Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.438
Cevap
89
Favori
1.242.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Real'in cuma cuma maçı mı olur la hem de 21:45 de çok garip özel bi durum mu var acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi Bakalım Totem Vakti Real 5-1 Alır Goller Ronaldo(3) Jese Ve Kroos'ran gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Real'in cuma cuma maçı mı olur la hem de 21:45 de çok garip özel bi durum mu var acaba

dünya kulüpler kupası yüzünden herhalde
  • ancelotti ilk geldiğin de bu iş olmaz diyodum hatta bu sezona da çok kötü başlamıştık ama geçen yılki ş.ligi şampiyonluğundan sonra güvenim tam real için şuanda en uygun hoca umarım takımın başında uzun bi süre kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Real'in cuma cuma maçı mı olur la hem de 21:45 de çok garip özel bi durum mu var acaba

dünya kulüpler kupası yüzünden herhalde

Şimdi baktım o rakipler ne öyle el hilal Cruz azul falan yazıyor .Futbol mu oynanır o adamlarla adamın bacağını eline verir kasaplar

• Madrid ekibi, Liverpool'un sözleşme uzatma teklifine sıcak bakmayan Sterling'i Bernabeu'ya getirmenin yollarını arıyor.

Hafta başından bu yana transfer çalışmalarında hareketli günler geçiren Real Madrid'in liste başında Liverpoollu Raheem Sterling var.

Son Avrupa şampiyonunun bu transfer için Gareth Bale'i bile gözden çıkardığı belirtilirken kulübün Galli oyuncuyu Manchester United ya da Chelsea'ye göndermeyi düşündüğü ortaya çıktı.

Tottenham'dan 90 milyon Euro gibi rekor bir ücretle transfer edilen Bale'e Manchester United'ın yeni bir rekor rakam teklif edeceği ve Madrid'in de böyle bir teklifte Galli oyuncuyu gözden çıkararak Sterling'e teklifte bulunacağı belirtildi.

Gareth Bale, 2013-14 sezonundan bu yana Real Madrid formasıyla 32 gole imza attı.

Sterling ise 2010'da başlayan profesyonel kariyeri boyunca oynadığı tek kulüp olan Liverpool adına toplam 17 gol kaydetti.

http://www.goal.com/tr/news/206/genel/2014/12/12/7010682/real-balei-satarsa?ICID=TP_HN_HP_RI_0_2

• O değil de bu ada basını ne kadar saçma haberler yapıyor bir yerde de 45'e Bale'ı satıyormuşuz diye okudum
  • Ne zamandır söylemek istiyorum ama ayıp olacak diye yazmıyorum, burada her ingiliz kaynaklı haberi paylaşmayalım lütfen, tamam emek veriyorsunuz ama yüzde 90'ı fotomaç tarzı haberler.
  • Bi türlü istediğimiz gibi oynayamadık henüz. Orta saha sıkıntısı var şu an.

• Isco müthiş indirdi, müthiş çekti ve müthiş bir vuruşla golü attı, mükemmel bir gol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir gol yedik.

• Gareth BALE'in kafa golüyle tekrar öndeyiz, Kroos'tan bir asist daha.

• Derken ortam coştu :D

• ugurcan709 kullanıcısına yanıt

Maçı sadece ikimiz izliyoruz heralde, bu maç senenin son lig maçı, Noel tatiline girecek lig, 1-2 hafta sonra diğerleri ne zaman başlıyor bu lig özledik ya derler

Gerçi dünya kulüpler şampiyonası var ama yarı final öncesine kadar zevk vermez o maçlar.

• Yiyeceksek böyle gol yiyelim
  • Bale 2 asist harcadı bugün, ilk yarı Benzema'ya az öncede Ronaldo'ya boş pozisyondalarken pas atamadı.

• Isco mukenmel

• Allah casillas penaltiyi cikardi hemen 3.yu atmaliyiz

• Casillas muhteşem kurtardı Penaltıyı.

Bu sene çok iyi toparladı cidden, eskiye dönüş var.

Edit: şuan kuponum bu maçın 3.5 üstüne kaldı ama böyle biterse kaçan penaltıya hiç üzülmem, galibiyet serimiz benim için daha önemli.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bale kayboldu yine

• 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.