Şimdi Ara

Final Fantasy 13 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
13.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonun başlangıcından 13 gün sonra uyandık” İşte bu cümle ile başlayan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Final Fantasy serisinin son halkası, uzun bir bekleyişten sonra nihayet karşımıza çıktı. Bakalım, her oyunu ile bize farklı maceraların kapılarını açan serini yeni oyunu Final Fantasy 13, bu bekleyişimize değmiş mi?

• Hemen izliyorum.

Oyuna sahibim ama, FF ile ilgili her türlü videoyu izlemek kanımda var.
  • İlk defa bu oyunla başladım J-RPG türüne ama açıkcası sıkıcı geldi ama sırf başladım diye ve birazda meraktan bitiricem FF XIII'ü.

İncelemeyi birazdan izlerim. Ellerinize sağlık.
  • teşekkürler
  • Normalde inceleme izlemek huyum değildir ama final fantasy incelemesi olduğu için dayanamadım izledim.Çok güzel olmuş,teşekkürler.
  • Şu oyun çıktı çıkalı bir önceki oyuna göre, yeni oyuna ekleyebildikleri tek grafik onun dışında final fantasy 80 çıkarsınlar hep aynı oyunun grafik olarak süslenmişinden başka birşey olamayacak.

Bence bu ekip oyun yapmayı birakip animasyon film yapsınlar. Bence elleri bu işe daha yatkın.
  • İnceleme güzel olmuş fakat oyun tarzı benim tarzıma uygun değil
  • Final fantasy ben sadece animasyon filmlerini çok beğeniyorum oyun olarak bütün serileri o japon esintileri bana iğrenç geliyor bedava verseler oyun diye konsola takmam bile grafiklere verilen puan çok olmuş bence.
  • Bunlar Final Fantasy 7 ve FF/:Crisis Core(PSP İÇİN) gibi oyunları yapmış adamlar. Ben bu firmadan umutluyum ve bence birdahaki projeleri FF7 remake'si olacak. İnceleme de güzel olmuş(Diğer incelemelerde olduğu gibi :D)
  • oyun kesinlikle harika ! lightning aşkım hatta
  • Farklı bir oyun benimde tarzım değil. Fakat grafik konusunda çok iyi bence.
  • hayatımın oyunlarından...daha başlamadım ama şimdi incelemeyi izledim..bazı mekanlar final fantasy x de ki zanarkandı çok andırıyor,şaşırdım..
  • 25 saat oldu oyun hala devam ediyor
  • Gidip oyunu alıcam artık,dayanamıyorum :D
  • O adam neden sürekli palto giyiyor. Oyunda bunuda açıklıyorlar mı?
  • FF X hastasıyım denilebilir...

öncekileri de sonra çıkanları da oynadım ama FF X bambaşkaydı benim için...

ama bu bambaşka bişey olmuş... :=))
  • Harika!! hemen alıp oynayasım geliyor ama önce sistemi yenilemem gerek.Ah paranın gözü kör olsun :D
  • benim bildiğim sadece konsolda olan bişey bu siste yenilemek derken...

buarada seriyi seven biri olarak ilk aldığımda komaya soktu beni oyun...
    3 gün uyumadım başında durmaktan. bütün hafta sonumu bitkisel hayatta geçirmeme sebep oldu :DDDDDDD
  • bukadar oyun delisi olmak sağlıklı değil işte...
    gta san andreas ı severdim ama geçemediğim için çoğu kısmı sevgilim oynardı bende maç izler gibi heyecanla izlerdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miguel Caballero Rojo

FF X hastasıyım denilebilir...

öncekileri de sonra çıkanları da oynadım ama FF X bambaşkaydı benim için...

ama bu bambaşka bişey olmuş... :=))

Aynen,FFX bambaşka birşey.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.