Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.437
Cevap
89
Favori
1.242.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakettik.Takımın bişi oynadıgı yok.çöp adam dolu takım.marcelo carvajal biraz istekliler o kadar.sene sonu sağlam bi temizlik şart.tabi kemik kadroyu bozmadan.Benzemanın Mustafa Pektemekten gram farkı yok.Bi insan bu kadarmı boş beleş olur.adam 2-3 maç arka arkaya gol atıyor veya asist yapıyor geri kalan 6-7 ay onun ekmeğini yiyor.Agüero gibi sürekli heyecan yaratıcak bi adam lazım.illa benzema tarzı olucaksa Rooneyde olabilir.Şuan Benzemayı satsalar Monaco Arsenal ve bi çok takımda 40-45 felan verir he.hayatının parasına satar klüp
  • Bale içine etti maçın yine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takıma bu şekilde oynamıyor çok saçma bi düzenle oynatmaya çalışıyor ancelotti doğru düzgün top bile çeviremiyoruz organize golü falan geçtim artık ful içeriye doldur biri vurursa gol olur olmazsa ayvayı yedik bu şekilde oyanamaya devam edersek cl hayal bu yıl bu aralar ligde bile zor kazanıyoruz derken evimizde villarealle berabere kaldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 1 Mart 2015; 23:57:33 >
  • Haftaya Bilbao deplasmanı var.bide orda takılırız tam olur.Ancelotti hiç bişey yapmıyor aylardır takım paraşütsüz inişte.sadece basın karşısına geçip herkese şeker dağıtmakla olmuyor.
  • Bana göre; takımın en kötüsü Bale di.

Futbolda pek bu mantık yapılmaz ama o tehlikeli noktadaki frikikler adam gibi kullanılsa böyle olmayabilirdi, bu takımda bundan 10 yıl kadar önce frikik atabilen 4-5 tane adam olduğunda, mesafesine göre ve kanadına göre paylaşıp öyle atıyorlardı frikikleri. Hatta bazı arkadaşlar hatırlar, topun başında dururken gülüşürlerdi.

Maçtaki en kötü an ise; Isco' nun çıkıp Illaramendi' nin girdiği bir an var ki, Isco çıkar o dert değil de, gol atmamız gereken esnada Illara gibi bir adamın oyuna girmesi, gerçi Illara gibi bir adamın Real Madrid forması ile herhangi bir zaman oyuna giriyor olması ki, çok düşündürücü bir andı gerçekten.

Bu arada Kross da geldiğinden beri belki de, en vasat oyununu bu maçta oynadı.
  • Hiçbir oyuncuda sıkıntı yoktu bu maçta, boşa sallamayın, tamamen sistem hatası, Carlo tamam garanti sistem oynatıyorsun ama olmayınca olmuyor işte oyunun bir noktasından sonra dön 4-2-3-1'e ikinci bir planın olsun ya.
  • maçın son 20 dakikasını izledim survivor+cleavend macı vardı bide beyaz futboluda kaçırdım nasıl bir gündür arkadaş gördüğüm kadarıyla bu takımdan bi cacık olmaz benzemaya iyi forvet diyen bi daha maç izlemesin ne çalımı ne kafası ne şutu ne hızı var neymiş efendim pas atıyormuşta top tutuyormuş açında bi cavaniyi izleyin aguero'yu diego costayı izleyin adamlar it gibiler ne yapıcakları belli değil adamların her an skor değiştirebiliyorlar takımın taktiği bale kenara geçiyor orta açıyor benzema kenara geliyor pas atıyor golleri kim atcak babam mı takımda skoru değiştirebilecek adam sayısı az olunca böyle skorlar gayet doğal şu anki durumda bu takımdan hiç bişey olmaz ama modricle ramos bi dönsün bakalım 2'side çok kilit oyuncular hayatlarında maç izlemeyen adamlar gelicekler gene eksilicekler onlarda haklı tabi adamlar hayatında forvet mi görmüş varsa yoksa real maçı

• halı sahada maç ayarlasam kesinlikle bale ve marcelo'yu çağırmam

rezillik
  • Şu frikileri de ronaldo kullanmasın artık uzak yakın hepsinin içine sıçıyor
    Ancelotti ronaldonun kenarlara gelince daha etkili olduğunu göremiyor mu acaba adam kaç haftadır kayboluyor maçlarda isco da güzel çalımlar atıyor falan ama ben modric döndükten sonra orta sahada 1 ön libero ve kroos modric solda ronaldo sağda bale 4231 oynamayı isterim inşallah ancelotti de görür bunları.

• Biri bana özil ve di marianın gidişini bugün ki tabloya göre açıklayabilir mi? Hala aklım almıyor çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortasahada Xabiyi arıyor real
  • uA_emir07 kullanıcısına yanıt
    akbaba gibisin, puan kaybetmeye duralım hemen damlıyorsun konuya.

