- x
335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI
11025 Cevap647689 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     172 [174] 176 177 178 179 180 181      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5 Mesaj
31 Ağustos 2010; 12:18:52 

quote:

Orijinalden alıntı: SinanOz

Bende 333.KD asker olarak Rahatım. Çünkü meclis 1 ekim de açılacak ve biz o zaman tam olarak sivil vatandaşız

çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için..herkes ayrı bir şey söylüyor bu ara.. kafam iyice karıştı..

5 Mesaj
31 Ağustos 2010; 12:21:28 

quote:

Orijinalden alıntı: eÜp_07

arkadaşlar sayfalar dolusu mesaj var. ilgilimi çeken yedek subay çok gibi geldi yada benim gözüme çarptı. Yedek subaylık çıkma olasılıgı nedir? açıköğretim işletme mezununa yedek subaylık çıktıgını hiç görmedim göreniniz varmı?

çok teşekkür edrim yardımlarınız için...

37 Mesaj
31 Ağustos 2010; 12:39:44 

Biz (333.kd) acemiliğimizin başında askerliğin tek tipe inmesiyle ilgili baya korkutulduk hatta bize anneler gününü bekleyin genelkurmay başkanının annelere sürprizi varmış felan dediler bişey çıkmadı.kafanızı meşgul eden yüzlerce şey var zaten bide bununla meşgul etmeyin hayırlısıyla bitirin gelin sizde.

1.Mknz.P.Tug 5.Hudut Alayı Iğdır'dan her asker arkadaşa selam olsun.

Atarsa 15

228 Mesaj
31 Ağustos 2010; 14:15:44 

335. dönem Burdur Yedek Subay Öğretmen olarak bugün yemin ettik ve öğretmenlik yapacağımız okullara gitmek üzere çoğu tertibim yola çıktı. 18 günlük acemilik eğitiminde herkesi bunaltan tek bir şey vardı. SICAKLAR... Bi de üstüne soğuk su -cola-gazoz sıkıntıları da olunca 18 gün, 2 ay gibi geldi bana. Şükürler olsun ki bitti. Tüm tertiplerime ve Burdur 2. tabur 1. bölük'e selamlar...

2 Mesaj
31 Ağustos 2010; 15:06:21 

Arkadaşlar ISPARTA/Eğirdirde kısa dönem askerlik yapan yada yapacak olan var mı. gecikmeli olarak perşembe günü birliğe teslim olcam orda olan arkadaş yada yapan varsa bilgi verirse sevinirim.

2 Mesaj
31 Ağustos 2010; 15:09:01 

bu arada 335. dönem 3. grup olarak gidiyorum. Isparta/Eğirdir dağ komando var mı arkadaşlar.

6834 Mesaj
31 Ağustos 2010; 15:10:22 

Hocam böyle geç gitme olayları nasıl oluyor?

Gideceğin yerle ilgili bi takım şeyler duymuştum ve diyeceğim tek şey; Allah Yardımcın Olsun...

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

53 Mesaj
1 Eylül 2010; 13:32:42 

arkadaşlar meslek kurası asteğmen olarak 18 günlük acemiliğimi tamamlayıp 15 günlük izne çıktım,yorgunluk ve ayakların su toplaması dıişında herşey mükemmeldi,çok sağlam arkadaşlıklar,dostluklar kurduk.herkese şimdiden hayırlı teskereler..

828 Mesaj
1 Eylül 2010; 14:46:11 

quote:

Orijinalden alıntı: redkit86

arkadaşlar meslek kurası asteğmen olarak 18 günlük acemiliğimi tamamlayıp 15 günlük izne çıktım,yorgunluk ve ayakların su toplaması dıişında herşey mükemmeldi,çok sağlam arkadaşlıklar,dostluklar kurduk.herkese şimdiden hayırlı teskereler..

Şimdi güzel bir tatil o izleri siler atar. Nasip olursa 337. Dönem olarak bizler de geleceğiz. Hayırlı tezkereler.

