Şimdi Ara

Windows Phone 7, HTC HD2'ye uyarlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft'un merakla beklenen mobil işletim sistemi Windows Phone 7'nin HTC HD2'de çalışmayacağının açıklanması oldukça tepki toplamıştı. Window Phone 7 sistem gereksinimlerini karşıladığı düşünülen HTC HD2'de "Bing" arama motoruna adanmış fiziksel tuşun olmayışı bu duruma gerekçe olarak gösterilmişti.

Microsoft'un Windows Phone 7 geliştirme kit'ini yayınlaması mobil işletim sistemli telefonlara ROM yapan ve kendi yazılımlarını hazırlayan yapımcıları harekete geçirdi ve HTC HD2 için Windows Phone 7 hazırlandı. Htcpedia adlı web sitesinde yayınlanan bilgiye göre HTC HD2 için uyarlanan Windows Phone 7 bir çok anlamda sorunsuz olarak çalıştı. WiFi, GPS, Bluetooth gibi bileşenler sorunsuzca çalışırken, grafik sürücüsüyle alakalı bazı sorunların ve gecikmeli işlemlerin olduğu belirtildi. Windows Phone 7'nin piyasaya çıkışından önce HTC HD2 için Windows Phone 7 ROM'unun yayınlanabileceği ifade ediliyor. HTC HD2'nin Windows Phone 7 performansını merak edenleri daha fazla bekletmeden yayınlanan videoları paylaşalım

Son olarak HTC HD2 için Windows Phone 7 uyarlaması yapan grubun yakında Beta sürümünü yayınlacağı söyleniyor

• çok yavaş çalışıyor. ancak yazılımsal bir sorundur heralde.1ghz işlemciylede böyle olcaksa çıkmasın zaten hiç...
  • Burada da bir haber var bununla ilgili ;

http://www.blogsdna.com/8683/windows-phone-7-series-rom-successfully-ported-on-htc-hd2.htm

Böyle bir işlemciyle , Linux tabanlı bir sürüm , Android , Symbian v.s. uçar resmen !!
    O yüzden bu haliyle kullanmayı düşünmem
  • Bu konu ile ilgili sayfalar çoğalmaya başlanmadımı..
    yavaş çalışması konusunda ayıp etmişler.. hızlandırılabilir ve bunun üzerinde çalışırlar sonra service pack1 2 3 diye gider herhalde
  • ms hd2 ye destek vermiyor ya iyice gözümden düştü..görende bing i birşey zannetcek..milleti yolmaya çalışıyorlar..
  • ms bing tuşu yüzünden gerçekten yanlıs bir strateji sergiledi hd2 için ben bir hd2 kullanıcı olarak telefonumdan memnun olmam ayrı gecenlerde dualboot rom ile telefonuma android yükledim

ve mükemmel calısıyor çok ufak düzeltmelere ihtiyacı var sadce istediğimde wm 6.5 istediğimde android kullanabiliyorum ve bunları gerçeklestirebildiğim bir cihaz için wp7 kaldırmaz yada hd2 ye uyarlanmaması gibi haberler gerçekten gülünç geliyor bana .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ms bing tuşu yüzünden gerçekten yanlıs bir strateji sergiledi hd2 için ben bir hd2 kullanıcı olarak telefonumdan memnun olmam ayrı gecenlerde dualboot rom ile telefonuma android yükledim

ve mükemmel calısıyor çok ufak düzeltmelere ihtiyacı var sadce istediğimde wm 6.5 istediğimde android kullanabiliyorum ve bunları gerçeklestirebildiğim bir cihaz için wp7 kaldırmaz yada hd2 ye uyarlanmaması gibi haberler gerçekten gülünç geliyor bana .

sevgili dostum

dualboot romu nereden buluruz ve nasıl yükleriz?
    radımcı olursan çok sevinirim
    teşekkürler
  • htc hd2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.