Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oha oha oha...

neler söylüyorsun nolafi?magazinsel olayları star wars savaşı gibi sunmayın allah askina.capello, morinho... ların gönderilmesinin casillas la ne alakası olabilir?öyle bir şey olsa ortalamanın çok altında olan arbeloa yı gönderir adam.

bizler burda o teknik direktörlerin hatalarını saysak sayfalarca konu olur.

morinho nun real madrid de onca yılı geçti, hala chelsea yi küçük takımmış gibi oynatıyor.adamda kendini geliştirme yok, hep aynı saçma hatalar.capello desen gönderdiği oyuncular, saçma oyun anlayışı...

diğer teknik direktörler bariz yetersizdi real madrid için.

şimdi benitez var bence o da yetersiz ama takımla kimyası tutarsa kadromuz sayesinde güzel işler yapabilir.

casillasın kova olmasına ise kesinlikle karşıyım.adam sakat olduğu zamanlarda kötüydü sadece(onda da oynamadı).ondan sonra hala dünyanın ilk 10 kalecisi arasında bana göre.bugun belki juventus veya chelsea de oynuyor olsa yine ilah ederdiniz.

raul ile casillas ın mevkisi bir mi?hem raul kac yasinda ayrildi haberin yok galiba.

casillas ın efsane olmadığını söylemene ise kusura bakma ama bi yerimle gülerim.ikinci lige düşen takımından kacan zidane i efsane etmisiz biz sen ne diyorsun?yani tamam ortalığı karıştırkmak icin yine mesaj atmışsın ama bu kadar da olmaz.

herkesin bu takımda en büyük efsanesi farklıdır.benimki de casillas dır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne Casillas mış adam herkesi göndermiş falan
  • əvrən @evrenmanchester 23 dk.23 dakika önce
    Real madrid

#psg ye oneri su: benzema + bir miktar para = veratti ..
  • Nolafini bilgili biri sanardim hep

• Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    çok pis ve boş birisin seni şikayet bile etmeyeceğim.yorumlarında her zaman aykırı olmak amacı güttüğü biliyordum da bu kadar seviyesiz olduğunu bilmiyordum.

zavallı.

insan bir alıntılar önceden haberim olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

çok pis ve boş birisin seni şikayet bile etmeyeceğim.yorumlarında her zaman aykırı olmak amacı güttüğü biliyordum da bu kadar seviyesiz olduğunu bilmiyordum.

zavallı.

insan bir alıntılar önceden haberim olurdu.

Muhammed bırak abi uğraşma bile.

• Arda ML kullanıcısına yanıt
    yo dostum yo inanılmaz kırılmış durumdayım.

moralimi ancak illaramendi yi alarak düzeltebilirsiniz.

takas da olabilir.

• quote:

yo dostum yo inanılmaz kırılmış durumdayım.

moralimi ancak illaramendi yi alarak düzeltebilirsiniz.

takas da olabilir.

Sen rüyadasın galiba

• Arda ML kullanıcısına yanıt
    de gea yerine casilla yı alacağız

khedira gitti, modriç sakatlanıp duruyor.orta sahanın pis işlerini yapacak oyuncumuz yok ve almaya niyetlenmiyoruz da.

e kupaya 7 gün kalmış, belli olmayan çok şey var.

• quote:

de gea yerine casilla yı alacağız

khedira gitti, modriç sakatlanıp duruyor.orta sahanın pis işlerini yapacak oyuncumuz yok ve almaya niyetlenmiyoruz da.

e kupaya 7 gün kalmış, belli olmayan çok şey var.

Van Gaal de geayı tutmak icin herşeyi yapacağız dedi bakalım

• Beyler tarihin transferini Rihannayı yengeleştirerek yaptınız zaten.Daha ne transferi
  • Alın şu Agüeroyu
  • ah şu takıma benitez yerine löw gelecekti varya
  • Merhaba dostlarım konuya bi gireyim dedim neler olmuş neler bitmiş diye anlaşılan gene saç baş yolduran bi sene gecirecegiz koskoca real Madrid takımının kaç yıldır adam gibi bi forveti yok traji komik gerçekten neyse su aralar takımdan biraz sogugum FB okadar çok transfer yaptıki real şuan için beni heyecanlandırmiyor sezon bi başlasın bakalım neler olacak gorelim

• ex_silver kullanıcısına yanıt
    dinlediği garip rap lerden sonra bir de rihanna çıktı.

performansını etkilemese bari.

• quote:

dinlediği garip rap lerden sonra bir de rihanna çıktı.

performansını etkilemese bari.

Barça triple yapacak realin çivisi çıkmış hala bakan eden yok

• bunu siz mi diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-52BC884C3 -- 11 Temmuz 2015; 13:36:46 >
  • Nolofinwe ye katılıyorum ben. Yıllardır Casillas ı bir defa bile Ramos kadar yada Arbeloa kadar iyi biri olarak görmedim. İyi biri derken, bir kaptanın sahip olması gereken özelliklere, 25 yıllık Madrid kariyerine rağmen sahip değildi, oldum olası da sevmedim zaten gerek sevgilisi ile takımı karıştırmaları, gerek gönderilmesine zemin hazırladığı insanlar sebebiyle. Bu adam benim gözümde bir Gerrard olamadı malesef. Formsuz olduğu durumlarda bile kalede durmak istedi, o formsuzluğuyla çoğu maçtan etti bizi.

Arbeloa haberlerine bakın mesela, bir oyuncunun başı derde girse hop Arbeloa ordadır. Çok iyi oynadığından değil ama adamın oyunculuğu dışında şimdiye kadar kötü bir meziyetini görmedim. Bu adam kendini biliyor, takıma zarar vermemek adına yedek bekliyor, gerektiğinde sahaya çıkıp elinden geleni yapıyor, ama Casi son yıllarda malesef kötüydü ve takıma ister istemez zarar vermedi. Kendisinden daha iyi formda olan Lopez i gönderdik, Navas ı aldık adama şans veremiyoruz. Gitmesini istemem ama yedek de durmam diyorsa umarım gider de kurtuluruz.

Aynı şey Galatasaray takımında Sabri de var mesela, adam zaten yeteneksiz, e çok da kavga çıkaran bir tip yani kaptanlık falan hikaye. Keşke onu da gönderseydik ama işte yönetim basiretsizliği.

• Millet şıvaynşıtaygerleri alır, Falcaoları alır, bizimkiler tombala peşinde.
    Son senelerde en kötü yaz dönemini geçiriyoruz, işin komiği bu sene çok ihtiyacımız var önceki senelere kıyasla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Millet şıvaynşıtaygerleri alır, Falcaoları alır, bizimkiler tombala peşinde.
    Son senelerde en kötü yaz dönemini geçiriyoruz, işin komiği bu sene çok ihtiyacımız var önceki senelere kıyasla.

Kimi alacaz ki arkadaşım ?

Benzema yerine alınacak 2 adam var zaten biri Barca'da ötekisini City satmıyor.

Orta sahaya Pogba ya da Veratti gelecek.

Transfer edecek üst düzey oyuncu kalmadı.Suarez ve Neymar'ı zamanında alacaktı Perez efendi.Kaçırmayacaktı elinden.

Mesut'u Di Maria'yı satmayacaktı.
  • 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.