822 Mesaj
1 Eylül 2010; 20:12:20 

quote:

Orijinalden alıntı: redkit86

hosgeldin

507 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:45:52 

torunlar gelin işler szi bekliyor :)
görünen o ki biz gittikten sonra torunlar gelecek torunu göremiyecegiz. :((

458 Mesaj
2 Eylül 2010; 19:05:04 

Çok şükür kısa süreli olan askerliğimizi 335.Dönem 58.PİYADE ALAYInda asker öğretmenler olarak salı günü yeminimizi ettik askerlik hizmetimizi tamamladık.Askerlikten çok bizi bunaltan Sıcak hava,soğuk suyun olmaması,sürekli gazlı içeçekler ve en kötüsü botlar(ayaklarım hala ağrıyo)..Tüm askerlere Allah kolaylık versin..Rabbim komutanlarada merhamet versin:)

TOPRAĞIMIZIN ÜSTÜNDE ŞEREFSİZCE YAŞAMAKTANSA; TOPRAĞIN ALTINDA YATMAYI ŞEREF SAYARIZ....

5775 Mesaj
2 Eylül 2010; 19:40:19 

geçmiş olsun hemen göreve başlayın maaşınız yatsın 1750 maaş 15 saatede girseniz o kadar 30 saate girsenizde

245 Mesaj
4 Eylül 2010; 12:29:56 

ne zaman yemin ediyosunuz ya beklemekten bi hal olduk. birisi 17 aylülde demiş e biz teskere alıyoz o vakitte sizi göremicez anlaşılan. 333. kd kırklareli pehlivanköy jandarma onbaşı :D

|| Sony PlayStation 4 || LG G2 White 16gb ||

885 Mesaj
4 Eylül 2010; 14:48:00 

ben astek olmak istemiştim fakat en güzel askerlik kısa olandır benden tavsiye 17sinde ustabırlıgımdeyım rahatlıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imbus_civata -- 4 Eylül 2010; 14:54:37 >

404 Mesaj
4 Eylül 2010; 15:01:26 

bütün millet dağılmış bi biz gidemedik. (ankara - jandarma destek kıtaları) bize de söylenen dağıtım bayramdan sonraki ilk pazartesi yada salı.

Toyota Corolla 1.6 Terra 110 bg

2824 Mesaj
4 Eylül 2010; 21:54:55 

quote:

Orijinalden alıntı: rsi

bütün millet dağılmış bi biz gidemedik. (ankara - jandarma destek kıtaları) bize de söylenen dağıtım bayramdan sonraki ilk pazartesi yada salı.

hayırlısı olsun

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

216 Mesaj
5 Eylül 2010; 12:44:13 

Sinop İl Jandarma'dan herkese selamlar Biz de geçen hafta yemin ettik ve bugün çarşı iznindeyiz. Sinop çok güzel bir yer. Herkese hayırlı teskereler

902 Mesaj
7 Eylül 2010; 16:41:49 

Beyler herkese selam bir İstanbullu olarak Küçükyalıda askerlik yaptım.Bizi bekleyenler bekleyin az kaldı.

6834 Mesaj
7 Eylül 2010; 16:52:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_ok

Beyler herkese selam bir İstanbullu olarak Küçükyalıda askerlik yaptım.Bizi bekleyenler bekleyin az kaldı.

O nasıl bişey ya?

İsanbullusun ve Küçükyalıda askerlik yapıyosun?

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

540 Mesaj
7 Eylül 2010; 18:39:40 

4 saatlik bi yolculuktan sonra kütahya hava er eğitim tugayından evime geldim. 1 haftalık dağıtım izni var. iyice resetleyeceğim beynimi
9 ay olayı ise komutanlara göre şöyle; Çıkacak kararlar askerin lehine olunca uygulanır aleyhine olunca uygulanmaz. Yani şu anki uzun dönemlerin askerliği 9 ay üzerinden değerlendirilecek (Örneğin 50 günü kalan terhis olacak) ama kısaların aleyhine olduğu için onlara yansıtılmayacak.

