Şimdi Ara

Karşınızda HP'nin en güçlü mobil iş istasyonu: Elitebook 8740w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük bilgisayar üreticisi HP, özellikle analiz ve tasarım üzerine çalışan mühendislere hitap eden Elitebook serisinin yeni amiral gemisini duyurdu.

Elitebook 8740w, gücünü Intel'in i5 yada i7 işlemcilerinden alıyor ve 16GB'a kadar bellek kapasitesi sunuyor. Üzerinde 2 adet USB 3.0 (2 adette USB 2.0 bulunuyor) portuna sahip olan taşınabilir iş istasyonunda grafik birimi olaraksa Quadro FX 2800M, Quadro FX 3800M yada FirePro M7820 bulunuyor. Giriş modelinde 1440x900 piksel görüntü sunan 8740w, üst modellerinde HP imzalı 1920x1200 piksel çözünürlüğü destekleyen DreamColor ekranıyla geliyor. 8740w'nun DreamColor ekranı, firmanın ürün gamında bulunan
    HP DreamColor LP2480 Profesyonel Monitör'ündeki gibi 30-bitlik LCD paneline sahip. İş istasyonu opsiyonel olarak Blu-ray sürücüsüne EVDO yada HSPA bağlantı kabiliyetlerine de destek veriyor.

Nisan ayından itibaren bütün dünyada satışına başlanılacak olan 8740w'nun giriş modelinin fiyatıysa 2000 dolar olarak belirlenmiş.

• USB portları da epey fazlaymış :D
  • HP mi uzak dursun benden, HP logolu ürünlere alerjim var
  • gs li arkadaşa katılıyorum aynen uzakdursun hp bukadarmı şans olur diz üstü aldım tam 4 kez servise gitti ve garantisi bitti pil şarz oluyor şimdide yazıcı aldım
    oda 2 kez servis gördü bidaha hp mi allah korusun gider paketbelmidir nedir ondan alırım hp almam
  • Afacan oyuncular gene işbaşında Beğenmedikleri yetmemiş, almayız diyorlar Hiç güleceğim yoktu...
  • bnm de 3 tane hp notebook oldu bir kere servise gitmedm.gerk dizaynı gerk performans olsn hiç sorn çkarmadı.bnde hp den başka hiçbir marka düşünmüorm.vaio nun i5 modelini de anneme aldk yanından geçemiyor hp min.güya vaio ekranı süper fw serisi daymda war ekranı hp nn yanında yine sönk kalıyor.
    tosbaha ymş vaio ymş işim olmaz bnde hp den başka almam
  • @jay jay justified, ben de senin yorumuna gülüyorum
  • Ürün gerçekten güzel fakat dünya genelinde en fazla arıza veren dizüstü markasıdır bilgisayarcı olarakta buna hergün şahit oluyorum...http://www.squaretrade.com/htm/pdf/SquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan---61

Ürün gerçekten güzel fakat dünya genelinde en fazla arıza veren dizüstü markasıdır bilgisayarcı olarakta buna hergün şahit oluyorum...
    http://www.squaretrade.com/htm/pdf/SquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf

belki de en çok satılan olduğu için olmasın
  • Çok iyi görünüyor, elbette Hp
  • aman HP benden de uzak kanka :D 80 derece sıcaklık var leptopda yüksüz halde.evin ısı düzeninide bozuor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

aman HP benden de uzak kanka :D 80 derece sıcaklık var leptopda yüksüz halde.evin ısı düzeninide bozuor :D

ya o her hp laptop ta yok.bnm 3 laptop ta hp ydi.bir tek ısnan dv5 ti.bios gncelledkten sonra onda da ısınma sorunu kalktı.millet hp ısınıo die bi önyargı olmş sadece.şu an hd 5830 kart olmasna rağmen gyet serin ve sessiz
  • Elitebook'u Pavillion'larla karıştırıyorsunuz :)
  • Benim anlamadığım mesajlar ile konunun alakası
    Bu bilgisayar profesyonel kullanıcılar için yapılmış; ev kullanıcıları için yapılan seri Pavilion
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orhan---61

Ürün gerçekten güzel fakat dünya genelinde en fazla arıza veren dizüstü markasıdır bilgisayarcı olarakta buna hergün şahit oluyorum...
    http://www.squaretrade.com/htm/pdf/SquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf

belki de en çok satılan olduğu için olmasın

Yani bu analizi yapan senin bu düşündüğünü düşünmedi...:)

Aklınızdan acaba hangisi daha çok sattıvirgul Laptop Tamiri Arıza Oranları çok satan tabiki daha çok servise gelir diye düşünüyor olabilirsiniz. Şunu hatırlatmak isterizki bu rapor adete göre değil orana göre hazırlanmıştır. Örneğin Her satılan 1000 asus notebooktan 156 tanesi ilk üç yıl içinde servise dönüyor. Oysa aynı zaman içinde her satılan 1000 hp notebooktan 256 adeti servisin yolunu tutuyor.

Edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan--k -- 25 Mart 2010; 0:30:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Benim anlamadığım mesajlar ile konunun alakası
    Bu bilgisayar profesyonel kullanıcılar için yapılmış; ev kullanıcıları için yapılan seri Pavilion

asus un d
    str
    bütör ü var mı acaba türkyede doğru düzgn diğer ülkelerde asus iyidr ama asus servisine düşün bakalm bi
    hp ye düşün 1 ay da sorn hallolmazsa direk değişm ya da para iadesini hemen alırsınz.asus da fln da biraz zor alrısnz
    yani o istatslkler trkyeden ypılmıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 25 Mart 2010; 0:38:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

bnm de 3 tane hp notebook oldu bir kere servise gitmedm.gerk dizaynı gerk performans olsn hiç sorn çkarmadı.bnde hp den başka hiçbir marka düşünmüorm.vaio nun i5 modelini de anneme aldk yanından geçemiyor hp min.güya vaio ekranı süper fw serisi daymda war ekranı hp nn yanında yine sönk kalıyor.
    tosbaha ymş vaio ymş işim olmaz bnde hp den başka almam

saçmalamışta saçmalamışsın.hp nin en sağlam serisinde bile vaio ayarında ekran yok.biraz bilip konuşun ya.

bulunduğum ofiste iki hp var biri 3 biri 4 kere servise gitti.1 senelik aletler.benim etrafımda sorun çıkarmayan tek bir hp ürünü yok.
    hele o fan gürültüleri yok mu aman allahım. iğrenç cihazlar. paranızı çöpe atın yinede hp asus datron vs falan almayın.Dell var sony gerisine gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.