Şimdi Ara

Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.229
Cevap
44
Favori
339.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siberarmi

Mısır açıklandı en son taraf olarak.

Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU]

http://wiki.totalwar.com/w/Total_War:_Rome_II_-_Egyptian_Faction

Helenik askerler olacak diyorlardı da direk phalanx'tan girmişler. Çok damardan olmuş.
  • ıcım kımıl kımıl oldu fecı beklıyorum bu oyunu..
  • En çok beklediğim oyun benim de.
    Rome TW'yi ne kadar çok oynamıştım ben bile hatırlayamıyorum.
  • Beklediğim Medeneniyetlerden biriside Mısırdı çok iyi oldu.
  • ok muhabbetini merak ediyorum o kadar büyük savaş alanlarında binlerce ok nasıl bir efekt verecek ve nasıl bir görüntü olacak
  • Beğenilirse Roma tarihin de yaşanan (Oyunda Göreceğimiz) dönemin önemli olaylarını ve savaşlarını ilk sayfaya yazacağım,Öncelikle Kartacadan başladım.Beğeninize sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

ok muhabbetini merak ediyorum o kadar büyük savaş alanlarında binlerce ok nasıl bir efekt verecek ve nasıl bir görüntü olacak

Benim en sevmediğim olaylardan biri idi bu.
    Bir okçu ünitesi 120 kişilikti, bu da demek oluyor ki; her atışta 120 ok sıkılacak.
    Ancak, en kaliteli ünite olsa bile; 120 okla karşıdan en fazla 7-8 adam öldürebiliyorduk. Bana göre saçma ve gerçek dışı bir rakamdı.
    Neyse ki, Shogun 2'de biraz düzelmeler oldu bu konuda.

@sirinbaba
    Eline sağlık. Bilgiler için teşekkürler. Gayet hoş olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

ok muhabbetini merak ediyorum o kadar büyük savaş alanlarında binlerce ok nasıl bir efekt verecek ve nasıl bir görüntü olacak

Benim en sevmediğim olaylardan biri idi bu.
    Bir okçu ünitesi 120 kişilikti, bu da demek oluyor ki; her atışta 120 ok sıkılacak.
    Ancak, en kaliteli ünite olsa bile; 120 okla karşıdan en fazla 7-8 adam öldürebiliyorduk. Bana göre saçma ve gerçek dışı bir rakamdı.
    Neyse ki, Shogun 2'de biraz düzelmeler oldu bu konuda.

@sirinbaba
    Eline sağlık. Bilgiler için teşekkürler. Gayet hoş olmuş.

evet realist bir mod olunca oyunda ki bunda da olacaktır bence, zırh durumuna göre bu hissiyatı arttıracaklardır kesinlikle. Dediğiniz olay çok doğru. Biraz pahalı olsunlar zor çıksınlar yavaş atsınlar ama sağlam vursunlar
  • Konuyu Alengirli bir şekilde güncelledim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirinbaba

Konuyu Alengirli bir şekilde güncelledim :)

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Creative_Assemblyden_Buyuk_Bir_Duyuru_Var-36845.htm
  • Oyun cıkar cıkmaz alacağım en nadir değerli oyunlardan olucak heyecanla bekliyorum.
  • Konu Güncellenmiştir.
  • Bu oyunun türkçe çıkma ihtimali nedir arkadaşlar? Var mı öyle bir ihtimal ona göre köşeye para ayırıp orjinal alacağım
  • Bekliyoruz
  • uykusuz geceler geri dönüyor
  • Rome dizisini 2 günde 22 bölüm izleyip bitirince iyice depreştim.Çıksın da oynayalım.Rome Total War'ın tadı başka vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMUKKS -- 2 Nisan 2013; 19:41:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsdfas

Bu oyunun türkçe çıkma ihtimali nedir arkadaşlar? Var mı öyle bir ihtimal ona göre köşeye para ayırıp orjinal alacağım

ne turkcesı cınce cıksın gene alıp oynarım..turkce cıkmazsa orjınal almayacakmısın o nasıl bır mantıktır

orjınal almayacaksanız almayın..kulp bulmayın basıt sebeplerle..

@DMUKKS

kesınlıkle..rome dısında shogun ve empıre hıc sevemedım..cok soguk gelıyor bu oyunlar..ınsallah rome un yapısını bozmazlar ondan korkuyorum tek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Bu oyunun türkçe çıkma ihtimali nedir arkadaşlar? Var mı öyle bir ihtimal ona göre köşeye para ayırıp orjinal alacağım

ne turkcesı cınce cıksın gene alıp oynarım..turkce cıkmazsa orjınal almayacakmısın o nasıl bır mantıktır

@DMUKKS

kesınlıkle..rome dısında shogun ve empıre hıc sevemedım..cok soguk gelıyor bu oyunlar..ınsallah rome un yapısını bozmazlar ondan korkuyorum tek..

Bir kulp bulduğum felan yok. Türkçe çıkarsa orjinal alacağım çıkmazsa almayacağım tabi ki. Konusunu anlamadığım bir oyuna para bayılacak değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsdfas -- 2 Nisan 2013; 21:19:55 >
  • quote:

quote:

quote:

@DMUKKS

Bir kulp bulduğum felan yok. Türkçe çıkarsa orjinal alacağım çıkmazsa almayacağım tabi ki. Konusunu anlamadığım bir oyuna para bayılacak değilim.

Hiç oynamayacaksanız sorun yok. İlk mesaj korsan kullanmak için bahane arıyan tipleri andırıyor da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

quote:

quote:

@DMUKKS

Hiç oynamayacaksanız sorun yok. İlk mesaj korsan kullanmak için bahane arıyan tipleri andırıyor da...

İsteyen istediği şekilde temin eder oynar kimsenin karışmaya hakkı yok. Bir oyunu orjinal alıyorsan yapımcılarının hayrına almıyorsun hizmet için alıyorsun. Çok oynadığım online oynamak istediğim oyunları orjinal alıp rahat rahat oynuyorum ama korsan hırsızlık triplerine hiç katılmıyorum. Çünkü bu oyunların yapımcıları fazlasıyla kazanıyor, zarar etselerdi inan bana şuan aktif torrent sitesi bırakmazlardı. Rome2yi orjinal alacağım çünkü uğraşmadan rezil olmadan rahatça oynamak istiyorum. Ama 10 yıllık oyunlara artık herhangi bir hizmet vermedikleri halde (Düzenli patch çıkarmamaları, serverlarla ilgilenmemeleri) çinde 30 kuruşa mal olan dvdye 20-30 tl verecek değilim!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminmetehan -- 2 Nisan 2013; 22:58:45 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.