PSN: antemortem81 - TRPSN: onuryTR

127 Mesaj
7 Eylül 2010; 18:51:22 

Şafak 9 :)

333

105 Mesaj
7 Eylül 2010; 18:58:32 

Mamak mebs yemin törenini bugün yaptık evci iznimiz sadece 1 gün,dağıtım izinleri 5 gün.Herşey yolunda gayet iyi bir acemilik dönemi bitti.usta birlikleri 2-3 gün sonra belli olmustu zaten,hafta sonu usta birliklerimize dağıtılacağız.Merak edenler için söyleyeyim her akşam hamam sinema var.yemekler şirket tarafından getiriliyor. kantin ptt akbank atm her türlü ihtiyaç karşılayabılecegımız yerler mevcut cahve cola makinaları cay vs ....

Hüzünle titreyen gönle ince bir âh dokunur,Kalbi kırık olanın; kalbine Allah dokunur...

2001 RXT 140BG KAHVERENGİ (Bej-Metalik)

2824 Mesaj
7 Eylül 2010; 20:05:57 

quote:

Orijinalden alıntı: karacam_1001

Mamak mebs yemin törenini bugün yaptık evci iznimiz sadece 1 gün,dağıtım izinleri 5 gün.Herşey yolunda gayet iyi bir acemilik dönemi bitti.usta birlikleri 2-3 gün sonra belli olmustu zaten,hafta sonu usta birliklerimize dağıtılacağız.Merak edenler için söyleyeyim her akşam hamam sinema var.yemekler şirket tarafından getiriliyor. kantin ptt akbank atm her türlü ihtiyaç karşılayabılecegımız yerler mevcut cahve cola makinaları cay vs ....

yolculuk nereye

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

210 Mesaj
7 Eylül 2010; 20:26:16 

mamak mebs'ten bugün evciye cıktım.
yarın tekrar oradayım, pazartesi günü kara harp okulundaki birliğime gideceğim.

karma bölük rulaz

335 KD. P. Onb.
K.H.O. Eğitim Destek Bölüğü - ANKARA
Eğitim Birliği: Mamak Mebs Karma Bölük 3.Koğuş 135.yatak, bölük no : 125 :)

3047 Mesaj
7 Eylül 2010; 22:42:29 

narlıdere izmir 2/1.... evic iznini otelde geçiriyorum........

63 Mesaj
7 Eylül 2010; 23:36:52 

arkadaşlar bu tek tip askerlik 335. döneme vurmayacak ayrıca hangi döneme vurursa o dönemdeki kişiler eğer yedek subaysa onların hakları sabit kalacak yani 9 ay yerine 6 ay yedek subaylık yapacaklar.

321 Mesaj
8 Eylül 2010; 0:05:23 

5.zırhlı tugay komutan yardımcılıgı Maraş

atarsa 129 başka yok inşallah

5. bataryadan herkese selamlar

-bu dünyada tek başına bir erkek bir hiçtir ve bu düyadanda başka bi dünya yok

-başka bi dünya gördüm , bazen onu hayal sandım ama olsun..............................

933 Mesaj
8 Eylül 2010; 0:07:55 

urfa 20.zirhli tugay diye gittim
direk ilk gun suruc a yolladilar hudut bolugune
yazacak cok sey var fena yardirdik
g3 yetmedi mg3 sokup taktik atis yaptik alet 12 kilo
o kadar cok surunduk ki asfalt ve toprakta kollar dizler yara oldu
oglen kislik kamuflaj ile urfa nin 45 derece sicaginda durmadan 5 saat egitim yaptigimiz cok oldu
buradan da baska hudut bolugunde yardirmaya devam
olanaklar super
atm bankamatik yok kantinde sadece su ve sigara iki uc biskuvi bolukte doktor yok haftada bir ugruyor
katilis muayenesi son hafta olduk asi da olmadik
devrecilik had safhada yemege once uzunlar giriyor duslar da oyle
kisa donemler yemek getirme bulasik goturme de yapiyor
ayrica uzun donem kisa donem koguslarda karisik kaldik
tek iyi yani her gun dus alabildik ondan sonra tabi soguk su ile
kahvalti cok zayifti bazi gunler sadece gofret verdiler veya sadece domates salatalık
peynir haftada bir
nobetler 8 saat olacak ama adam yetmedigiden 10 saate cikabilir dediler yasal sinir 8 olmasina ragmen

iki ayakta da ileri derecede duz taban oldugum icin elimde askeri hastaneden rapor da var katilis muayenesinde belirttim hicbir muafiyet (egitim, spor)
verilmedi diyarbakira sevk yazdi o da 4-5 aydan once gelmezmis sira yogunluk had safhadaymis
tum egitimlere yuruyuslere katildim ayaklar sisti ve agri cok artti yurumek bile zor geliyor insallah deformasyon kalici olmaz
ama katlanacagiz yapacak bir sey yok tabanlik da ise yaramadi duz taban olunca tum gun yuruyus + egitim gercekten zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty0909 -- 8 Eylül 2010; 0:17:21 >

