Şimdi Ara

Ayağa kalkınca başım dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
52.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hic ayaga kalkma şaka bi yana sen doktora git saglıkla saka olmaz
  • HAMİLESİN
  • Bilgisayarın başında oturuyodum az önce ayağa kalktım 2 adım attım başım dönmeye başladı. Etraf karardı falan. Son zamanlarda bana çok sık oluyor sizede oluyomu?

• yorgunluktan oluyor kardeşim ben de de oluyordu yazın . Kendine çeki düzen ver doktora git büyük olasılık kan tahlili yapacaklardır 4-5 tüp kan alıp .

Geçmiş olsun
  • kansızsın. aynısı bende de var. f ile başlayan bir ilaç verecekler kan tahlilinden sonra. o kadar korkulacak birşeyin yok. git sağlık ocağına hallederler. 2 haftaya kendine gelmeye başlarsın.
  • Bana da çok oluyor.Birden ayağa kalkınca kararıyor her taraf 3-4sn içinde düzeliyor.Yavaşça kalkmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ByLrBnGLdM2_

kansızsın. aynısı bende de var. f ile başlayan bir ilaç verecekler kan tahlilinden sonra. o kadar korkulacak birşeyin yok. git sağlık ocağına hallederler. 2 haftaya kendine gelmeye başlarsın.

Ferrum du adı galiba. Uzun süre yatıp/oturup bir anda kalkınca bende de oluyor. Sordum herkeste oluyormuş. Öyle birşeyse normaldir.
  • Bende oluyor hatta geçen beteri olmuştu korktum. Kalktım yine birden banyoya gittim elimi yüzümü yıkayım diye tekrar odama geçerken bir taaaaak diye ses geldi. O an hiç bir şey hatırlamıyorum düşüp kafamı kapıya vurmuşum. Yatağa uzandım hemen ölüyorum sandım kelime-i şehadet falan getirdim vücudumdan ruh çekiliyor herhalde dedim Allah'tan gebermedik. Kansızlık ve açlık büyük nedenleri.
  • Banada oluyor hatta ateş basıyor, gözüm kararıyor. Bunun çözümü basit, ani hareketlerden kaçın, mesela bilgisayarı kapayınca 1 dakika bekle sonra kalk.
  • Bende uzanırken kalkınca oluyo ciddi bişey değil sanırım. Bi anlık tansiyon düşmesi gibi bişey.
  • birden ayağa kalkarsan öyle olur.Sadece sana özel bi durum değil yani
  • aniden kalkınca tansiyonun düşüyordur. Banada oluyor genelde. Spor yaparken bu yüzden 2 kere bayılıyordum ben. 1 kere de merdivenlerden inerken olmuştu köprücük kemiğimi kırmıştım yuvarlanıp. Kötü bişey malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

yoksa yoksa...

evet hamilesin
  • arkadaşda aynı belirtiler vardı ama bilgisayar başındayken değil sadece. Normalde de otururken ayağa kalkınca başı dönüyordu. Yeni uyandıktan sonra filan. Doktora gitti beyninde timör varmış fazla büyümeden aldılar şuan sorun yok.
  • Çok fazla bilgisayar başında oturunca aniden ayağa kalkmak zarar lı kan dolaşımı ile ilgili bi durum . Tus a hazırlanan bi kız 13 saat ders çalıştık tan sonra aniden ağaya kalkınca ölmüştü , 1-2 yıl öncenin olayı sanrım.
  • aynı şeyler banada oluyordu ama şu sıralar gitti artık karabasan mı çöküyordu napıyorsa

Ama cidden özellikle sabahları uykuluyken deli deli kalktıgımda gözlerim kararıyor 2 3 saniye sonra gidiyor otururken filanda çokmu hızlı kalkıyorum ney
    bu göz kararması olduktan sonra tansiyonumu ölçüyorum hep aynı 125 130 arası çıkıyor
  • düşük tansiyon , kansızlık
  • banada oluyor kafana takma sanırım iyi beslenmek gerekiyor
  • aynı durum bende de vardı.sebebi ayaga birden kalkınca tansiyonun düşmesi ve aç kalmak.(tansiyon düşmesininde bir nedeni aç karnına durmak zaten.)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.