Şimdi Ara

Sıradışı Olaylar ve Doğaüstü Varlıklar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
31.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Chawu$h

SAKIN OKUMA !!! birgün bir çocuk kantır oynarken arkasına dolunay çıkmış sonra birden birşey onu vurmuş çocuk gerçek hayattada ölmüş bu yaratık çok kötü bişeymiş bu mesajı 10 yere yollamassan senide öldürücek !!!

• İnsanların İnançlarını Hiçe Saymak Tamamen Edepsizliktir.Yalan Söyleyen Sadece Kendini Kandırır Alay Edilecek Bir Husus Değildir.
    En’âm Sûresinin 112 . Ayetinde
    İşte böylece biz her Peygambere insan ve cin şeytanlarını düşman kıldık. Bunlar aldatmak için birbirlerine yaldızlı laflar fısıldarlar. Rabbin dileseydi bunu
    yapamazlardı. O halde onları iftiralarıyla baş başa bırak. bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkyc_1

İnsanların İnançlarını Hiçe Saymak Tamamen Edepsizliktir.Yalan Söyleyen Sadece Kendini Kandırır Alay Edilecek Bir Husus Değildir.
    En’âm Sûresinin 112 . Ayetinde
    İşte böylece biz her Peygambere insan ve cin şeytanlarını düşman kıldık. Bunlar aldatmak için birbirlerine yaldızlı laflar fısıldarlar. Rabbin dileseydi bunu
    yapamazlardı. O halde onları iftiralarıyla baş başa bırak. bırak.

funky arkadaşımız araştırıp yazmış,bugün arap yarımadası cinlerin kontrolündedir zaten savaşlar kıtlıklar ve zengin fakir dağılımında ki adaletsizlikten bunu anlayabilirsiniz,peki neden ,sadece intikam,dünya kurulduğunda tek varlıktı bu alemde cinler daha sonra insanlar adem havva mevzusu dahilinde geldi ve çoğaldılar ,arap yarım adasında cinlerle insan ilişkileri HZ.Muhammed peygamberimiz (sav) gelene kadar sürdü bu olay; kabe de ki putlar da o dönemde bulunan cinlerin şekillerine benzetilmiştir,tapıyorlardı yani cinlere neyse cinlerin hükümdarlığı son buldu fakat bugün hala yaptıkları kötülük devam ediyor ,peki neden arapça dua edilir de ingilizce edilmez,çünkü herşey aslına olduğu gibi olmalıdır arapça dua yı ingilizce okuman fayda etmez o aksan ile konuşmalısın bilmelisin öğrenmelisin okumalısın nokta.kopyala yapıştır yapardım ama benim yorumum daha önemli bu tarz anlatım internette mevcut herşeyi ben bilmiyorum ama araştırmanızı istiyorum bu konular gerçekten şu an için çok önemli

• Balgam atcan başka çaresi yok
  • beyler karlı bi dağda bi olay oluyor ya gidiyorlar bakıyorlar iz felan yok ama hepsi ayrılmış felan.. bu tırt hatırlatmayla kim ne hatırlar o da merak konusu .)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.