Şimdi Ara

EA Sports, South Park'tan Şikayetçi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      EA Sports, yaptığı göndermeler ve politik taşlamalar ile sık sık gündeme gelen ve 1997 yılından beri devam eden South Park'ın yeni bölümlerinden şikayetçi.

Henüz resmi bir açıklama gelmese de yayılan bir söylentiye göre EA Sport, South Park yaratıcılarına dava açmaya hazırlanıyor. Bu davanın nedeni ise ünlü televizyon dizisinin son bölümlerinde Tiger Woods'a yapılan göndermeler. Bölümde cartman'ı Tiger Woods PGA Tour 2011 oynarken görüyoruz. Tabi oyun bildiğimizden biraz farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor :)

İlerde bu konu adliye koridorlarına taşınır mı bilinmez ama Amerikalı'ların bu bölümleri sevdiği kesin gibi. Dizinin son bölümü Amerika'da 3.8 milyon kişi tarafından izlenmiş. Bölümden ilgili sahneleri aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Bomba ya bu bölümü izledim :D
  • bölümü izledim gayette komikti, adamlar kimlerle dalga geçti EA hiçbirşey yapamaz:D
  • Çok iyimiş ya :D

DH-
  • Daha 3. sezondayım baştan başladım izlemeye :D Böyle bölümleri gördükçe insan acayip merak ediyo yeni bölümleri :)
  • Güzel olmuş:)
  • Süper bir bölüm daha desenize ne zamandır takip etmiyordum bunları ekranın üzerindeki xbox yazısıda şahane :D EA paralı DLC ve demo satamaz inşallah buda EA' ya kapak olsun.
  • -Is that a combo move?
    Son bölümlerini takip edemedim.EA olsam herhalde ben de....
  • ea games ile uğraşılmaz bence 14 sezonun 5.bölümündede hz muhammed ile dalga geçtiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.