Şimdi Ara

Crysis 2 ve CoD 7 Çıkış Tarihleri Ortaya Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
11.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

falloutvegas

Online bir satış sitesinden alınan bilgiler neticesinde bu senenin en çok beklenen bazı oyunların çıkış tarih listelesi yayınlandı. Listede sabırsızlıkla beklenen Activision yapımları Call of Duty 7, DJ Hero 2 ve James Bond Racing oyunlarının -eğer bu bilgiler doğruysa- Ekim ayında çıkacağı belirtiliyor.

Bunun yanısıra Fallout: New Vegas'ın da Ekim ayına göz kırptığı görülürken Yerli kardeşlerin bu yıla damgasını vuracağını düşündüğümüz devam oyunu Crysis 2'nin bile çıkış tarihinin açıklandığı görülüyor. 

Neredeyse bir sis perdesini andıran Crysis 2'nin ne zaman çıkacağı konusu listede 24 Eylül'de belirtilerek ifşa edilmiş.  

Bu arada belirtmeliyim ki, bu gibi durumlarda resmi ağızdan duyurulmayan oyun tarihleri yanıltıcı olabilir. Tüm liste aşağıdaki gibidir.

• Band Hero 2 – Ekim
    • Brink – Eylül
    • Call of Duty 7 – Ekim
    • Crysis 2 – Eylül 24
    • Fallout: New Vegas – Ekim
    • Guitar Hero 6 – Eylül
    • Singularity – Haziran 28

Yazılı listenin taramalarına sırasıyla 1. sayfaya buradan, 2. sayfaya buradan ve son olarak 3. sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada resimlere tıklayarak büyültebilirsiniz.

-Haber Güncellenmiştir-

• cod 7 hakkında hiç bilgi yok en azından crysis 2 biraz belli gibi
  • Yeni CoD sanırım Mw3 olmayacak.
  • Eylül-Ekim aylarında çoşucaz demekki
  • Online sitelere itibar etmemekte yarar var. Ben o tarz sitelerde tarihin değiştiğine çok şahit oldum...
  • cod 7 nın ekımde cıkcagını hıc zannetmıyorum. ha olurda cıkarsa buyuk suprız olur..
  • coddan bıkmadılar ı anlamıorm. modern warfare a devam etmeliler. bıraksınlar 2. dünya savaşını.

bunun dışında crysis 2 ye üzüldüm yaf. çok var daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_imam912

cod 7 hakkında hiç bilgi yok en azından crysis 2 biraz belli gibi

mw3 olmayacak dunya savasları olacak cunku mw serılerı yılda bır cıkmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

quote:

Orijinalden alıntı: the_imam912

cod 7 hakkında hiç bilgi yok en azından crysis 2 biraz belli gibi

mw3 olmayacak dunya savasları olacak cunku mw serılerı yılda bır cıkmıyor..

bunu piyasaya sürüyorlar piyasaya ki hem biraz zaman kazansınlar hem zaman kazansınlar hem de o arada mw i yapsınlar
  • Cod 7 heryıl olduğu gibi kasım da çıkar.Ama Crysis 2 yi hiçkimse bu yıl beklemesin derim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Cod 7 heryıl olduğu gibi kasım da çıkar.Ama Crysis 2 yi hiçkimse bu yıl beklemesin derim....

hocam beklememizde mahsur var mı? tez vakitte dünya gözüyle crysis 2 oynasam xbox 360'ta, çok şey mi istiyoruz?
  • Vegas diye bi oyun vardı geniş kapsamlı güzel birşeydi ona ne oldu acaba konusunuda bulamadım.
    Edit: Buldum adıda This is Vegas'mış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gogo. -- 26 Mart 2010; 21:16:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjantin

quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Cod 7 heryıl olduğu gibi kasım da çıkar.Ama Crysis 2 yi hiçkimse bu yıl beklemesin derim....

hocam beklememizde mahsur var mı? tez vakitte dünya gözüyle crysis 2 oynasam xbox 360'ta, çok şey mi istiyoruz?

Abi zor o iş. Zamanında o kadar bekliyoduk senle crysis i konsola, ama zor, o beklediğimiz kalitede crysis hiçbi gözle oynayamayız xbox'da. diğer oyunlara benzeyen bi crysis olacak gibi maalesef.

• Üst metinde DJ Hero 2 deniyor, altta çıkış tarihleri kısmında Band Hero 2.

Hangisi doğru, DJ Hero 2'yi bekliyorum da ben özellikle, umarım odur.
  • Merhaba Maximum_Carnage DJ Hero 2'de, Band Hero 2'de Ekim'de çıkıyor yazılı kaynakta...

Bu listenin taramalarını haber içeriğine ekleyerek güncelledim arkadaşlar, bir daha bakabilirsiniz.

Teşekkürler :)

*Levent Polater
  • şimdi yine beklicez cod 7 yi ekime kadar ama sadece 6,7 saat için beklicez mw 2 dede öyle oldu cod 4 tede o kadar sene bekle bekle sonra kısacık sürsün bitsin ben soğdum bu bekleme işinden
  • band hero 2 gelmesin ya rezil bi playlisti vardı. spice girls, lilly allen, maroon 5, taylor swift vs. ikinciside aynı böyle high school musical tarzı ortaokula giden amerikan bebelerine hitap eder. onun yerine dj hero 2 gelsin. işllh ona daha gelişmiş yeni turntable çıkarıp elimizdekileri ıskarta etmezler.

guitar hero 6 yı merak ediyorum açıkçası gh 3 gibi hard rock ağırlıklı bi playlisti olursa süper olur. bide dj heronun turntableı bağlanıp band şeklinde nu metal, rapcore şarkılar koysalar süper olur cidden...

brink de de borderlands potansiyeli görüyorum. süpriz olabilir. borderlands misali sessiz sedasız gelip başından kaldırmayacak süper bi oyun olma ihtimali yüksek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 26 Mart 2010; 22:08:24 >
  • Crysis 2 son çeyrekte çıkması bekleniyor yinede belli olmaz 2011'e de sarkabilir, CoD Black OPS için Kasım ayında çıkıcak deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Haziran 2010; 13:54:10 >
  • En çok New Vegas'ı bekliyorum
  • Crysis zaten grafikleri olan balon bir oyundu. Bide konsollarda grafik yoksa grafikleri olmayan bir balon düşünemiyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.