Şimdi Ara

YOKOHAMA LASTİKLERİ VE LASTİKLER HAKKINDA BİLGİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
2
Favori
123.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YOKOHAMA LASTİKLERİNİ KULLANANLAR VE MEMNUN KALANLAR , AYRICA ORJİNAL EKİPMANINDA YOKOHAMA LASTİK CIKANLAR VE MEMNUN OLANLAR.

YADA YOKOHAMA LASTİKLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN YARARLANABİLİCEĞİ BİR SEVİYELİ TARTIŞMA ORTAMI OLUSTURUP FİKİR ALIŞVERİŞİNDE YAPALIM İSTEĞİYLE BU FORUM BAŞLIĞINI BAŞLATIYORUM.

• valla ben kışlıkları çıkarıp yaz için dört adet 205/60/16 lastik istiyorum açıkcası kumho düşünüyorum ama yokohama nasıl fikrim yok tabi birde en önemli kısım fiyat ne durumda??
  • VALLA ŞU KADARINI SÖLEYEYIM MERCESESIN C63 AMG CL63 AMG,ML63 G CLAS GIBI ARACLARINDA ORJINAL EKIPMAN KULLANDIGINA GÖRE sen düşün ayrıca audi q7 ve s8 in orjınal ekıpmanı ve ayrıca aston martın vs devam edıyor. tabı bunun yanında bırcok toyota honda porche,bentley vs uzatmıyım orjınal ekıpman verıyor aslında japonların en ıyı lastiği daha ötesi yok kalıtelı bir lastik ve fiyatıda aabartılıcak kadar yuksek degıl. kampanyalı lastiklerinden alabılırsenız uygun bana göre.
  • fiyat konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim..
  • ben geçen hafta cdrive modelini aldım 205 55 16 94v aldım. 4 lastik 700 verdim. çok araştırdım ve yokohama aldım. Henüz erken ama şu ana kadar memnunum. yağmurda performansından çok memnun kaldım diyebilirim. bir modeli varmış özellikle sessiz olan. fiyatı yüksek olduğu için alamadım...
  • Aracımı aldığımda sıfır Yokohama A539 185/50 R14 77V vardı. Açıkçası pek memnun değilim. Daha dişleri erimeden yanları çatlamaya başladı. Yaz lastiği ama ıslak zeminde hiç güvenemiyorsun kalkarken biraz dikkatsiz davransam makara gibi sarıyor patinajı o derece. Kuru zeminde gürültü olarak fena değil tutunma olarak ise idare eder. Lastik değişimimde bu modeli düşünmüyorum açıkçası. Zaten jantta değiştiricem eğer Yokohama'nın 15" lik 4 mevsim lastiği önerebilecek olan varsa dinleyebilirim.
  • aslına bakarsanız muallakda kaldım bır arkadasımız ıslak zemınde cok ıyı dedı bır arkadasımız tam tersı hadı bakalım dogrusunu sız kullanıcılardan beklıyorum bende şaşkınım ve dogru deneyım ve tecrubelerınızı tum yokohama kullanan arac kullanıcılarının olumlu yada olumsuz deneyımlerını aktarmalarını rıca edıyorum
  • bu arada arkadaşlar araclarınızın marka larını sölerseniz sevinirim biraz bilgi eksık kalıyor. birde yokohama nın ürün gamı cok geniş arkadaşlar aynı ebatta cok farklı performans veren lastıklerı var gercekden modelelrı ve aracınızlada yazarsanız sız kullanıcıların yorumlarını onemsıyorum ben bu lastiği bir lastikcı olarak cok cok ıyı bılmemekle bırlıkde yılda 1500 tane satan bır arkadasıma sordugumda 7 yılda hıc problem yasamadıgını ve sorunsuz oldugunu söledıgınden ötürü araştırıyorum. siz kullanıcıların yorumlarını önemsiyorum cunku yokohama lastıklerının ikitelli ve civarının bölge bayılıgını almakla bırlıkde siz kullanıcıların olumlu yada olumsuz bu lastik hakkındaki tüm görüşleri bekliyorum.model ve aracları belırterek yazarsanız sevınırım. tşk şimdiden tüm yorumlar içinnızı
  • Benim honda city üstünde Yokohama A349 175/65/14" standart geldi.
    Lastik boyutuna ve sertliğine göre inanılmaz iş çıkarıyorlar çok memnunum. Araç yüksek olduğundan virajda yatmalar oluyor ama bunun lastik üstünde beni viraj dışına çıkarma veyahut savurması min düzeyde. Sert olduğundan çokta dayanıklı , tam yollarımıza göre

