Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11901191119211931194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sherlock

Kimse bizi ATL maçlarına göre değerlendirmesin, biz açık oynayan, saldıran takımlara karşı daha etkili oynuyoruz, benim için rakip farketmez eğer hedefimiz kupayı kazanmaksa her rakibi yenmemiz lazım ki hedefimiz bu.

Kimse bizim sabrımızı sınamasin der gibi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Benzema ve Ronaldo ilk 11'de olduğu sürece Madrid finale bile çıkamaz.

geçen sene nasıl çıktı
  • Ronaldo varsa sıkıntı yok 😄👊

• Rakip Juventus ve ilk maç deplasman çekebileceğimiz en iyi kura
  • Ben o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum, arka arkaya 3 yıldır şampiyon olan, birbiriyle oynamaya alışmış, iyi defans yapan bir italyan takımı var rakip olarak. Yani ATM den sonra yine defans yapan takım ama bu sefer hücumu da iyi bu takımın. Oyuncu kalitesi Münih ve Barça kadar olmayabilir ama ATM de öyleydi. Rehavet en önemli etken, rehavete kapılmazsak finali görürüz, ancak favoriyiz gözüyle bakarsak bu kadar da eksiğimiz varken işimiz kolay değil.
  • ugurcan709 kullanıcısına yanıt
    Lig şampiyonluğunu sayma, lig başlamadan belli zaten şampiyon olacakları. İyi defans yapıyorlar ama ATL gibi pis kapanmıyorlar, daha öncede dediğim gibi karşı atağa çıkan rakip olunca bizde daha iyi oynuyoruz.

Juve'yi kimsenin küçümsediği falan yok zaten önümüzdeki seçeneklerden en iyisiydi, bizde onlar için en iyi seçenektik zaten, dediğin gibi rehavet olmazsa ve kayıpların yokluğunu hissetmezsek büyük ihtimal Final'i biz görürüz diye düşünüyorum.
  • O değil de diğer eşleşme de çok fenaa be

• İşin özü şuan ki form durumu ve sakatlıklara göre Juve ile beraber en zayıf halkayız, Modric Bale ve Benz döndüğünde daha iyi bir takım olacaz.Ama Juve maçlarında Benzema ve belki Bale yetişicek.Modric olmayınca ne kadar zorlandığımız ortada.Yinede iyi bir kura çektik Torino'dan iyi bir skorla döneriz.
  • Schalke -Atletico -juventus kuralara bak bu işte şaibe yoksa ben de bişey bilmiyorum UEFA böyle çalıştığı sürece alırsınız kupayı .Bayern barca maçından gelecek takım full kadro gelemeyecek kart cezalıları olacak zaten kupanız hayırlı olsun şimdiden bi teşekkür de UEFA ya edersiniz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Schalke -Atletico -juventus kuralara bak bu işte şaibe yoksa ben de bişey bilmiyorum UEFA böyle çalıştığı sürece alırsınız kupayı .Bayern barca maçından gelecek takım full kadro gelemeyecek kart cezalıları olacak zaten kupanız hayırlı olsun şimdiden bi teşekkür de UEFA ya edersiniz :)

Abi yarı finaldeyiz, rakip Juventus, adamlar çerez diyor.
    Geçen sene Barça buraları göremezken biz Münih'e evinde dört atıyorduk, hatırlatırım.
    Atletico'ya karşı ne kadar zorlandığımız da ortada iki senedir.
    Özetle: La bi yürü troll.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Schalke -Atletico -juventus kuralara bak bu işte şaibe yoksa ben de bişey bilmiyorum UEFA böyle çalıştığı sürece alırsınız kupayı .Bayern barca maçından gelecek takım full kadro gelemeyecek kart cezalıları olacak zaten kupanız hayırlı olsun şimdiden bi teşekkür de UEFA ya edersiniz :)

Geçen sene Barça buraları göremezken biz Münih'e evinde dört atıyorduk, hatırlatırım.

