Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.024
Cevap
9
Favori
705.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    torunlar gelin dedeler artık yorgun...
  • Hadi torunlar bekliyoruz sizi.Gelin de şafağı göreceğimize olan inancımız artsın.Şafak 12'den sonra 63 :)))
  • 63ten başka yoook :)
  • atarsa 61
  • quote:

Orijinalden alıntı: usekes

boynunuzdaki cüzdanın ipini permatikle kesip aldıklarını düşünürsen bence kolda durması bile tehlikeli

ya onlarda nası uyuyolar maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

quote:

Orijinalden alıntı: neblina

Edirne uzun köprü 102. topçu alayından selamlar.
    Burada forumdan daha önce tanıştığımız arkadaşlarla 6-7 kişiyiz.
    Çok sıkıntılı bir yer,yani sürgün yeri. Herkes bir tuhaf burada.
    Sürekli yardırmaca. Arka arkaya 3 denetleme görecez. 1 tanesi bitti 2 tane kaldı.
    Daha öncede yazmıştım 337 lerden şanslı olan buraya düşmez inşallah...

kardeşim neblina;
    seni acaip özledim be.balıkesire düşenler de yandı,havacı demek pislik demek balıkesirde.balci tinerci herşey var:((

bende özledim sizleri kardeşim. izin aldım, bayram için izmire geldim an itibariyle. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgiturk

atarsa 61

14 ocakta nası terhis aliyon? İşin yolunu yordamını de de biz de o günü alalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihKOC -- 15 Kasım 2010; 11:36:42 >
  • arkadaşlar aralık için tecil bozdurma işlemi bitti mi ben tecil bozdursam en erken nisan mi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza1987

arkadaşlar aralık için tecil bozdurma işlemi bitti mi ben tecil bozdursam en erken nisan mi olur..

hemde 15 gün oldu biteli. En erken sevk dönemide nisan evet. Zaten nisan ağustos aralık var sadece
  • peki tecil bozdurmam için ne zaman gitmem gerekiyor bayramdan sonra gitsem bozarlar mı yoksa belli tarihleri var mı? ayrıca nisan da gitmeme şansım var mı ağustos felan gönderirlerse duman oluruz
  • -nisan 2011 hangi dönem oluyor 339 mu
  • gökçeadaya düşecek torunlara her türlü yardıma hazırız.
    gökçeada orduevinden selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal80 -- 15 Kasım 2010; 20:45:28 >
  • Devrelerim selamlar, bende 5 gün yasal iznimden kullandım , 2 gün de yol . Şu Ocak gelsin artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza1987

peki tecil bozdurmam için ne zaman gitmem gerekiyor bayramdan sonra gitsem bozarlar mı yoksa belli tarihleri var mı? ayrıca nisan da gitmeme şansım var mı ağustos felan gönderirlerse duman oluruz

şubatın sonuna kadar gidebilirsin nisanda gitmek için. Nisanda gitmek istiyorum diye belirtir yasal süre içinde başvurunu yaparsan nisanda gidersin ağustosa kalmazsın. Bu ay gitmeni tavsiye etmem yedek subay sevk evrakları dağıtıldığı için şubeler aşırı yoğun. Ayrıca nisan 339 oluyo evet
  • s.a devrelerim.. biz tam olarak ne zaman çıkış alıyoruz ve hiç izin kullanmadan? 17 ocak doğru mudur?
  • S.a tertipler. Hepinizi kurban bayramnı kutlarım. Hayırlı tezkereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadovic

s.a devrelerim.. biz tam olarak ne zaman çıkış alıyoruz ve hiç izin kullanmadan? 17 ocak doğru mudur?

valla 2 gün yol izinli olarak 17 ocak çıkış tarihi, 1 ay kala tarihler kesin açıklanır. 1 gün yol izinli 18 i oluyor doğal olarak. Ama yol izinleri bulunduğunuz bölük komutanının inisiyatifine kalmıştır, bazıları hiç yol izni vermez, bazısı ise herkese 2 gün yol izni verir
  • quote:

s.a devrelerim.. biz tam olarak ne zaman çıkış alıyoruz ve hiç izin kullanmadan? 17 ocak doğru mudur?

s.a.
    Devrem 2 gün yol izni alan 16 ocakta tezkere alır. Bayram için izne gidenler veya başka bir sebeple kanuni izin kulanan var ise ve onlar yol izni aldılarsa akıllı bir iş yapmışlar. Aldıkları yol izni 2010 tarihi içinde. Bizler 2011 tarihinde tezkere alacağımız için tezkere tarihinde tekrar yol izni almaya hak kazanıyoruz.
    Çıkacağımız gün hariç
    atarsa 58
  • quote:

Orijinalden alıntı: usekes

quote:

valla 2 gün yol izinli olarak 17 ocak çıkış tarihi, 1 ay kala tarihler kesin açıklanır. 1 gün yol izinli 18 i oluyor doğal olarak. Ama yol izinleri bulunduğunuz bölük komutanının inisiyatifine kalmıştır, bazıları hiç yol izni vermez, bazısı ise herkese 2 gün yol izni verir

barboros naber ?
  • herkesin bayramı mübarek olsun tertipler... bu günlerde şu askerligin uzaması kafama takılıyor bize vurma gibi bir durumu olurmu arkadaşlar sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.