Şimdi Ara

Just Cause 2, Grafik Kıyaslamaları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
         Bombaları yerleştiriyoruz, arabamıza atlıyoruz ve rampadan uçarak ardımızda bıraktığımız patlamaların verdiği hazzı yaşıyoruz. Evet evet, Just Cause 2'den bahsediyorum.

Bu tip aksiyonları oyunun her anında yaşayabileceğimiz Just Cause 2 için yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Bu seferki ekran görüntüleri oyunun grafiksel karşılaştırmalarından oluşuyor. Oyunun PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonları bu görüntüler ile grafiksel olarak mukayese edilmiş.

Hangisi galip gelir, veya bu ufak farklar oyunun zevkini baltalamaya yeter mi dersiniz?

Üzerlerine tıklayıp daha detaylı bakabileceğiniz karşılaştırma resimleri şu şekilde ; 

• ps3 de aa eksikliğini blur efektiyle kapamaya çalışmışlar
    xbox da daha belirgin görüntüler var ama aa yoksunluğu göze çarpıyor
    pc de ise herşey daha iyi görünüyor haliyle ama güçlü bir sistem şart
  • kesınlıkle pc kalıte olrak daha ıyı.ama sıstemden sısteme degısebılır
  • PS3 ün şişirilmiş bir balondan başka bişey olmadığı su götürmez bir gerçek. GT 5 de dahil hiç bir oyunu PC kalitesinde değil. Lütfen uyanın artık...
  • 22:49 saçmaladıgının farkındamısın Gt 5 ı de dahıl ettın ya sen hersene sıstemını degıstır kardesım oldumu ps3 un olmadıgı ıcın kotuluyorsun eyer olsaydı bunların tam tersını ps3 ıcın soylerdın :D bana pc de kı en ıyı yarıs oyunu getır gt 5 ıle karsılastıralım atıp tutuyorsun ya nedersın
  • @26.03.2010 11:35:47

PS3'ün olsaydı böyle demezdin demişsin. İşte PS3'ü olsaydı böyle demeseydi, o zamanda fanboy olurdu ;)
  • bence ps3 daha güzel gibime geldi xbox360 la pc yi kıyaslarsak xbox biraz daha önde gibi gözüküor ztn en iyi pc yi de toplasan ps3 kadar güzel grafikler zor verir bnce ps3 şart
  • Dehset grafikler...
  • hey siz just cause oyununu geçemedinizmi ben 7. seviyedeyim ve orda çeten var en sevdiğim çete dalton diye bir çete var helikopterle gidiyo ve san fransiskoya gidiyon ve bazuka kulandım sniper kulandım ve minigun kulandım ama minigunda bir yöntem var mnigundu kulanmak için e ye basın sonra boşluk tuşuna basın ve mnigun elinizde olsun korkmayın mnigunun mermisi bitmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.