Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.450
Cevap
90
Favori
1.242.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    James attı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo adamsın be !
  • Benzema enfes bi kafa!
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

James attı

Eyvallah dikkat etmemiştim o an. Bu arada Isco fena değil bugün. Kamil de 2'yi attı, süper gol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 22 Ekim 2014; 23:17:26 >
  • Benzema da çok güzel attı en az 5 bekliyorum bugün

• Benzema çok güzel attı

• Ve 3.
    CDM denecek bir oyuncumuz olmasına rağmen Liverpool'un savunma bizimkinden çok daha rezalet durumda.
  • Üç oldu beyler üç
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Benzema da çok güzel attı en az 5 bekliyorum bugün

3 oldu bile

• Beyler yeşillendirin de ikinci yarıyı izleyim, pm bekliyorum
  • Anfield de Madrid sesleri? lan oglum bu kulak neler duydu ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: murad35

Anfield de Madrid sesleri? lan oglum bu kulak neler duydu ya :)

Nasıl oley çekiyorlar Real fazla kasmıyor.oynuyorlar baya hele isco james baya mücadele ediyorlarda bence Real asıl hücum oyununu oynamıyor oynamazlarda daha zaten.Skrtel çok güçlü.

James sağ açığa baya oturdu.Ronaldo atmosfere kaptırdı kendini kanatta ve ortada takıldı genelde oynasa ilerde aslında atar 2-3 tane daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

quote:

Nasıl oley çekiyorlar Real fazla kasmıyor.oynuyorlar baya hele isco james baya mücadele ediyorlarda bence Real asıl hücum oyununu oynamıyor oynamazlarda daha zaten.Skrtel çok güçlü.

James sağ açığa baya oturdu.Ronaldo atmosfere kaptırdı kendini kanatta ve ortada takıldı genelde oynasa ilerde aslında atar 2-3 tane daha.

abicim nasıl insanlarsınız ya ilk yarı 3 atmışız hala hücum böyle şöyle diyip duruyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

quote:

abicim nasıl insanlarsınız ya ilk yarı 3 atmışız hala hücum böyle şöyle diyip duruyorsunuz

yaw muhalefet olup yazmak için yazmayın şuraya. aynen hücum oyununu oynamıyor çok rahatlar çünkü gerek kalmadı.eleştirmek için yazmıyorum. tabi iyice anlatmak gerekiyor yoksa çıkıyor işte arada böyle.

• Schweinsteiger7 S kullanıcısına yanıt
    Ronaldo eğleniyo bildiğin baksana yüzüne pek mutlu nasıl gülücükler atıyor Britanya havası aldı mı bu adam hep böyle zaten

Glen Johnson da ömrünü vermiş kaçtır tutuyor Ronaldo yu

Ben James sakatlancak diye korkuyorum yani Di Maria nın çalışkanlığını aratmıcam diye adam sürekli hareket halinde e tabi teknik tarafında istediği budur
  • balonlar patlamaya devam ediyor.
    şu şampiyonlar ligi de olmasa bi haber olacaklar herşeyden.
  • quote:

Ronaldo eğleniyo bildiğin baksana yüzüne pek mutlu nasıl gülücükler atıyor Britanya havası aldı mı bu adam hep böyle zaten

Glen Johnson da ömrünü vermiş kaçtır tutuyor Ronaldo yu

Ben James sakatlancak diye korkuyorum yani Di Maria nın çalışkanlığını aratmıcam diye adam sürekli hareket halinde e tabi teknik tarafında istediği budur

onun için fırsat maçıdır bu tip maçlarda çok şanssızlık yaşayabiliyor.atar 2.yarı 2 tane daha terminatör :D James bazı şeylerin farkında Bale Benzemadan daha çok İsconun form tutması felan onuda olumlu anlamda etkilemiş işçi-yıldız görevini kabullenmiş.

Asıl bomba Kroos.Tam Maestro adam.esas yerinde oynamıyor ama inanılmaz.

• Marcelo'nun isabetli orta açtığına şahit olmadım daha.
  • Aboo kaçana bak.
  • 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.