Şimdi Ara

GARMIN NUVI 215 gps cihazını tafsiye edermisniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GARMIN NUVI 215 gps cihazını tafsiye edermisiniz?

• Hocam şirkette Garmin Nuvi 215 kullanıyoruz. Karadenizde kullandım seyahatimde alet süper. Uydu ile bağlantı kurma hzına hayran kaldım internette neler okuyoruz bir çok marka için oysa ki... En yakın benzinci en yakın restorant, resmi kurumlar falan kayıtlı zaten...Biz memnunuz şirketçe Bluetooth da var. Bu özellikleri ile iyi bence bu paraya. Teknosada şuan kampanyadaydı...
  • ben de telefonumda garmin mobile xt kullanıyordum fakat ekranın ufak kalması sebebi ile ve uydu bağlantısında yaşadığım geç bağlama problemleri sonucunda bu seride bluetooth olması tercih sebebi de oldu Garmin 215W cihazını aldım.

genel olarak cihazdan memnunum ama karşılaştırma yapacak kadar diğer modeller ya da markalarla ilgili bilgim yok. En fazla media mark carrefour bimex teknosa elektroworld gibi mağazalarda diğer modelleri inceleme fırsatım oldu.

Garmin 215W ekran olarak tamin edici. Daha büyük olması bence çok kaba olurdu. Özet olarak 4.3" inc lik ekranı (9.7 x 5.7 cm; - 10.9 cm) yeterli.

Nuvi 215W, Bluetooth ve FM trafik alıcısı özelliklerinin yanında JPEG resim görüntüleyici, zaman dilimleri ile dünya seyahat saati, para birimi dönüştürme, ölçü birimi dönüştürme, hesap makinesi gibi seyahat araçları ve hırsızlık karşıtı bir özellik olan Garmin Lock ile birlikte geliyor. İsteğe bağlı uyumlu SD kartlar ek özellikler eklenmesini sağlıyor.

• 2x5W serileri hep sirfstar3 çipsetli

2x0 ve 2x0W ve 2x5 serileri ise sirfstar2 olarak sitesinde gozukuyor, kısacası,

2x5W serisinden en ucuzunu alın.

205w ıle 265w ın çipsetleri aynıdır. Aradaki bir kaç ufak detaya fazla para vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

2x5W serileri hep sirfstar3 çipsetli

2x0 ve 2x0W ve 2x5 serileri ise sirfstar2 olarak sitesinde gozukuyor, kısacası,

2x5W serisinden en ucuzunu alın.

205w ıle 265w ın çipsetleri aynıdır. Aradaki bir kaç ufak detaya fazla para vermeyin.

selam sanırım garminlerle ilgili bilginiz iyi. ben de nuvi 715 T düşünüyorum yorumunuz nedir? teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahobel

ben de telefonumda garmin mobile xt kullanıyordum fakat ekranın ufak kalması sebebi ile ve uydu bağlantısında yaşadığım geç bağlama problemleri sonucunda bu seride bluetooth olması tercih sebebi de oldu Garmin 215W cihazını aldım.

genel olarak cihazdan memnunum ama karşılaştırma yapacak kadar diğer modeller ya da markalarla ilgili bilgim yok. En fazla media mark carrefour bimex teknosa elektroworld gibi mağazalarda diğer modelleri inceleme fırsatım oldu.

Garmin 215W ekran olarak tamin edici. Daha büyük olması bence çok kaba olurdu. Özet olarak 4.3" inc lik ekranı (9.7 x 5.7 cm; - 10.9 cm) yeterli.

Nuvi 215W, Bluetooth ve FM trafik alıcısı özelliklerinin yanında JPEG resim görüntüleyici, zaman dilimleri ile dünya seyahat saati, para birimi dönüştürme, ölçü birimi dönüştürme, hesap makinesi gibi seyahat araçları ve hırsızlık karşıtı bir özellik olan Garmin Lock ile birlikte geliyor. İsteğe bağlı uyumlu SD kartlar ek özellikler eklenmesini sağlıyor.

Cihazın FM trafik alıcısı hakkında yanlış bilgilendirme yapmışsınız. Yerleşik trafik alıcısı, sadece model numarasının sonunda T harfi olan , yani 2x5T, 765T, 4xT seri koduna sahip cihazlarda yerleşik trafik özelliği vardır. Bu modelde yoktur. Sadece garmin marka harici trafik antenli araç şarj cihazı alırsanız, trafik bilgilerini almaya başlarsınız. Diğer türlü bu modelin öyle bir yeteneği yoktur. Garminlerde W; yeryüzü 3d şekilli harita desteklerse, T; yerleşik trafik alıcısı varsa, bu harf eklerini alırlar. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: symbazz

quote:

Orijinalden alıntı: bahobel

ben de telefonumda garmin mobile xt kullanıyordum fakat ekranın ufak kalması sebebi ile ve uydu bağlantısında yaşadığım geç bağlama problemleri sonucunda bu seride bluetooth olması tercih sebebi de oldu Garmin 215W cihazını aldım.

Cihazın FM trafik alıcısı hakkında yanlış bilgilendirme yapmışsınız. Yerleşik trafik alıcısı, sadece model numarasının sonunda T harfi olan , yani 2x5T, 765T, 4xT seri koduna sahip cihazlarda yerleşik trafik özelliği vardır. Bu modelde yoktur. Sadece garmin marka harici trafik antenli araç şarj cihazı alırsanız, trafik bilgilerini almaya başlarsınız. Diğer türlü bu modelin öyle bir yeteneği yoktur. Garminlerde W; yeryüzü 3d şekilli harita desteklerse, T; yerleşik trafik alıcısı varsa, bu harf eklerini alırlar. Saygılar.

Evet cihazın FM trafik alıcısı harici bir aparat sayesinde işlev Görüyor. Dahili yok.

Düzeltme için teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.