10 Mesaj
8 Eylül 2010; 1:05:29 

7 Eylülde yeminimi edip İstanbula yola cıktım 1 hafta dağıtımımı aldım.
Döndüğümde kaldığım yerden devam ediyorum Allah silah arkadaşlarımın yar ve yardımcısı olsun.

427 Mesaj
8 Eylül 2010; 1:10:37 

Kütahya Hava Er Eğitim Tugayında acemiliğimizi bitirdik çok şükür Şimdi usta birliğim Konya Asker Hastanesi. Orada askerliğini yapan ya da oraları bileniniz var mı aranızda? İzin kullanıyorum 14 ünde teslim olacağım kısmetse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scotland -- 8 Eylül 2010; 1:11:54 >

3048 Mesaj
8 Eylül 2010; 10:15:11 

manisa 1. eğitim tugayı'nda dün yemin törenini yaptık. kıbrıs yolcusuyuz. 3 gün yol iznimiz var.

manisa genelde yürüyüş ve bağırma ağırlıklı. başınızdaki komutana bağlı olarak eğitimin dozu artabiliyor. bizim eğitimden yana bi sorunumuz olmadı. başımızdaki komutan gayet anlayışlıydı. güneş olduğunda ağaçların altına gider orada konuşur eğitim gerekiyorsa orda yapılırdı.

son hafta baya bi kastırdılar. yürüyüşler eğitimler arttı. yemin töreni provası saat 9 da başladık. öğlen alay komutanı öncesi prova, alay komutanına yemin, eğitim haftasını kutlama ve son olara tugay komutanına yemin törenini yaptık. (yaklaşık 5-6 saat ediyor)

manisada gece eğitim günleri hariç her gün alay içtima var. sıçak toprak sahada 30 dk dikiliyorsun istiklal marşı söyleyip geri dönüyorsun, herkesin nefret ettiği bişeydi bu.

banyo günleri salı ve perşembe günleri saat 3-4 gibi 3 takım sırayla 40 kişilik hamama gidiyor 10 dakikalık sürede yıkanıyor. yıkandıktan sonra direk spor oluyor, sonra silah bırakma ardından alay içtima yine kirlenip terliyorsun :)

her bölüğün kantini var. devrecilik bizde de vardı. misal kantinden su alacaksın, soğuk su yok diyor. devresi gidince hemen soğuk su çıkıyor ortalığa. herşeyin iyisini kendilerine ayırıyolar. kantin kapalı, arkadaşı susayınca ya da bişey isteyince hemen gidip açıyor. işi bitince kapatıyor. gece normalden erken kaldırıyorlar. anfideki televizyonda onlar ne isterse o izleniyor. tam sevdiğin şarkı çıkmış pat kanal değiştiriyorlar. haber için yalvarırdık adamlara.

11 Mesaj
8 Eylül 2010; 10:20:15 

Erdek hava kampına düşen 335 ler ......... yediler. hayatınız kayacak hebriniz olsun. şizofrene bağlayan bizlerden sizlere selamlar...

333. Dönem hava piyade çavuş ... ...

185 Mesaj
8 Eylül 2010; 10:59:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

manisa 1. eğitim tugayı'nda dün yemin törenini yaptık. kıbrıs yolcusuyuz. 3 gün yol iznimiz var.

manisa genelde yürüyüş ve bağırma ağırlıklı. başınızdaki komutana bağlı olarak eğitimin dozu artabiliyor. bizim eğitimden yana bi sorunumuz olmadı. başımızdaki komutan gayet anlayışlıydı. güneş olduğunda ağaçların altına gider orada konuşur eğitim gerekiyorsa orda yapılırdı.

