Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
49
Favori
84.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orion j. bartowski

agatha christie ve Grange dan bağımlısı olabileceğim kitap tavsiye eder misiniz?
    kitabın sonunu tahmin edemeyeceğim,ağzımın bi karıs acık kalacağı türden bişey lazım önerilerinizi cok acil bekiyorum

Grange'ın tüm kitapları öyledir. En bombası da Şeytan Yemidi'dir.
    agatha'yı ben hiç sevemedim.
    Glenn Meade'de çok iyidir Grange'e benzer tarzı
  • Beni de ekleyin Agatha Christine'den başlıyorum.
  • kitapları önerirken, kitabın arkasında yazan özetleri veya tanıtımı koymak yerine kendi yorumlarınızı söylerseniz daha iyi olur. o yazılanları zaten kitapçıda ya da internet tanıtımlarında görüyoruz. faydası olmuyor. hep aynı şeyler çünkü. okuyanlar bir zahmet yorum yaparlarsa ben kendia adıma çok memnun olurum.
  • Lisa gardner - saklambaç. Müthişti !
  • quote:

Orijinalden alıntı: orion j. bartowski

agatha christie ve Grange dan bağımlısı olabileceğim kitap tavsiye eder misiniz?
    kitabın sonunu tahmin edemeyeceğim,ağzımın bi karıs acık kalacağı türden bişey lazım önerilerinizi cok acil bekiyorum

grange'dan siyah kan
  • Agatha Christie den
    1- on küçük zenci
    2* büyük dörtler

özllikle büyük dörtler favorimdir :)
  • Ekleyin beni de lütfen..)

bende bu yaz J.C. Grange'in romanlarını okudum.Şu an Ölü Ruhlar Ormanı'nı okumaktayım diğerlerine göre fazla sürükleyici gelmedi ama yine de polisiye gerilim türü meraklılarına kesinlikle tavsiye ediyorum
  • Arkadaş bol aksiyonlusundan bulamıyorum hiçbir yerde içinde illa edebiyat oluyor fazla fazla, beni de eklerseniz sevinirim.
  • Ekleyin beni de. Gerritsen'ın Cerrah serisinden Siliniş i okuyorum şuan

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthochroid -- 14 Ağustos 2011; 16:13:32 >
  • ekleyebilirsin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgana'

Ekleyin beni de lütfen..)

bende bu yaz J.C. Grange'in romanlarını okudum.Şu an Ölü Ruhlar Ormanı'nı okumaktayım diğerlerine göre fazla sürükleyici gelmedi ama yine de polisiye gerilim türü meraklılarına kesinlikle tavsiye ediyorum

yaz aylarında fena gider grangé kitapları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov-34

quote:

Orijinalden alıntı: Morgana'

Ekleyin beni de lütfen..)

yaz aylarında fena gider grangé kitapları :)

Kesinlikle öyle oldu..
  • bende kızıl nehirleri bitirip,şeytan yeminine başladım.okumadığım sadece ölü ruhlar ormanı kalacak.seneye de yeni kitabı çıkacak diye okumuştum bir yerlerde.
    bu arada arkadaşımla ortak yürüttüğüm blogumda,okuduğumuz kitaplar hakkında düşüncelerimizi paylaşıyoruz.
    imzamdan bloguma ulaşabilirsiniz.
    herkese iyi okumalar
  • Arkadaşlar kayıp sembole başlayayım mı ? Dan brownın diğer kitaplarındaki zevki veriyor mu ?
  • Benide ekle

Give me a list
  • Beni de ekle. Grange serisine yavaş yavaş başlıyorum.
  • kitabım bulunsun .d
  • Agatha Christie ekolünden diğer yazarları okuyup yorum yazıcam demiştim. İlk mesajımdan beridir iki günde bir kitap yada hergün bir kitap şeklinde diğer yazarlarıda okudum. Tavsiye edeceklerim;

Carter Dickson / John Dickson Carr
    Ellery Queen
    Erle Stanley Gardner
    William Irish
    Patrick Quentinn

Bu yazarların 4er, 5er kitabını okudum ve Agatha'dan altta kalır yanları yok. Hatta bazıları daha bile iyi. Özellikle Locked Room denilen, kapalı oda cinayetleri.. Aşağıdakilerin ise tek kitaplarını okudum ama başka bulursam alıcam.

John D MacDonald
    Antony Gilbert
  • merhabalar,

tess gerritsen i zaten bilmeyen yok gibi.. en son çıkan ruh koleksiyoncusunu okuyorum şu an. tüm kitaplarını okudum. okumayan arkadaşlara tereddütsüz tavsiye ederim.

ama benim sizler asıl tavsiyem SIMON BECKETT ın kitapları. ölümün kimyası ve kemiklerin şifresi. birbirinin devamı niteliğinde olan bu kitaplar sıkmayan uzun olmayan betimlemeler daha az karakter ve müthiş bir kurgu. ee bir kitaptan daha başka ne istenebilir ki.

yazarın başka kitaplarıda var Türkçe'ye çevrilmemiş. geçenlerde yayım evi ile görüştüm (ithaki). bu ay içerisinde son kitabının yayınlanacağını söylediler. dört gözle bekliyorum..

SIMON BECKET
    ÖLÜMÜN KİMYASI
    KEMİKLERİN ŞİFRESİ diyorum.

saygılar, selamlar tekrar...

(eklersen sevinirim)
  • bir grange hayranı olarak ekle beni
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.