He birader en zor juventus zaten haklısın .Adamlar 10 senedir yarı final göremiyor onu geçtim 2 sene önce gs ye elenip gruptan çıkamıyor sen kalkıp son senelerde bilmem kaç kere final oynamış Bayern ile kıyaslıyorsun.
    Burada edebiyat yapmana gerek yok hepimiz biliyoruz ki turun açık ara en zayıf takımını seçtiniz ve sen de diğer realliler gibi buna sevindin.A

Adamlar modric bale olmadan juveyi geçeriz diyorlar hadi aynı şeyleri Bayern için de söyleyebilir miydiler ?
    Özet:Beleş kuralarla finale geldiniz işte uzatmaya gerek yok .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

He birader en zor juventus zaten haklısın .Adamlar 10 senedir yarı final göremiyor onu geçtim 2 sene önce gs ye elenip gruptan çıkamıyor sen kalkıp son senelerde bilmem kaç kere final oynamış Bayern ile kıyaslıyorsun.
    Burada edebiyat yapmana gerek yok hepimiz biliyoruz ki turun açık ara en zayıf takımını seçtiniz ve sen de diğer realliler gibi buna sevindin.A

Adamlar modric bale olmadan juveyi geçeriz diyorlar hadi aynı şeyleri Bayern için de söyleyebilir miydiler ?
    Özet:Beleş kuralarla finale geldiniz işte uzatmaya gerek yok .

Beleş olmayan kuraya da naptığımız ortada. Hiçbirinizden çekinecek değiliz. Atletico diye küçümsediğin takıma elenmişsin geçen sene, bik bik kura diyosun.

• Barcalıları 7-0 korkusu sarmış yine Bayern'le eşleşince

Eksiklerimiz final maçına dönsün yeter, bir şekilde geçeriz Juve'yi.
  • Hadi Schalke tamam da , çocuk ATM ye kolay kura demiş, ahahaha Artık nasıl bi acısı varsa Bayern'den, utanmasa oturup ağlicak Bayern geldi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Barcalıları 7-0 korkusu sarmış yine Bayern'le eşleşince

korkan yokki sanki juvede bütün takım sakat birde basit takım görende torinoyla eşleştini zannedicek eleniceksiniz yaz biyere bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Barcalıları 7-0 korkusu sarmış yine Bayern'le eşleşince

korkan yokki sanki juvede bütün takım sakat birde basit takım görende torinoyla eşleştini zannedicek eleniceksiniz yaz biyere bunu

Ben zaten ''Real'i şampiyon yapacaklar '' kafasındakiler için yazdım onu. Elenebiliriz futbol bu sonuçta ama zannetmiyorum.

• quote:

Yeni değişiklikle birlikte sarı kartlar silinmiyor mu artık?

• geçmiş olsun beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Hadi Schalke tamam da , çocuk ATM ye kolay kura demiş, ahahaha Artık nasıl bi acısı varsa Bayern'den, utanmasa oturup ağlicak Bayern geldi diye

Ben üzüldüm doğrudur hiç olmazsa içimden geldiği gibi yazıyorum sen juventus çıktığına seviniyorsun fakat buraya yazamıyorsun zor takım juvenus çerez değil de istersen arkadaşının gibi de gülelim :)Monacoyu zar zor eleyen adamları rakip yaptılar şimdi de . :) Hoş gerçi Schalke gibi bi takıma eleniyordunuz hafif bi tırsma vardır sende şu anda :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Hadi Schalke tamam da , çocuk ATM ye kolay kura demiş, ahahaha Artık nasıl bi acısı varsa Bayern'den, utanmasa oturup ağlicak Bayern geldi diye

Ben üzüldüm doğrudur hiç olmazsa içimden geldiği gibi yazıyorum sen juventus çıktığına seviniyorsun fakat buraya yazamıyorsun zor takım juvenus çerez değil de istersen arkadaşının gibi de gülelim :)Monacoyu zar zor eleyen adamları rakip yaptılar şimdi de . :) Hoş gerçi Schalke gibi bi takıma eleniyordunuz hafif bi tırsma vardır sende şu anda :)

• 
Sayfa: önceki 11901191119211931194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.