• Baydı artık ruhsuz oyun.
  • Geçmiş olsun beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Hiçbir oyuncuda sıkıntı yoktu bu maçta, boşa sallamayın, tamamen sistem hatası, Carlo tamam garanti sistem oynatıyorsun ama olmayınca olmuyor işte oyunun bir noktasından sonra dön 4-2-3-1'e ikinci bir planın olsun ya.

Katılıyorum aziz dostum.
  • Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt
    sağolasın, samimiyetine inanıyorum kardeşim.

ancelotti ye kontrollu oynatıyor dedik yanıldık, dünyanın en iyi forvet/ortasaha/defans ına sahip takımlardan biriyiz ama oynatmıyor adam.bizim bu maçları ortalama 3 golle bitirmemiz gerek normalde.takım orta açmak adı altında doldur boşalttan başka bir şey yapmıyor.hayır ortalar ceza sahasına ulaşsa içim yanmaz.

sherlock benim dediğim 4-5-1 de senin söylediğin 4-2-3-1, yani onu kastetmiştim.
    içen arı haklı, bu oyun baydı artık.sadece onlar değil hepimiz haklıyız.

ikinci yarıyı baz alan puan durumunda kaçıncı sıradayız acaba?

saha içinde taktik vermeyi geçtim maça başlarken yanlış dizilişle çıkıyoruz zaten.

ideal 11 imiz böyle olmalı
    -----------------casillas--------------------------

carvajal------varane----------ramos---------marcelo

-------------modric------------kroos---------------

-------------------james(isco)---------------------

-----bale--------------------------ronaldo---------

--------------------benzema------------------------

ilk tecihim her zaman james.isco nun ne kısa pası ne uzun pası james kadar iyi değil.james hem asist hem de gol katkısı veriyor.özellikle asist.isco kaybettiği topu kazanıp iki ileri bir geri gidince alkış kıyamet kopuyor, james takım kimyasına mükemmel uyuyor.ronaldo bale ve benzema james in paslarıyla çok kolay pozisyona giriyor.

ancelotti kimi tercih eder bilmiyorum ama isco ve james kesinlikle aynı anda sahada olmamalı.defansımızın anası ağlıyor sonra.

ekleme:ancelotti yi işi sıkı tutuyor morinho gibi(galatasaray maçı,dortmund ilk maçı ve bazı lig maçları) laubali yönetmiyor takımı diye sevmiştim ama yaptıklarına bak.morinho yu mum ile aratacak böyle giderse.

ekleme 2:biz bugun 3 lü ortasaha(isco-kroos-lucas) oynadık galiba.lucas ın o 3 lün sağında ne işi var biri bana anlatsın gözünü seveyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-52BC884C3 -- 2 Mart 2015; 1:13:39 >

• arkadaşlar basın açıklaması yapmadılar mı?facebook hesabınızda göremedim, çok merak ediyorum ne dedi ancelotti.

• ancelotti'nin taktiği: topu alın gidin ilerde oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

arkadaşlar basın açıklaması yapmadılar mı?facebook hesabınızda göremedim, çok merak ediyorum ne dedi ancelotti.

İsco oyundan çıkarken taraftar tepki göstermiş sanırım onla ilgili konuşmuş isconun oyundan çıkmasını taraftar anlayamıyorsa üzgünüm demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 2 Mart 2015; 7:44:25 >
  • Şu stadda zidane mourinho kaka 2 ronaldo figo beckham carlos hierro ramos casillas alayı ıslıklandı ama 5 senedir Benzema forvetimiz.Sene sonu İllaramendi Khedira Hernandez Benzema felan bi an önce gitmeli.Jese Almanya ligine net bi şekilde kiraya verilmeli.Dortmund olur Leverkusen olur.1 senede kendini bulup sorumluluklar kazanmalı madem geleceğimiz deniyor.Hatta İscoya yüksek ücretli teklifler varsa satılıp Mülleri kovalasak süper olur.James var o bölgede ekstra olarak.tabi Jese ve İsco için dediklerim düşük ihtimal

Rooney(Cavani)-Pogba-bi tane daha çok üst düzey oyuncu alınmalı.Baleye Manu ciddi ciddi 120-130 öder ama satılacağını sanmıyorum satılmasında zaten.ama oda artık sağ açıkta oynayacağını kabullenip yazın bol bol sağ ayağını ve Robben tarzı içeriye kat etmesini geliştirmesi gerekiyor.Bale gibi 4 yerdede oynayabilen bi adamı berbat kullanıyor Ancelotti.

Khedirada maşallah adam Almanya milli takımında dünyanın en iyi orta sahası gibi oynuyor burada 2.lig topçusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schweinsteiger7 -- 2 Mart 2015; 9:48:27 >

• 
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.