Şimdi Ara

Asus'tan Intel Atom N450 işlemcili netbook: Eee 1001PX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünya'nın önde gelen taşınabilir bilgisayar üreticilerinden Asus, Intel Atom N450 işlemcili netbook bilgisayarı Eee 1001PX'i duyurdu.

Asus, netbook pazarına son ürünü olan

Eee 1001PX'i sundu. Intel Atom N450 1.6 Ghz işlemciye sahip olan bilgisayarda 1GB sistem belleği ve 250 GB depolama alanı bulunuyor. 6 hücreli bataryaya sahip olan

Eee 1001PX, 9 saate varan kullanım süresi vaad ediyor. 0.3 mp dahili kameraya sahip olan bilgisayarda

3 adet USB 2.0 portu, VGA çıkışı, 10/100 Ethernet girişi bulunuyor. Mikrofon girişi, kulaklık girişi ve kart okuyucunun da unutulmadığı Asus Eee 1001PX'in Windows XP ve Windows 7 Home Edition işletim sistemleriyle satılacağı belirtildi.

Asus'un piyasaya sunmaya hazırladığı Intel Atom N450 işlemcili netbook bilgisayarı Eee 1001PX'in Windows XP işletim sistemli versiyonunun 326$, Windows 7 Home Edition işletim sistemli modelinin ise 406$ fiyat etiketiyle satılacağı açıklandı

• 1.6 atom, intel gm, 1gb ram, windows xp

hep aynı. aynı
  • Bu sefer Windows 7 seçeneği de sunulmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

1.6 atom, intel gm, 1gb ram, windows xp

hep aynı. aynı

N470 koysalar hadi diyeceğim de, N450 koyuyorlar bir de.

Intel istese CULV platformundan C743 tarzında bir işlemciyi paşa paşa bu cihazlara koydurtur. Fakat ellerinde sanırım milyarlarca Pentium 4 stoğu olmuş vakti evvel. Onları bitirene kadar ölmek var, dönmek yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.