Antalya - Muğla Aras Kaç Km?
7 Cevap7247 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

803 Mesaj
26 Mart 2010; 21:35:19 

Arkadaşlar bu yaz Antalya, Kemer, Kaş, Köyceğiz, Fethiye Muğla arası gidicem. Acaba bu yol kaç km. Kaş veya Kalkan'da da bir gece konaklamayı düşünüyorum. Daha önce bu yoldan hiç gitmedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Daha önce Opet'in Türkiye haritası vardı her şeyi gösteriyordu ama maalesef şimdi bir türlü çalışmıyor.

2110 Mesaj
26 Mart 2010; 23:47:15 

http://maps.google.com/...519256,2.469177&t=h&z=9

Güzergahı Kemer'den başlattım çünkü Antalya'dan başlatınca hafif sapıtıyor ve bir türlü Antalya-Kemer arasını doğrudan götürmüyor.

380 km Kemer-Muğla arası, buna 45km de Antalya-Kemer eklersek toplam 425km civarı.

2012 Citroén C4 Exclusive MCP + Cam tavan

3941 Mesaj
27 Mart 2010; 1:30:46 

Sahilden yol 420 km civarı. Fethiye-Antalya arası 280 km kadardır.

Tahmin edeceğin gibi manzarası bol olan güzel bir yoldur.Özellikle Kaş-Kalkan arası Türkiye de en sevdiğim yollardan biridir. Ana güzergah yolu olmadığı için sakindir.Özellikle Kemer-Fethiye arası.Biraz virajlı yolları olduğu için hızınıda bağlı olarak 6-7 saatlik yoldur ( ben yolun tadına vara vara gittiğim için biraz daha uzadı elbette ). Keyifli bir yolculuk geçireceksin kısacası.

Konaklama olarak eğer Pataraya geçerim,orada gezerim yüzerim dersen Kalkanda konakla, ama Pataraya uğramayacağım dersen Kaş ta konaklarsın.Kaş-Kalkan arasında Kaputaş plajı vardır.Kalkan şehirden çok villa kent görünümünde.

Tarihi turistik yer dersen istemediğin kadar mevcut.İnternette biraz arama yaparsan zaten bulursun.

Edit: Yanlış hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 27 Mart 2010; 9:37:38 >

6468 Mesaj
27 Mart 2010; 2:35:49 

cevap verilmiş fakat belki birilerinin işine yarar:
http://www.kgm.gov.tr/S...r/illerArasiMesafe.aspx .

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

2110 Mesaj
27 Mart 2010; 4:09:57 

Antalya-Fethiye arası Korkuteli üzerinden içeriden gidince 200 km olur. Sahilden 65-70 km uzar. Muğla-Fethiye arası da 140km falan olduğuna göre toplamda 400 km.den aşağı değildir.

Navigasyonun nerelerden götürdüğü mesajdaki linkte görünüyor. Kemer'in içine falan uğrattığım için toplamda 425 km gibi çıkması normal.

2012 Citroén C4 Exclusive MCP + Cam tavan

3941 Mesaj
27 Mart 2010; 9:34:33 

quote:

Orijinalden alıntı: oflazca

Antalya-Fethiye arası Korkuteli üzerinden içeriden gidince 200 km olur. Sahilden 65-70 km uzar. Muğla-Fethiye arası da 140km falan olduğuna göre toplamda 400 km.den aşağı değildir.

Navigasyonun nerelerden götürdüğü mesajdaki linkte görünüyor. Kemer'in içine falan uğrattığım için toplamda 425 km gibi çıkması normal.

Benim aklım bi anda öbür yola da gitti.Dediğin gibi,sahil 100 km ye yakın uzatıyor yolu.

803 Mesaj
28 Mart 2010; 2:54:36 

Bilgi veren arkadaşlar için teşekkürler. Bu arada Opet'in Türkiye karayolları haritası niçin çalışmıyor?

377 Mesaj
28 Mart 2010; 2:58:58 

Opetin sistemiyle uğraşmaya gerek yok ki.

maps.google.com

nereden nereye gideceğinizi yazın yeter.

Google size her şeyi söyler.

RUSYA'DAKİ TÜRK ESİRLERİ VE JAPON DOSTLUĞU

Avrupa'da (Viyana) Araç Kiralamak... [Kiraladım. İzlenimlerim + Bol resim]
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Trafik ve Biz » Antalya - Muğla Aras Kaç Km?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281