Şimdi Ara

Harman Kardon 2 yeni ev sinema ses sistemini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
7.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Harman Kardon HKTS 30

Ev sinema bileşenleri, hoparlörler, amfiler de dahil birçok ses ekipmanı üreten Amerikalı firma Harman Kardon, HKTS 20 ve HKTS 30 model isimlerine sahip ev sinema ses sistemlerini duyurdu.

Teknik bilgilerde benzerlikler gösteren sistemlerin her ikisi de 200 Watt gücünde 23,2 cm'lik subwoofer sürücüsüne sahip. Sistemlerdeki merkez ve uydu hoparlörlerin hepsi de 35 Hz - 20 kHz frekans tepki aralığına, 86 dB'lik hassasiyete ve nominal 8 Ohm'luk empedansa sahip. Farklılıkları ise uydu hoparlörlerinin sürücülerinde ortaya çıkıyor. HKTS 30 modelinin uydu hoparlörleri 2 adet 7,6 cm'lik mid sürücüsüne ve 1 adet 1,9 cm'Lik kubbe tiz sürücüsüne sahipken, HKTS 20 modelinin uydu hoparlörleri birer adet 7,6 cm'lik mid sürücüsüne ve 1,2 cm'lik kubbe tiz sürücüsüne sahip. Merkez hoparlörleri ise farkılık göstermiyor; her ikisinde de 2 adet 7,6 cm'lik mid sürücüsü ve 1 adet 1,9 cm'lik kubbe tiz sürücüsü bulunuyor. Ayrıca tüm merkez ve uydu hoparlörlerde manyetik alan koruması bulunuyor. Firma güç önerisinde 10 - 120 Watt güç üreten bir amfinin kullanılmasını önermiş. Nisan ayı içerisinde kullanıcılara sunulması beklenen sistemlerden HKTS 20'nin 799 Dolar, HKTS 30'un 999 Dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Harman Kardon HKTS 20

• yuhhhh ofiyata kıcker 1000w bass sistemi kurarım eve
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

yuhhhh ofiyata kıcker 1000w bass sistemi kurarım eve

• quote:

bende düşünüyorum böyle paket mini bir sistem.gayet şık görünüyorlar , fazla her kaplamamalarıda gönül çelen kısmı.umarım fiyatlar beklenenden aşağıda olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 25 Mart 2010; 22:17:22 >
  • bizde hala hkts 11 satılıyor.
  • quote:

alpa07
    25.03.2010 Saat: 21:47

arabaya mı döşeyeceksin eve ses sistemi mi alacaksın arkdas harman kardon bu fiyat makul.
    Denon yada bose olsa ne yapacaktın 3-4 bin arası
  • o paraya dogan görünümlü şahin satıyorlar be oha ne bu
  • Bekliyoruz. Harman kordon yanlış yapmaz. Ama Türkiye fiyatları ne olur bilmiyorum.
  • quote:

O kicker 1000 watt dediğin bass ne acaba merak ettimde neyse... Kicker L7 olarak bile saysak 450 TL sıfırı zaten.
    Ama Harman la ses kalitesi bakımından hiç bir türlü kapişamaz ki. Hadi onu bıraktım biri ev biri oto kariştirmaya bile gerek yok..

Harman kendi çizgisinden beklenen ürünler yapmiş. Ürünlerin tipi genelde ayni. Sadece mid sürücülerini ve tiz sürücülerini değişmiş saniyorsam ki. Subwoofer sürücünüsündede var sanıyorsam ki. Fiyat araliği ise bu ürünler için çok normal..
  • quote:

yanlışın var o paraya düğün salonu hoparlörü koyarım ben uçururum evi
  • arkadaşlar bişey söyleyeceğim elimde sıfır daha kutusu filan herşeyi var sadece üç hafta kullanılmış harman kordon 3380 serisi var + tam bir home cinema system +dvd çalar ve ampfilikatör bulunmaktadır inanılmaz bir sistem cafem vardı kapatmak zorunda kalınca işime yaramıyor artık almak isteyen olursa 0505 650 22 66 numaram
  • Selamlar.
    Evde kullanılmak üzere tam takım bir ses sitemi tavsiye edebilirmisiniz.fiyat ve kalite olarak normal seviyelerde.
  • çok pahalı olmaz amfi dahil 2000 lira dolaylarlarında verirler
    amma velakin bunlarla müzik dinlemeniz biraz zor
  • Bu markaların Türkiye fiyat etiketleri gerçekten dudak uçuklatıyor Dün media marktın budapestedeki mağazasında görevliyle hoş bir sohbetimiz oldu harman kardon hakkında ve kısa bir dinletisini gerçekleştirdik alttaki ürünün klasik bir müzik ile , tonlaması mükemmel aletin her detayı duyabiliyorsunuz frekanslar gerçekçi ve tamamen doğal multimedya sistem dinlediyseniz daha önce müzik dinlemedim dersiniz tizler kristal fakat parlamıyor kulak okşuyor bass ise arkadan geliyor ve tam yerinde tonlaması ne çok sert nede çok yumuşak karakterli midler ise sistemin kilit noktası bence vokaller sanki canlı olarak yanınızda hissi veriyor çok canlı ve gerçekçi enstrumanlar ise tane tane ayrımı çok net kısacası imkanınız varsa kesinlikle logitech creative vs pc sistemleriyle uğraşmadan paraya kıyıp böyle bir sistem edinin tabi gerçekten amacınız kaliteyi yakalamak ise..

• Selamlar,
    1500 tl 2000 tl arası tam takım bir ses sistemi almak istiyorum sizlerden ricam bana öneride bulunmanız.Teşekkürler.
  • arkadaşlar çok temiz logitech z 5500 5+1 ses sistemimi satıyorum çok temiz kutusunda garantili vatan computer dan fiyatı 450 tl tel 555 854 64 42
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar çok temiz logitech z 5500 5+1 ses sistemimi satıyorum çok temiz kutusunda garantili vatan computer dan fiyatı 450 tl tel 555 854 64 42

kaç lira diyosun kardeş
  • Kalitesini falan bilemicemde görünüşünden çok kaliteliymiş gibi duruyor
  • 2.el forumunda sandım bir an kendimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.