Şimdi Ara

Samsung'da Android işletim sistemli akıllı telefon : Behold II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünya'nın önde gelen telefon üreticilerinden Samsung, Android işletim sistemli akıllı telefonu Behol II'yi CTIA 2010'da tanıttı.

Samsung'un Android işletim sistemli akıllı telefonu Behold II'de 3.2 inç boyutunda AMOLED dokunmatik ekran bulunuyor. Behold II'nin 528MHz Qualcomm işlemciye sahip olduğu belirtildi. Diğer özellikleri ise 5 mp kamera, A-GPS, ve Android için uyarlanmış TouchWiz arayüzü olarak sıralanıyor.

Samsung'un Android işletim sistemli telefonunun 200-230$ civarı bir fiyatla satılacağı belirtildi.

• çok iyi
  • Bir de şu tuştakımında yenilkçi ve güzel bir tasarıma gitse tamam olacak ...
  • çeşitler artıyor..
    ülkemizede bekleriz bu çeşitleri..
  • tasarım olarak ben galaxy den çok bir farkını göremedim ama 200-230$ güzel fiyat
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 5 Temmuz 2010; 15:24:59 >
  • buraya gelirse en az 500 dolardan satışa koyarlar o yüzdende geçinizdünya fiyatları o yüzden bizi hiçmi hiç ilgilendirmiyor
  • Samsung tuş takımları ve telefonun plastik kasasını geliştirse daha iyi olacak...Oyuncak malzemesi gibi çin malı telefon üretiyor bazı modellerinde.Bir Htc kalitesini yakalayamaz şahsenem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.