son hafta baya bi kastırdılar. yürüyüşler eğitimler arttı. yemin töreni provası saat 9 da başladık. öğlen alay komutanı öncesi prova, alay komutanına yemin, eğitim haftasını kutlama ve son olara tugay komutanına yemin törenini yaptık. (yaklaşık 5-6 saat ediyor)

manisada gece eğitim günleri hariç her gün alay içtima var. sıçak toprak sahada 30 dk dikiliyorsun istiklal marşı söyleyip geri dönüyorsun, herkesin nefret ettiği bişeydi bu.

banyo günleri salı ve perşembe günleri saat 3-4 gibi 3 takım sırayla 40 kişilik hamama gidiyor 10 dakikalık sürede yıkanıyor. yıkandıktan sonra direk spor oluyor, sonra silah bırakma ardından alay içtima yine kirlenip terliyorsun :)

her bölüğün kantini var. devrecilik bizde de vardı. misal kantinden su alacaksın, soğuk su yok diyor. devresi gidince hemen soğuk su çıkıyor ortalığa. herşeyin iyisini kendilerine ayırıyolar. kantin kapalı, arkadaşı susayınca ya da bişey isteyince hemen gidip açıyor. işi bitince kapatıyor. gece normalden erken kaldırıyorlar. anfideki televizyonda onlar ne isterse o izleniyor. tam sevdiğin şarkı çıkmış pat kanal değiştiriyorlar. haber için yalvarırdık adamlara.

1.tb 6.BL'deydim bende.. yazılanların cogu bizde de aynıydı,
farklı olarak bizde her gün akşam ve her sabah saat 4'te duş alma imkanı vardı.
son 2 gün tören için kastırdılar, komutanlardan birinin söylediği gibi askerlik bir show işiydi ve o show'un bir parcası olarak hazırlandık sadece.

kıbrıs paşakoy'e düştüm bende.

433 Mesaj
8 Eylül 2010; 13:06:32 

iskenderun'da geçen 26 günden sonra tekrar foruma girmek güzelmiş.
herkese selamlar...

3048 Mesaj
8 Eylül 2010; 13:12:08 

quote:

Orijinalden alıntı: theBC

son 2 gün tören için kastırdılar, komutanlardan birinin söylediği gibi askerlik bir show işiydi ve o show'un bir parcası olarak hazırlandık sadece.

o duş imkanı bizde de lafta vardı ama alan olmadı :) bizim tuvaletlerin birinde buz gibi akan duş vardı. mike mike orda aldık duşumuzu :) 20-30 kişi olurdu kuyrukta gece 2-3 te kalkardı millet duş almak için :)

35 Mesaj
8 Eylül 2010; 15:18:26 

iskenderun deniz er eğitim alayındamı yaptın askerliğini? kaçıncı bölük nereye düştün

35 Mesaj
8 Eylül 2010; 15:24:50 

arkadaşlar iskenderun deniz er eğitim alayında 26 günlük eğitimimi tamamladım ve evime döndüm 7 gün dağıtım izni aldım haftaya salı günü ege gölge deniz komutanlığı karargah destek komutanlığına teslim olucam izmir turandaymış nasıl biryer olduğunu bilen varsa beni bilgilendirirse sevinirim havaalanından nasıl gidilir falan.

517 Mesaj
8 Eylül 2010; 15:32:14 

quote:

Orijinalden alıntı: theBC

Bende 6. bölükteydim.dostum senin isim neydi

3,2 liter 6 cylinder 338 horse power @ 7900 rpm Bu alana reklam verebilirsiniz :))) 0-100 km/h: 4.6 seconds top speed 303 km/h
length 4491 mm height 1372 mm weight 1,549 kg

