Şimdi Ara

Ters takla nasıl atılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
43.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yardım edin.Yarına kadar ters takla atmayı öğrenmem lazım yoksa durum ağır.

• güzel video ben evde denesem kafam gözüm dağılır ama
  • niye öğrenmek istiyorsun? beden dersinde falan sınav falan yapıyorsa. yapamıyorum dersin geçersin zorla yaptıracak değil ya. normal takla fazla tehlikeli değildir, ama ters takla dikkatli atılmazsa boynunu kırabilme ihtimalin var
  • Ters takla atarak.
  • havuzda yap sen
  • of ya..sahilde kumsalda denize doğru ilk keitanın normal taklasını ardından attıgı ters taklayı atabiliyorum..havuzda ise tam salto atabiliyorum ama bi türlü taşta,spor salonunda vb. dış yerlerde atamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrenadeLauncher

of ya..sahilde kumsalda denize doğru ilk keitanın normal taklasını ardından attıgı ters taklayı atabiliyorum..havuzda ise tam salto atabiliyorum ama bi türlü taşta,spor salonunda vb. dış yerlerde atamıyorum.

Boşver zaten atma kafanı gözünü yararsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CinbatOguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: GrenadeLauncher

of ya..sahilde kumsalda denize doğru ilk keitanın normal taklasını ardından attıgı ters taklayı atabiliyorum..havuzda ise tam salto atabiliyorum ama bi türlü taşta,spor salonunda vb. dış yerlerde atamıyorum.

Boşver zaten atma kafanı gözünü yararsın :)

normalde atabilirim çünkü saydığım yerlerde çok rahat atıyorum lakin diğer yerlerde korkuyorum

NOT: 12:33'deki ilk taklayı attıktan sonra 2. taklada denizde olmuş oluyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FTaze -- 21 Mart 2010; 16:54:39 >

• Takla zor iş çok çalışman lazım işin %50 si cesaret ben 4 ay çalışarak havada öne takla atabilmiştim. Geriye parande ileri parande fln onlar o kadar zor değil amazor iş ters takla
  • havada öne takla nasıl oluyo hiç görmedim
  • ben birkere denemiştim kötü düşmüştüm ama neyseki boynumun üstüne düştüm boynum bütün darbeyi emdi
  • Havada öne takla front flip youtube da videolara bakabilirsin asıl boynuna düşmemen gerek felç kalma riskin var Dikkat!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

ben birkere denemiştim kötü düşmüştüm ama neyseki boynumun üstüne düştüm boynum bütün darbeyi emdi

bu dediğine sen inandınmı.din kardeşiyiz atma gardaş,

tamamen cesaret.revivo zamınıda beden derslerinde minderde 1 ay çalışmayla atmaya başlamıştım.ama o minderi önümde göremeyince bi türlü cesaret edemezdim.1kere bile mindersiz atamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legen.(WFI).dary -- 6 Nisan 2010; 23:02:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.