Şimdi Ara

Android 2.1 işletim sistemli Samsung Galaxy S GT-I9000 duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
9.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Android 2.1 işletim sistemli akıllı telefonu Galaxy S GT-I9000'i duyurdu. Donanım özellikleriyle oldukça iddialı geldiği belirtilen Android telefon hakkında bilgiler verildi.

Samsung'un duyurduğu Android 2.1 işletim sistemli 4 inç boyutunda Super AMOLED ekran bulunuyor ve bu ekranın

WVGA 800 x 480 çözünürlük vereceği bildirildi. Galaxy S GT-I9000'de biri 5 mp otomatik odaklanma özellikli diğeri ise VGA olmak üzere 2 adet kamera bulunuyor. İşlemci hızının 1GHz olduğu söylenen telefonda Samsung'un kendi hazırladığı kullanıcı arabirimi yüklenmiş. 8 GB ve 16 GB dahili hafızaya sahip olan Android telefonun 32GB'ye microSD desteği bulunuyor.

Samsung Galaxt S GT-I9000'in ekran boyutu ve işlemci hızının ardından en çok dikkat çeken özelliğinin Bluetooth 3.0 desteği olduğu belirtiliyor.

USB 2.0, WiFi 802.11 b/g/n ve 3G (HSDPA 7.2 mps) gibi özelliklere de sahip olan telefonda

wype, Layar, DLNA streaming uygulaması ve ThinkFree Office görüntüleyicisi gibi programların yüklenmiş olarak piyasaya sunulacağı açıklandı.

Samsung'un üreteceği Android 2.1 işletim sistemli akıılı telefonu Galaxy S GT-I9000'in piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor

• Vay anasını yakında cep telefonu pc nin yerini tutucak hatta geçicek çok hızlı gelişiyor 1ghz işlemci iyidir.Ekranı biraz büyük geldi ama ince yapmışlar telefonu
  • güzel olmuş .. kamerası fazla sade olmuş ..
    ama sanki iphone a alternatif olma çabası var dizaynında ..
  • fiyat aralıgı ne olur tahmini olan varmı ilgimi cekti telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssonerb

fiyat aralıgı ne olur tahmini olan varmı ilgimi cekti telefon.

muhtemelen 1250-1500 arasında olacaktır
  • videodan gördümügümüz kadariyla dokunmatik ekrani iphone kadar basarili, artik iphone fiyat ve özellik bakimindan kendini tekrar gözden gecirecektir, özellik bakimindan sahsen ben bu telefonu tercih ederim ( eger nokia nin yeni telefonu oldugunu söylenen 12mp telefonu buna yakin fiyat araligi ile gelirse ilk tercih yine nokia dir tabi)
  • Samsung inşallah i7500 Galaxy den sonra bunu alcağımı düşünmüyodur. donanım olarak çok güzel ama yazılım destek olarak olarak sınıfta kalıyorlar.
  • Bu telefon güzel olmuş iphonu geçiyor özellik bakımından.
  • boyut olarak bu telefon cep telefonu değil :))
  • OZellikleri cok iyiymis
    N desteginin olmasi ve Bluetooth 3 olmasi gercekten kayda deger.

super amoled in normalinden farki nedir?
  • çok beğendim
  • ""iphone killer"" kimse dememişken ben diyeyim bari.. nasıl olsa biri kesin diyecek, adet ya ne zaman yeni birşey çıksa hemen iphone killer denir..
    bu arada iphone'dan nefret ediyorum.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drorcun -- 24 Mart 2010; 19:19:11 >
  • şaka biryana güzel cihaz ne zaman türkiye'ye gelir acaba..
  • Ee bu alet iphone çakması, tasarımda esinlenmenin ötesine geçmiş Samsung
  • zerafeti,fonksiyonları ile beğeni alıyor doğrusu,teknolojiyi takipte zorlanıyoruz
  • İşte Android li telefon buna denir. Ekran Super AMOLED ile daha canlı. İddialı bir model gibi gözükekte. Başka rakibi çıkmazsa bu telefonu hemen alacağım...

Ofis uygulaması thinkfree düzenleme modu yok ama ilerde çıkartılacakmış. Şuan kullandığım Archos 5 Internet Tablet aynı ofis programı var. Dosyaları çok hızlı açmakta... Özellikle Symbian lı offis programlarından çok çok daha hızlı...

Rakibi de HTC EVO 4G ...
  • Samsung distribütörü Başarı elektronikle konuştum. Mayıs ayı sonunda Türkiyede satışa sunulacakmış.
  • İki gün önce cihazı inceleme fırsatı buldum , gerçekten mithiş bir cihaz olmuş boyutları ergenomisi , ekranı , menüleri her şeyiyle harika bir telefon. Temmuz gibi geliyormuş bu arada merak edenler için Türkiye'ye.
  • arkadaşlar kafama takılan bir sorum var samsung gibi nokia dışında ki cep telefonlarında kameranın zoom özelligi varmı acaba samsung almak istiyorum ama bu sorudan almaktan vaz geciyorum lütfen cevap verin
  • fiyatı nekadar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.