255 Mesaj
8 Eylül 2010; 16:39:14 

Ben de manisada dün yemin edenler arasındaydım. 1 tb. 3 bl. yürürken izmir marşını söyledik, izmire gitmeden izmirden nefret ettim valla.
Arkadaşların söylediklerine ek olarak ego tatmini yapan ast subaylar. Hakaretler havada uçuşuyordu. Bizim bölüğün içtima alanında (taşlı, topraklı tozlu bi yer) süründüğümüz bile oldu. Alay içtimalarında her gün en az 1 bayılan oluyordu ve bayılan arkadaş gölgeye alınıp kendine gelmesi bekleniyordu ilk yardım olayı kesinlikle yok çünkü sen değersiz bir varlıksın. Senin hayatın kimsenin umrunda değil. 6. bölükte olan arkadaşlar değinmemiş. Yürüyüş provalarında bir arkadaşımız düşüp şehit (!) oldu. Sırf tugay komutanından aferin almak için bizi öğlen sıcaklarında yürüttüler.
Uzun lafın kısası acemilik bitti bir daha Manisayı görmeyiz inşallah.
Kıbrısta da 39. mekanize piyade tümeni 39. topçu alayına düştüm. Güzelyurtta portakal bahçelerinin orda bir yerdeymiş. Kıbrısta rahat olacağımı düşünüyorum. Nöbetten dolayı uykusuzluk sorunu olur sadece ona da 125 gün katlanıcaz artık.
Hepimize Hayırlı Tezkereler...

2584 Mesaj
8 Eylül 2010; 16:41:46 

quote:

Orijinalden alıntı: temhaulu

iskenderun deniz er eğitim alayındamı yaptın askerliğini? kaçıncı bölük nereye düştün

Ben 19 dum. Suyunu çıkardılar işin. Çanakkaleye mekanikçi düştüm. Ya siz?

4 Mesaj
8 Eylül 2010; 16:51:14 

quote:

Orijinalden alıntı: temhaulu

arkadaşlar iskenderun deniz er eğitim alayında 26 günlük eğitimimi tamamladım ve evime döndüm 7 gün dağıtım izni aldım haftaya salı günü ege gölge deniz komutanlığı karargah destek komutanlığına teslim olucam izmir turandaymış nasıl biryer olduğunu bilen varsa beni bilgilendirirse sevinirim havaalanından nasıl gidilir falan.

arkadaşım ben de iskenderundan geldim 13. bölükteydim izin almadan gidiyorum izmir turana yalnız benimki ege bölge dz. k. hrk. ve mu. ş. umur haber merkezi diye geçiyor, aynı yer değil sanırım

35 Mesaj
8 Eylül 2010; 16:53:58 

quote:

Orijinalden alıntı: murderer_utku

Ben 19 dum. Suyunu çıkardılar işin. Çanakkaleye mekanikçi düştüm. Ya siz?

ben izmir turan a düştüm muhafız. sizin bölükten izmir turan a düşen yoktu herhalde

105 Mesaj
8 Eylül 2010; 16:55:57 

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

yolculuk nereye

Gata dest kt. k.lığı inş hayırlı olur.:)

Hüzünle titreyen gönle ince bir âh dokunur,Kalbi kırık olanın; kalbine Allah dokunur...

19 Mesaj
8 Eylül 2010; 17:08:56 

manisa 2tbr 4 bölükten sonra şimdi kıbrıs 28.mknz.3 savaş bl.komutanlığı hayırlııs olsun ne diyelim

902 Mesaj
8 Eylül 2010; 21:48:59 

Ya beyler askerlik şubesinde askerlik yapan yada tanıdığı olan var mı nasıl bir yer acaba?

11 Mesaj
8 Eylül 2010; 22:11:01 

quote:

Orijinalden alıntı: elektrobominator

arkadaşım ben de iskenderundan geldim 13. bölükteydim izin almadan gidiyorum izmir turana yalnız benimki ege bölge dz. k. hrk. ve mu. ş. umur haber merkezi diye geçiyor, aynı yer değil sanırım

Oğlum da 13. bölükte idi, İskenderun'da kaldı. Orada geçirdiğiniz 26 günü biraz özetleyebilir misiniz?

231 Mesaj
8 Eylül 2010; 22:38:19 

quote:

Orijinalden alıntı: KaramBil

Oğlum da 13. bölükte idi, İskenderun'da kaldı. Orada geçirdiğiniz 26 günü biraz özetleyebilir misiniz?

oglunuzun ismi neydi bende 13. bölükte idim iskenderun havası ve yemegi haricinde kalınacak bi yer.

