Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
49
Favori
84.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece Gelen ölüm de güzel bir tercih.Kitabın başından sonuna kadar hiç sıkılmadan okudum.Sürükleyici...heyecanlı...Bir bayan yazarın elinden çıkması farklı bir tat vermiş...
  • benim favorim BEHZAT Ç. Her temas iz bırakır

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları
  • Ekle hocam beni de. Şu sıralar şah mat övülüyor baya. Okuyan var mı?
  • Ekle beni de . Bu arada güzel ve fazla kalın olmayan bir kitap öneresi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solert -- 7 Nisan 2012; 12:19:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solert

Ekle beni de . Bu arada güzel ve fazla kalın olmayan bir kitap öneresi olan var mı ?

Agatha Christie kitapları, Sarı Oda'nın Esrarı- Gaston Leroux, Operada Cinayet - Donna Leon ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Orijinalden alıntı: Nyu72

Konuyu açan arkadaş listeyi güncelleyebilir mi ?

aynen

bilgisayarım teknik serviste gelince listeyi güncelliycem

listeyi güncellediğinde forum imzasının yanına güzel de bir resim ekleyebilir misin dostum
  • Liste güncellendi

@iztuzuvalla imza hazırlama konusunda pek iyi değilim ama uygun bir zamanda bakarım.

Bu tarzda okuduğum son kitaplar

Adam Blake - Onlar

Craig Russell - Ölüm Meleğinin Şarkısı

Matthew Pearl - Dante Kulübü

• Kemik Bahçesi-Tess Gerritsen'e başlayacağım bu gece. Tess Gerritsen'den ilk kitabım olacak
  • Ekleyin benide.
    J.C.Grangê - serilerini okuyorum.. kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Liste güncellendi

@iztuzuvalla imza hazırlama konusunda pek iyi değilim ama uygun bir zamanda bakarım.

Bu tarzda okuduğum son kitaplar

Adam Blake - Onlar

Craig Russell - Ölüm Meleğinin Şarkısı

Matthew Pearl - Dante Kulübü

Beni de eklerseniz sevinirim
  • (Listeye eklenebilirim)

Bence cinayet romanı denildiğinde ilk akla gelen Agatha Christie olmalı.
    Christie'nin hiçbir romanını okumayanlara "on küçük zenci" kişisel tavsiyemdir.Yazarın tek
    zayıf tarafı ise bazen olayları hafif karışık vermesi ve genellikle romanlarındaki karakter
    sayısının fazla olmasıdır.

John Verdon da "Aklından Bir Sayı Tut" ile büyük sükse yapmış bu alanda okunası yazarlardandır.
    Şu an Verdon'ın diğer kitabı "Gözlerini Sımsıkı Kapat" romanını okumaktayım ve emekli polisimiz
    Dave'in heyecan dolu maceraları tıpkı önceki kitabında olduğu gibi yine beni hızla içene çekmekte.İyi okumalar kitap dostları.
  • Arkadaşlar az önce gördüm Tess Gerritsen ablamızın yeni kitabı çıkmış.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=599869&sa=108713467

Çıkalı çok olduysa kusura bakmayın ben daha yeni gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

Arkadaşlar az önce gördüm Tess Gerritsen ablamızın yeni kitabı çıkmış.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=599869&sa=108713467

Çıkalı çok olduysa kusura bakmayın ben daha yeni gördüm.

evet kitap yeni çıktı
  • Geçenlerde travma diye bir kitap denk geldi Steve Hamilton'un.Dış kapağı çok dikkat çekiciydi ve aldım 2 günde bitirdim.Şah mat diye bir polisiye kitabı vardı oda dikkatimi çekmişti ama o an almamıştım.Bu kitabı önerir misiniz?Pek kitap okuyan biri değildim artık okumak istiyorum.Ağır gelme ihtimali varmıdır?Yada travma kitabı gibi psikoloji tarzı önerileriniz olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Geçenlerde travma diye bir kitap denk geldi Steve Hamilton'un.Dış kapağı çok dikkat çekiciydi ve aldım 2 günde bitirdim.Şah mat diye bir polisiye kitabı vardı oda dikkatimi çekmişti ama o an almamıştım.Bu kitabı önerir misiniz?Pek kitap okuyan biri değildim artık okumak istiyorum.Ağır gelme ihtimali varmıdır?Yada travma kitabı gibi psikoloji tarzı önerileriniz olabilir mi?

Şah mat ı kesinlikle okumalısın.Hiç sıkılmadan 2-3 günde bitirirsin.Yani kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Geçenlerde travma diye bir kitap denk geldi Steve Hamilton'un.Dış kapağı çok dikkat çekiciydi ve aldım 2 günde bitirdim.Şah mat diye bir polisiye kitabı vardı oda dikkatimi çekmişti ama o an almamıştım.Bu kitabı önerir misiniz?Pek kitap okuyan biri değildim artık okumak istiyorum.Ağır gelme ihtimali varmıdır?Yada travma kitabı gibi psikoloji tarzı önerileriniz olabilir mi?

Şah mat ı kesinlikle okumalısın.Hiç sıkılmadan 2-3 günde bitirirsin.Yani kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkür ederim okuyacağım
  • şah mat ve glenn meade den de bir kitabı ekledim listeye, heyecanla kitapları alıp ilk sayafayı açacağım anı beklemekteyim
  • Merhaba,

Siteye uzun süre sonra bu başlık için giriş yaptım. Tekrar hoşgeldim :) Beni de ekleyebilirseniz sevinirim. Şu an Glenn Meade'in Kar Kurdu kitabını okuyorum... Burdaki herkes güncel kitaplardan örnekler vermiş ancak hiç eskiler ve klasikler anılmamış. Bir de polisiye temalı çok büyük kitaplar vardır. Aslında klasik katil kimden öte, çok derinliği, alt metni olan kitaplar. ben sizlere bunları önermek istiyorum. Aşağıdaki liste tanımlayıcı olacaktır. Bunun dışında Günay Gafur'un kitabı Kuklacı'yı okumayan kalmasın...Görüşmek üzere...

1- Gülün Adı - Umberto Eco
    2- Büyücü - John Fowles
    3- Günay Gafur - Kuklacı
  • bugün zonguldakta alışveriş merkezindeki ada kitapevinde yaşadığım komik bir olayı anlatmak istiyorum: 16-18 yaş civarında bir kız görevliye cinayet-polisiye romanı okumak istediğini söyledi. görevlinin önerdiği 2 kitap: ken grimwood sil baştan ve kayboluş oldu. 1-2 raf ileride de grange ve glenn meade babanın kitapları sıra sıra dizili.
  • BENİ DE GRUBA DAHİL EDER MİSİNİZ.BU ARADA UNUTULMUŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR.HARLAN COBENNNNN
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.