Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.451
Cevap
90
Favori
1.242.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oh beeee Sonunda gitti desenize cırtlak sesli taraflı insan kişisi. " Gooooooooolllll " diye bağırmaz " Goüülllllllllllllllllllllllll " diye bağırırdı rahmetli.
  • beyler iyi bayramlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün eflatun beyazlı dostlarımın bayramını kutluyorum.

Hala Madrid!
  • İyi bayramlar

• Kiko Casilla resmileşti.
    Ne bu ya Çin malı Casillas gibi. De Gea'yı alaydık bari. Ne rezil bi transfer dönemi bu.

• Tüm Dünyadan Futbol müdavimlerinin bayramını en içten dileklerimle kutlarım

Yarın 12:00'da Roma ile karşılaşacağız maç Kanal D'de.
  • Bir sonraki kaleciniz bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aflamania -- 18 Temmuz 2015; 5:59:13 >
  • Illaramendi nin şantaj harici bu takımda kalmasına imkan yok. Çok ilginç gerçekten.

• Bale'da tavuk kadar futbol zekası kalmamış.

• Spiker efsane. Takımda genelde kimin oynadığını filan hiç bilmiyor. Khedira Modric in süresini yiyordu diyor şimdi Modric daha çok şans bulacak diyor

• Ayrıca Navas yanlış görmediysem en sevmediğim kaleci özelliklerini taşıyor. Adam resmen top tutmuyor sadece yumrukluyor savuşturuyor. Bunu yapan bi de Jo hart var. Hiç iyi değil bu durum.

• İlla'ya verdiğiniz para efsane

• Ne kadar da kötü bir font

• Bale'i gecen seneden istekli gordum. Takim iyi olursa Bale da iyi oynar gibi. Gerci daha adam gibi transfer yok

• Navas penaltılarda rezalet. Ama normal zamanda refleksleri çok iyi. Yine yenemedik Roma'yı.

• Sonunda cezam bitti, Cassilasın vedası gerekliydi ama yinede üzücüydü diyerek cümleme başlıyorum.Sezon biterken bir çok eksikten ve yapılması muhtamel hamlelerden bahsetmiştim, ne yazıkki hiçbiri gerçekleşmedi.

Kamp başlamadan yeni transferi açıklamamış lazımdı, şuan ise transfer olacak mı onu bile bilmiyoruz.Kim ne derse desin en azından kalemiz geçen seneden daha iyi olacak.Navas'ın son kaleci transferinden sonra kaleyi alması kesinleşti nerdeyse.Ramos'da gitmeyecek gibi gözüküyor, sanırım istediği maaşı bizimkiler vericek başka da çareleri yok.Dünyanın en iyi defansını 2-3 milyon euro için gönderemezsin.

Perezin artık takım için hamleler yapması gerek, Real Madrid için değil.Forma transferi harcadığımız paralar ve onların yerine giden oyuncuları göz önüne alırsak Real'e çok büyük bir fayda getirdiğini düşünmüyorum.

Varetti hamlesi bekliyorum, orta saha için şart bir hamle.Xabi'den sonra nasıl düşüş gösterdiğini gördük.Bakalım günler neler gösterecek.

• İlk hazırlık maçı daha bu, yeni hoca yeni sistem var, kampa geç katılanlar ve kısa süre çalışanlar, sakatlıktan çıkanlar var henüz değerlendirme yapmak için çok erken.

Bu maçlarda beklentiniz yüksek olmasın, genç oyuncuları tanıyın, büyük hata olmadığı ve pozisyon bulabiliyorsak benim için yeterli.

Sıradaki maç 24 Temmuz'da Manchester City ile sonra Takım Çin'e geçecek ve 27 Temmuz Inter ve ondan sonra 30 Temmuzda Milan ile bitirecek bu etkinliği.

Her sene düzenlenen Santiago Bernebau kupası adlı dostluk maçı bu yıl Porto ile yapılabilirmiş, aynı zamanda Casillas'a veda maçı olabilirmiş.
  • spiker sen ne boş adamsın.futbolu takip etmeyip bu işin içinde nasıl varlıklarını sürdürüyorlar anlamıyorum.

maç zevkli değildi, avustralyalı seyircilerin ilgisi güzeldi sadece.

• Real Madrid'in şanssızlığı Barcelona'nın en iyi dönemlerinin 2000 li yıllar olması.Barça daha çok sürklase edicek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 19 Temmuz 2015; 17:41:10 >
  • şu griezman ı alsaydık bari.

jese yi kiraya göndersek, şöyle porto gibi takımda yılda 30 maç yapabileceği.adam bu sene de oynamazsa kariyerini sevilla valencia... diye devam ettirir en fazla.

navas a güveniyorum yeterli bence.stili casillas a benziyor.

danilo sene içinde carvajal dan formayı kapabilir.

defansda varane ramos yoklugunda pepe iyi yedek.

marcelo coentrao dengesi maclara gore kurulmali.coentrao bu sene de oynamazsa gidebilir.

modric sakatlanmasin.

kroos bire bir mucadelesini gelistirmeli(son juve macinda oldugu gibi oynamali) yoksa oynadigi yer ona uygun degil.uzun vadede sorun cikabilir.

isco ayaginda top tutmasin, pas atmasini gelistirsin yoksa citye 80 m euro ya satariz onu.

james i 10 numara oynat benitez hojam.

ronaldo takimin sampiyonlugunun ve takimdaki oyuncularin kaderi sana bagli bunu sen de biiyorsun.

benzema.yav iyi halini begeniyorum iyi ol.

bale normalde oyuncular dusundugunu yapamaz, sen yaptigini dusunmuyorsun bazen.

bu takimima açik mektubum, özledik valla sezon baslasaydi iyiydi.

• 
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.