Bu sektörde AMD-INTEL gibi sadece 2 marka olsaydı heralde bu kadarı da olmazdı. Herşey gelişiyor ancak kasaların içerisinde silisyum tenekelere halen daha muhtacız...
  • 100 GB olanları mantıklı fiyatla pazara sunulsa bari... çünkü sistem kurmak için yeterli sığaya sahip.
  • A-data ürünleri diğer markalara daha ucuz oluyor ve diğer markalar kadarda kaliteli. En son 8 gblık class 6 sdhc hafıza kartı almıştım, bilinen markalarda fiyatlar 50-60 tl iken a-data 25 liraydı.
  • Umarım hepimizin ortak beklentisi olan Adata ürünlerinin piyasada satılmasını , resmi ithalatçısı da okuyordur.

100 gb olanı geçtim en azında 8-16 veya 32 gb gibi olsa da en azından işletim sitemini kurarız. Manyetik disk ise yedek alan olarak kullanılır.

SSD ile 20 sn civarında işletim sisteminin açıldığını görmüştüm hatta açılışı en çok geciktiren programlardan biri olan antivirüs programı da yüklüydü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.