Lastikleri değiştirirsem yine yokohama alacağım, bilmediğim hiç kullanmadığım bir marka yerine memnun olduğum markanın üstüne yoğunlaşmayı tercih ederim
  • aslında bana bugun 5 takım farklı ebatlarda yokohama lastik geldi. baya hosuma gıttı acıkcası. öle sert degıl ama dayanıklı iyi bir lastik izlenımı verdi zaten honda gibi bir cok arac dada orjınal ekıpman cıkması ve cıkdıgı aracları kullananalrda sizin gibi memnun kalmaları beni bu lastiğin bayiliğini almamda etkili oldu. ama daha cok kulanıcı yorumları gelirse bizlerde daha cok fikir ve bilgi sahıbı oluruz diye düşünüyorum

quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Benim honda city üstünde Yokohama A349 175/65/14" standart geldi.
    Lastik boyutuna ve sertliğine göre inanılmaz iş çıkarıyorlar çok memnunum. Araç yüksek olduğundan virajda yatmalar oluyor ama bunun lastik üstünde beni viraj dışına çıkarma veyahut savurması min düzeyde. Sert olduğundan çokta dayanıklı , tam yollarımıza göre

Lastikleri değiştirirsem yine yokohama alacağım, bilmediğim hiç kullanmadığım bir marka yerine memnun olduğum markanın üstüne yoğunlaşmayı tercih ederim

• 2007 d4d aracımda standart gelen yokohamalarımı 97.000 km de sadece önleri değiştirdim. arkalar idare eder daha. ne lastikmiş ya hem yumuşak hamurlu hem uzun ömürlü. japon yapıyo arkadaş
  • aslında ben yokohama lastiklerinin hem sürüş acısından rahatlıgını ,hemde uzun km yapmasını orjınal ekıpman kullanıcılarından duyarak şaşırıyordum. lastik satıcısı olarak sattıgım bir lastik olmamasına ragmen ılgımı cekıyordu ve sonuc ıtıbarı ıle müşterilerin taleplerine daha fazla dayanamayım yokohama bailiğini almaya karar verdim ve aldım. ılk baslarda tereddütlerim vardı ama hepsı araştırmalarım netıcesınde ortadan kalkdı. yılda 1500 ün üzerinde satan bayı arkadasın bana hıc sorun cıkartmadıgını sölemesı siz kullanıcıların olumlu yorumları ve bu akdar farklı oto uretıcısının orjınal ekıpman olarak bu lastık fırmasını tercıh etmesı sanırım tesadüf olmazdı dogru secım dıye buna denır.

neyse bu benım kendi fikirlerim. Ben daha cok orjınal ekipmanında yokohama cıkan ve kullandıgı aracı belirterek bıze olumlu yada olumsuz farketmez dusuncelerını paylasan arkadasların yazılarını beklıyorum.

ve tabiki baska bir lastık markasından sonra yokohama alıp aradakı olumlu olumsuz farkları belırten arkadaslarda olursa memnunıyet duyarız. her türlü düşünceye fikre saygımız var hakaret olmasın duzey korunsun kafi.

quote:

