Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.438
Cevap
89
Favori
1.242.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Xabi Alonso gibi bir adamı nasıl yollarlar anlamış değilim

Alonso liverpooldan da gittiğinde 2 sene nooluyoruz ya demişti liverpool, madrid ortasahası bugün ne yaptıgını bilmiyordu kroos sırf bu yüzden tekme sallayıp kart gördü, sinirleri geriliyor böyle oldukça tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

yav Ancelotti kredin felan varda naptırıyorsun arkadaş bütün haftaiçi bu takıma hepsinde düşüş var motivasyon 0. Allah rızası için Heynckess gelsin şu takımın başına.Real teklifi götürsün emekliliği felan hemen bırakıp döner.Kloppta olabilir.

Yılmaz vural mı bu ancelotti yahu gecen sene şiir gibi futbol oynatan da oydu. Sakatlıklar bela oldu madrid e.

Pogba ya gelince kapıyı 70 den açıyoruz :p

• Maçı izlemedim bu pozisyon nasıl oldu ? İzleyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆
  • İlk golü yediğimiz an çöken bir sistemimiz var ya şaka gibi resmen.

2 önemli bölgede kilit oyuncularımızın eksikliği çok pahalıya patladı bize.

Defansta Ramos, orta alanda Modric olmayınca darmadağın oldu ligin galibiyet rekorunu kıran takım, James'inde eksikliği var aslında ofansif alanda Isco'dan daha çok işe yarıyordu, bugün Marcelo ve Carvajal ile birlikte Isco çıldırttı beni, çok müsait yerlerde Ronaldo'ya vermedi bi türlü topu verdiği zamanlarda bile hep geç kaldı, 2-3 maç üst üste iyi oynayınca bencilleşiyor, kendi pozisyonunu avantajını kaybetmediği sürece pas vermeyi düşünmüyor.

Son dakika içinde Lucas Silva'da boşta olan Ronaldo'ya vermedi şut çekti, Murat Kosova'da iyice dozunu kaçırdı bildiğin laf atıyor adamlara.
  • Gitti yine 3 puan

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Maçı izlemedim bu pozisyon nasıl oldu ? İzleyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

ronaldo karşı karşıya kaldı kenara çekerken topu kaleci çıkardı kaleci kaymıştı ayağı da ronaldo'ya denk geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

İlk golü yediğimiz an çöken bir sistemimiz var ya şaka gibi resmen.

2 önemli bölgede kilit oyuncularımızın eksikliği çok pahalıya patladı bize.

Defansta Ramos, orta alanda Modric olmayınca darmadağın oldu ligin galibiyet rekorunu kıran takım, James'inde eksikliği var aslında ofansif alanda Isco'dan daha çok işe yarıyordu, bugün Marcelo ve Carvajal ile birlikte Isco çıldırttı beni, çok müsait yerlerde Ronaldo'ya vermedi bi türlü topu verdiği zamanlarda bile hep geç kaldı, 2-3 maç üst üste iyi oynayınca bencilleşiyor, kendi pozisyonunu avantajını kaybetmediği sürece pas vermeyi düşünmüyor.

Son dakika içinde Lucas Silva'da boşta olan Ronaldo'ya vermedi şut çekti, Murat Kosova'da iyice dozunu kaçırdı bildiğin laf atıyor adamlara.

sorma hocam adam her maç en az 10 kere giydiriyor türkiye'de başka spiker yok mu da bu real düşmanını her hafta bize veriyorlar

• Isco cok kotuydu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8AAA11C -- 7 Mart 2015; 22:56:48 >
  • Real kafayi yemis sp vericek kesin. barsa evinde acimaz.
    Ayrica ben pogbayi juvede izliyorum cok abartiyorsunuz o kadar iyi degil realde is yapacak kadar. ayrica balede futbol zekasi yok..real bos adam.var anca onlari aliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Real kafayi yemis sp vericek kesin. barsa evinde acimaz.
    Ayrica ben pogbayi juvede izliyorum cok abartiyorsunuz o kadar iyi degil realde is yapacak kadar. ayrica balede futbol zekasi yok..real bos adam.var anca onlari aliyor

Yinede şu devirde alınacak en iyi oyunculardan. Nerede o eski Viera'lar, Makalele'ler, Gattuso'lar...
  • Bale çöp öncedende söylemiştim.Futbol zekası olmazsa birsey olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bale İspanya ligi için uygun değil

• Maçın özetini izledimde cok bencil oynuyor takim. Ronaldo' ya pas vermemeye yemin etmisler gibi.

• Maçı izleyemedim izleyenlerden adam gibi yorum yapanlar olur belki diye 2 gündür konuya giriyorum seviye yerlerde ben eskiden beri çok fazla yazmam konuya arada bir yazarım ama sürekli okurum eskiden troller vardı arada istila ederlerdi ama birçok yerinde tespit yapıp futbolu sıkı takip eden adamlar vardı şimdi ise mesajların yüzde 90ı vaktinin çoğunu facebookta kız profili arayıp konu dışında trollük yapan boş beleş tiplerin maçın özetini izleyip yaptıkları hatta bazen özeti bile izlemeyip skora göre işkembeden sallayadıkları veya yorumlara bakarak çoğunluğa uygun bişeyler yazdıkları oluşturuyor.
    Özet: Dünyadan futbol bitmiş.

• Lideriz
  • aferim size adamlarda öyle bi real kompleksi oluşmuşki realliler mesela barça konusunu pek muhattaba almaz çünkü kıyasları dğeildir.Ama Barçalılar sabah-akşam burada. Neden ? Çünkü Çıtaları Real Madrid. oraya ulaşabilmek için bu komplekslerini aşmaları daha çok başarı yaşamaları gerekiyor Yerli Katalanlar sevinçli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

aferim size adamlarda öyle bi real kompleksi oluşmuşki realliler mesela barça konusunu pek muhattaba almaz çünkü kıyasları dğeildir.Ama Barçalılar sabah-akşam burada. Neden ? Çünkü Çıtaları Real Madrid. oraya ulaşabilmek için bu komplekslerini aşmaları daha çok başarı yaşamaları gerekiyor Yerli Katalanlar sevinçli

Yukardaki arkadaş yanlış yapmış muhtemelen ceza alıcaktır ama modern futbolun (90-95 lerden sonrası) babası barcelonadır ve real madrid le büyük rekabet içerisindedir.

Dengi değil derken ciddi değilsindir umarım

Ve barcelona'nın adı kirlenmesin buraya gelip trollük yapan 1-2 kişi var sadece

• Madrid taraftarları tekrar Jose Mourinho'nun takıma dönmesini isterler mi acaba ? Her ne kadar imkansız gibi gözükse de. Merak ettiğimden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Madrid taraftarları tekrar Jose Mourinho'nun takıma dönmesini isterler mi acaba ? Her ne kadar imkansız gibi gözükse de. Merak ettiğimden soruyorum.

Yarısı çok ister yarısı mümkün değil istemez. Ortası yoktu o adamın. Ben de isteyenlerdenim.

• Madrid artik heyecan vermiyor

• 
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.