Şimdi Ara

İngiltere'de Samsung S8500 Wave'in 340 Pound'dan ön siparişi alınmaya başlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi etkinliği kapsamında tanıttığı Bada mobil platformunu kullanan ilk modeli S8500 Wave'in İngiltere fiyatı belli oldu. Play.com tarafından ön siparişi alınan Wave'in, fiyatı 339.99 Pound (~380 Euro / ~ 510$) olarak belirtilmiş ve telefonun stoklara giriş tarihi olarak 17 Mayıs 2010 ön görülmüş.

S8500 Wave'in teknik özelliklerini merak edenler için yeniden gündeme getirirsek;

- Dört band GSM / HSDPA şebekesi desteği

-

118 x 56 x 10.9 mm ebatlarında ve 118 gram ağırlığında tasarım

- 3.3 inç, 480x800 piksel çözünürlüğünde 16 milyon renk SuperAMOLED kapasitif ekran

- İvme sensörü

- Çizilmeye dayanıklı ön yüzey

- 1 GHz işlemci

- Bada mobil platformu + TouchWIZ 3.0 arayüzü

- 3.5 mm jak girişi

- 32 GB'a kadar arttırılabilir bellek

- 5 MP kamera, otomatik odaklama, led flaş

- 720p@30 FPS video kaydı

- Bluetooth v3.0

- A-GPS

- WI-FI 802.11 b/g/n

- RDS destekli FM radyo

- microUSB portu

- 1500 mAh lityum iyon batarya

• Fiyatın çok yüksek olacağı beklentisi-tahmini içinde olanlara en güzel cevap sanırım, 17 mayıs dendiğine göre daha erkende piyasaya çıkabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 25 Mart 2010; 11:31:44 >
  • alet manyak küçük bir nettop gibi süper cihaz bide ucuz olsa ;=)
  • weryy good :D bide fiyatı uygun olsa iyi olurdu
  • fiyat çok iyiymiş
  • Bluetooth v3.0 ve
    WI-FI'da "n" desteği güzelmiş.
    Ülkemizde 900 civarı olur heralde fiyatı.
  • tek problem bada platformunun ne kadar populer olacağı eğer android gibi olursa süper olur.Ama samsung spesifikayonda cömert olmasına rağmen aletlerin kalitesizliği ile yakınıyor örn:i8910
  • Bakalım super Amoled ekranı Bada'ya rağmen telefonu sattırabilecek mi? Bir de tabii hala detayı verilmeyen 1 ghz lik işlemcisi var. Arkadaşlarında belirttiği gibi donanım açısından dolu ama kullanım açısından nasıl olacağı merak konusu. Eğer Bada üzerine android vs kurulabilirse işte o zaman çok satar bu telefon.
  • aslında tl kdv dahil 900tl

okadar da palı dehil ama alet züper
  • güncel samsunglarla(i8910-omnia 2) kıyaslandığında 900tl çok ucuz.
    özelliklerine bakıldığında sizce htc hd2-iphone 3gs karşısına rakip olarak çıkabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

Neden ucuz olmasınki ....

işletim sistemini kendi yapıyor.....Bada
    ekran desen ,samsung için temin edilmesi ve maliyeti oldukca az.....
    sensörde 5mp, öyle 8,12 falan değil ,hatta çapı innow8 den büyük ihtimal küçüktür ...

kısacası bende 1000 ytl altı bir fiyat bekliyorum....

....haklı çıkmak güzel......bu cihazı ciddi ciddi düşünmeye başladım...
  • Bada lı ilk telefon olması açısından Samsung un bu telefonda promosyon yapacağı açıktı ama doğrusu beklentilerin en alt seviyesinde bir fiyatla çıkacak olması gerçekten güzel. Telefon özellikler açısından en az 1500 eder fakat bu türünün ilk bebeği olacağından sancılar olacaktır, aşırı beklentilere, özellikle ilk aylarda uygulama sıkıntılarına hazırlıklı olmak lazım, sağlamcılar en az bir 6 ay bekleyip türünün diğer örneklerine talip olmalılar.

Ben kendi açımdan çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Kolay Gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06METİN

güncel samsunglarla(i8910-omnia 2) kıyaslandığında 900tl çok ucuz.
    özelliklerine bakıldığında sizce htc hd2-iphone 3gs karşısına rakip olarak çıkabilir mi?

bu özelliklerle dediğin telefonlardan 3 gömlek üstün. uygulama açısından da zamanla zirveye oturacağına eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cssbaycelebi -- 25 Mart 2010; 22:27:20 >
  • tek eksiği uygulama, 1000 uygulama ile piyasaya giriş yapacak, umaraım uygulama desteğini geri çekmezler veya "Keşke uygulama desteği vermeselerdi" dedirtmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

bu özelliklerle dediğin telefonlardan 3 gömlek üstün. uygulama açısından da zamanla zirveye oturacağına eminim.

hangilerini kastettin anlamadım.htc-iphone dan mı,diğer samsunglardan mı 3 gömlek üstün?eğer kastın hd2 ve iphone ise piyasada büyük beklenti ve sansasyon yaratır.ama keşke 8mp kamera ve hd video kaydı bir arada sunsaydı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

hangilerini kastettin anlamadım.htc-iphone dan mı,diğer samsunglardan mı 3 gömlek üstün?eğer kastın hd2 ve iphone ise piyasada büyük beklenti ve sansasyon yaratır.ama keşke 8mp kamera ve hd video kaydı bir arada sunsaydı.

12mp ve full hd çekim yapabilen samsung teller 2010 son çeyrekte boy gösterebilir. ben de wave almayı düşünüyordum ama badanın biraz daha oturmasın bekleyeceğim.

• Özellikleri ile benim de ilgimi çeken bir telefon oldu. Daha önce hiç samsung marka telefon kullanmadım ama şimdilerde çıkan Monte ile Wave modellerini tuttum açıkçası.Wave Monte'den daha üstün gözüktüğüne hatta olduğuna göre,sizce hangisi hiç sorun yaratmaz yada daha az sorun çıkartır? Bir şeyde ne kadar çok üstün teknoloji kullanılıyorsa daha çok sorun çıkartırmış gibi geliyor bana.Wave'in çıkmasına daha var.Beklemeli miyim yoksa Monte iyi bir seçenek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Özellikleri ile benim de ilgimi çeken bir telefon oldu. Daha önce hiç samsung marka telefon kullanmadım ama şimdilerde çıkan Monte ile Wave modellerini tuttum açıkçası.Wave Monte'den daha üstün gözüktüğüne hatta olduğuna göre,sizce hangisi hiç sorun yaratmaz yada daha az sorun çıkartır? Bir şeyde ne kadar çok üstün teknoloji kullanılıyorsa daha çok sorun çıkartırmış gibi geliyor bana.Wave'in çıkmasına daha var.Beklemeli miyim yoksa Monte iyi bir seçenek mi?

bana sorarsan waveyi bekle arkadaş.
  • Çıkış tarihi play.com'da 15'ine çekilmiş Mayısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.