Orijinalden alıntı: ByWRX

2007 d4d aracımda standart gelen yokohamalarımı 97.000 km de sadece önleri değiştirdim. arkalar idare eder daha. ne lastikmiş ya hem yumuşak hamurlu hem uzun ömürlü. japon yapıyo arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Aracımı aldığımda sıfır Yokohama A539 185/50 R14 77V vardı. Açıkçası pek memnun değilim. Daha dişleri erimeden yanları çatlamaya başladı. Yaz lastiği ama ıslak zeminde hiç güvenemiyorsun kalkarken biraz dikkatsiz davransam makara gibi sarıyor patinajı o derece. Kuru zeminde gürültü olarak fena değil tutunma olarak ise idare eder. Lastik değişimimde bu modeli düşünmüyorum açıkçası. Zaten jantta değiştiricem eğer Yokohama'nın 15" lik 4 mevsim lastiği önerebilecek olan varsa dinleyebilirim.

Markayla ilgili bi bilgim yok ben Bridgestone'cuyum. Lastiklerinizin dişleri erimeden yanaklarının çatladığını ve patinaj çektiğini söylemişsiniz. Lastik değiştirmek için lastiklerin dişlerinin kaybolmasını beklemeyin, lastiklerinde (kullansanızda kullanmasanızda) belli bir ömrü var. Sonrasında yanaklardan çatlamaya, sertleşmeye ve dolayısıyla yol tutmamaya başlıyor, lastik adeta kuruyor. Lastikler yeni gibi görünsede üretileli uzun zaman olmuş olabilir, yeni bile deseler depoda beklemiş lastiği satmış olabilirler. (Lastiğin üretim tarihi için yanağına bakın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monumento -- 27 Mart 2010; 12:22:50 >

• 2005 model Astra classic için fiyat ve model tavsiye edebilirmisiniz .
  • sANIRIM Standart lastik ebadı, 6,5 x 15 195/65 R 15 – 91 H. 6,5 x 16 ve 205/55 R 16–91

SİZİN İÇİN H MODELI UYGUNDUR SANIRIM 210 KM NİN ÜZERİNE CIKMIYOR OLMALISINIZ.şayet cıkıyorsanız v serisinide alabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: cetera

2005 model Astra classic için fiyat ve model tavsiye edebilirmisiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSMMERSAN -- 27 Mart 2010; 14:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSMMERSAN

sANIRIM Standart lastik ebadı, 6,5 x 15 195/65 R 15 �91 H. 6,5 x 16 ve 205/55 R 16�1

SİZİN İÇİN H MODELI UYGUNDUR SANIRIM 210 KM NİN ÜZERİNE CIKMIYOR OLMALISINIZ.şayet cıkıyorsanız v serisinide alabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: cetera

2005 model Astra classic için fiyat ve model tavsiye edebilirmisiniz .

Simdi bakıp geldim araca continnental 195/60 R 15 H88 yazıyor üzerinde

Yokohama fiyat ne kadar dır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 27 Mart 2010; 14:21:39 >
  • 160 tl ama nakıtte ındırım yuzde 10 u bulabilir bilginiz olsun
  • yokohama yı kuru yol tutuşu ve sessizliği ön plana çıkan bir marka olarak biliyorum.standart lastikleri çok iyi değil.performans lastiğinde uzmanlaşmış bir marka.üst sınıf modelleri çok iyi diye biliyorum.185-65-15 4 adet lastik alıcam. c drive fiyat bilgisi olan varmı ? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07 note

yokohama yı kuru yol tutuşu ve sessizliği ön plana çıkan bir marka olarak biliyorum.standart lastikleri çok iyi değil.performans lastiğinde uzmanlaşmış bir marka.üst sınıf modelleri çok iyi diye biliyorum.185-65-15 4 adet lastik alıcam. c drive fiyat bilgisi olan varmı ? teşekkürler

185 65 14 86 t aa01 deseni 110 tl
    185 65 14 86 h ac01 deseni 135 tl
  • saolasın. Benim bütcemi biraz aşıyor...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.