Şimdi Ara

Youtube'a dakikada 24 saatlik video yükleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En popüler video paylaşım sitesi unvanını kimselere bırakmayan YouTube'un önlenemez yükselişi rakamlara da yansıdı. Telif hakları ve içerik odaklı kimi anlaşmazlıklardan ötürü hakkında açılan davalar ve alınan erişimi engelleme kararlarıyla uğraşan YouTube'a, dakikada tam 24 saatlik video içerik yükleniyor. Açıklanan yeni bilgilere göre 2007 başında dakikada sadece 6 saatlik video yüklenirken, bugün durumun çok daha hızlı geliştiğini ve günlük yüklenen video süresi açısından dakika başına 4 kata varan artış yaşandığını görüyoruz.

Nisan ayı ile birlikte dakikada yüklenen video süresinin 25 saate ulaşması bekleniyor. Bu arada Viacom tarafından açılan 1 milyar dolarlık dava kapsamında Yotube'un telifli içeriği izinsiz gösterdiğiyle ilgili çeşitli iddialar dile getirilmiş hatta 2005 ve 2006 yıllarında trafiğin %80'e varan kısmının illegal içerikten sağlandığı gündeme gelmişti.

• youtube artık uzun metraj film bile yayınlıyor

• Bunların serverları nasıl bir icat merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magilum -- 22 Mart 2010; 11:08:28 >
  • iyi yolda bunlar yasaklara ragmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

iyi yolda bunlar yasaklara ragmen

Hacı yasak bir burda var, dünyanın geri kalan 5.9 milyarlık kesiminin büyük kısmı girebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

iyi yolda bunlar yasaklara ragmen

Hacı yasak bir burda var, dünyanın geri kalan 5.9 milyarlık kesiminin büyük kısmı girebiliyor

Başbakan bile giriyor, hey yavrum hey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magilum -- 22 Mart 2010; 11:33:38 >
  • bir süre sonra 30 gün izlenmeyen videolar silinir şeklinde bir olay mutlaka eklenecektir. Can dayanmazki bu kadar video barındırmaya :)))

Çünkü millet pırt yapsa videosunu youtube a koyuyor anlamıyorumki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jxoch

bir süre sonra 30 gün izlenmeyen videolar silinir şeklinde bir olay mutlaka eklenecektir. Can dayanmazki bu kadar video barındırmaya :)))

Onu yapsa yapsa rapid-share yapar, youtube "henüz" onlar kadar paragöz değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

Orijinalden alıntı: jxoch

bir süre sonra 30 gün izlenmeyen videolar silinir şeklinde bir olay mutlaka eklenecektir. Can dayanmazki bu kadar video barındırmaya :)))

Onu yapsa yapsa rapid-share yapar, youtube "henüz" onlar kadar paragöz değil.

Adamlar boru gibi para kaybediyorlar bak istersen internette
  • DH gidip Youtube'n serverları ile belgesel yapsa ne bilgilendirici bir yapıt olurdu hem ufkumuzda açılrdı. :)
  • slm arkadaşlar youtube yasak diyorsunzu ama turkey youtube ziyaret eden çok ıp degiştirip
  • biz zor yükleriz ttnet ile
  • @bilalMW
    Ona bakarsan rapid serverları da var,google da var youtube a varıncaya kadar,açıkçası pek olası birşey değil diye düşünüyorum
  • youtube sayesinde unlu olanlarda var

Dunyanin en cok girilen siteleri arasinda
    top 3 de xD
  • oha ya bu adamlar her yüklenen videoyu kontrol edip öyle yayınlıyo kaç kişi çalışıyoki bu videoları kontrol için? acaba bikaç karesini kontrol etmesini sağlayan bi program filan mı var mesela bi video yüklemiştim sonunda adam kendini vuruyodu bunu kabul etmemişlerdi yani sonuna kadar izlemişler çok ilginç

eğer hepsini izliyolarsa 1 dk'de 24 saatlik videoyu kontrol etmek için 3600 kişi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: radressss

oha ya bu adamlar her yüklenen videoyu kontrol edip öyle yayınlıyo kaç kişi çalışıyoki bu videoları kontrol için? acaba bikaç karesini kontrol etmesini sağlayan bi program filan mı var mesela bi video yüklemiştim sonunda adam kendini vuruyodu bunu kabul etmemişlerdi yani sonuna kadar izlemişler çok ilginç

eğer hepsini izliyolarsa 1 dk'de 24 saatlik videoyu kontrol etmek için 3600 kişi lazım

evet gerçekten garip
  • youtube parabasan bı sırket halıne geldı
    canımız sıkılsa youtubeda vıdeo ızlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: radressss

oha ya bu adamlar her yüklenen videoyu kontrol edip öyle yayınlıyo kaç kişi çalışıyoki bu videoları kontrol için? acaba bikaç karesini kontrol etmesini sağlayan bi program filan mı var mesela bi video yüklemiştim sonunda adam kendini vuruyodu bunu kabul etmemişlerdi yani sonuna kadar izlemişler çok ilginç

İzlemiyorlar metotları vardır , kabul edilmedi gibi bir şey olduysa
  • Abi ben şunu anlamadım. Dakikada 24 Saatlik Videoysa, Yılda 30959230582305838532958294238420482490 dakika var çarp hepsini 60la birde üstüne 24le çarp
    bu adamlar nasıl depoluyor bukadar şeyi nerde depoluyorlar ya
  • Server dayanmaz diyenler youtube u google ın satın aldığını utunuyorlar sanırım?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.