Şimdi Ara

SanDisk: Büyük birşey geliyor, 23 Mart'ı bekleyin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Depolama çözümleri üretiminde dünya devi isimlerden biri olan SanDisk, önemli bir lansmana hazırlanıyor. Resmi internet sitesinde "Büyük Birşey Geliyor" ifadesine yer vererek 23 Mart için geri sayıma başlayan SanDisk, detaylar hakkında henüz resmi herhangi bir açıklamada bulunmasa da sitedeki ipuçları, firmanın yüksek kapasiteli yeni bir bellek kartı lanse edeceğine işaret ediyor.

Son dönemde daha çok SSD diskleriyle gündeme gelen firmanın, akıllı telefon pazarı başta olmak üzere portatif cihaz satışlarındaki ciddi artışı dikkate alarak yüksek kapasiteli yeni bir bellek kartı lanse edeceği konuşuyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi resmi açıklama yapılmadığı için üzerine net bir yorum yapılamayan yeni ürün için gözler artık Salı günü yapılacak lansmana çevrilmiş durumda.

• Hazır şu dönemde büyük paralar harcamayı göze alıp SSD almayı düşündüğümden, umarım büyük+performanslı ve ucuz bir SSD serisinin haberi olur...
  • Bir cisim yaklaşıyor:)
  • 128GB Flash Bellek ya da 500GB SSD duyurabilirler.
  • 300-500$ arası 500GB SSD yapsınlar güzel olur bayağı...
  • o ne demek ya " Büyük birşey "... ne gelecek yani? ya ssd ya flash. ha yeni bir teknolojiyi ucuza getireceksen asıl o zaman derim ki "büyüksün SanDisk"...
  • Komutan logaar: Efendim canım
    Bi cisim yaklaşıyo efendim :D
  • ne kadar büyük bir şey geliyor acep
  • Sd kart üretsinler okuma/yazma hızı yüksek 64gb lık falan :) HEMDE ucuz olsun :P
  • Yeni bir teknoloji veya standart olacak bir şey getiriyor olabilirler böyle haber yaptıklarına göre önemli birşey olmalı
  • 200 dolar 128 gb ssd satacaklarsa işte ben buna büyük bir şey derim.
  • Haberleri bekliyoruz DH'den. Bize kabaran şey, iyi birşeydir -umarım- .
  • ne belleği yahu. adamlar i-pad e alternatif yapıyor.
  • hehehe kandırdık sizi bakın ufacık sdhc 64gb micro transflsh card diyecekler
  • büyük birşey geliyor demişler, SSDler fazla büyük değil
    galiba eski 5.25"lik diskler tekrar moda olacak
  • yarın görecez bakalım karamanın koyununu
  • tam da bugun bellek alacaktım,beklicem artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerscape

Merak ettim ve konuyu gugılladım. 32 Gigabyte microSDHC Card olduğunu gördüm ki gereksiz.
    http://www.sandisk.com/microsites/microSDHCLanding/MicroSDHC.htm
    http://investor.sandisk.com/phoenix.zhtml?c=86495&p=irol-newsArticle&ID=1404574&highlight=

Pffff... Ben de güzel bir SSD diye umutlanmıştım... Gene gereksiz bir parça ve gene gereksiz büyüklükte bir reklam...
  • yinede fena sayılmaz, minnacık kartta 32gb.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.