433 Mesaj
8 Eylül 2010; 22:46:18 

quote:

soru bana gelmedi ama birkaç kelimeyle cevap vermek istiyorum. aşırı sıcak ve nem, az eğitim, güneşin altında uzun süren beklemeler ve aşırı kalabalık

11 Mesaj
8 Eylül 2010; 23:17:33 

quote:

Orijinalden alıntı: fat366

oglunuzun ismi neydi bende 13. bölükte idim iskenderun havası ve yemegi haricinde kalınacak bi yer.

Oğlumun adı: Soner --> Bilgisayar Müh.
Bilgilendirme için teşekkürler...

11 Mesaj
8 Eylül 2010; 23:21:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Mascius

soru bana gelmedi ama birkaç kelimeyle cevap vermek istiyorum. aşırı sıcak ve nem, az eğitim, güneşin altında uzun süren beklemeler ve aşırı kalabalık

Kusura bakmayın, sizin mesajınızı alıntıya dahil etmeyi unutmuşum. Bilgilendirmeler için teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinizde kolaylıklar diliyorum. Hayırlı teskereler...

108 Mesaj
8 Eylül 2010; 23:41:13 

manisa faslı kapandı sırada kıbrıs var. doğu kışla 3. bölükteydim. sabah erken kalkmanın haricinde her şey güzeldi. elveda Manisaaaaaaa.

2013 HONDA CIVIC DREAM ECO BEYAZ A/T

140 Mesaj
9 Eylül 2010; 9:35:34 

heheheheh... nerde benim zırhlı birlikten elemanlarım.......... 28 gitti 43 kaldı.........

335. dönem tankcı astegmen ögrenci

335. Dönem bilgi EKRANI

acemi ZH. BRL. OKL. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI
ETİMESGUT ANKARA m48a5t2
usta 39 tümen kıbrıs....

35 Mesaj
9 Eylül 2010; 12:45:36 

quote:

çok güzel özetledin az eğitim vardı ama güneşin altında çok beklettikleri için çok yoruluyorduk. inşallah kısa zamanda usta birliğimizde biter evlerimize döneriz. bu arada izmir turan a düşen arkadaşım senin birlikle benim brlik aynı yerde ama binalar değişik sanırım.

216 Mesaj
9 Eylül 2010; 12:57:08 

Sinop'tan herkese selamlar, hayırlı teskereler ;)

98 Mesaj
9 Eylül 2010; 14:36:27 

Neyseki Hatay/serinyoldan kurtulmama 15 gün kaldı. 25 Eylülden itibaren Serinyol'dan ayrılıyoruz. Serinyol'da kalacak arkadaşlarımıza şimdiden sabırlar diliyorum.

12 Ağustos'ta teslim olduktan 30 dakika sonra usta birliğin Şırnak Şenoba deneildiğinde şaşırmış ve üzülmüştüm. Ama şimdi kendimi şanşlı hissdiyorum. ŞırnaK'a gitmeyi iple çekiyorum.

105 Mesaj
9 Eylül 2010; 14:39:54 

quote:

Orijinalden alıntı: kene55

Neyseki Hatay/serinyoldan kurtulmama 15 gün kaldı. 25 Eylülden itibaren Serinyol'dan ayrılıyoruz. Serinyol'da kalacak arkadaşlarımıza şimdiden sabırlar diliyorum.

12 Ağustos'ta teslim olduktan 30 dakika sonra usta birliğin Şırnak Şenoba deneildiğinde şaşırmış ve üzülmüştüm. Ama şimdi kendimi şanşlı hissdiyorum. ŞırnaK'a gitmeyi iple çekiyorum.

Hayırlısı olsun takma bu kadar benimde arkadaş vardı hatayda hala ulaşabilmiş değilim ordu'lu barış.

99 Mesaj
9 Eylül 2010; 14:44:54 

uzun zaman sonra foruma girmek güzel oldu,usta birliğim afyon bayat ilçe jandarmaya çıktı hayırlısı olsun herkese,şafak 130 başka yok:))))

462 Mesaj
9 Eylül 2010; 15:00:30 

arkadşlar,asker ziyaretine ne zaman gidilir ? Herhangi bir saatte gitsek askerimizle görüşebilir miyiz?

83 Mesaj