Şimdi Ara

Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] (388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.228
Cevap
44
Favori
339.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 dolar bahanesinin altına ne güzel saklanıyorsunuz ben Rome 2 yi 42 Tl ye aldım sleeping Dogs ile tomb raider ı daha 5 er dolara korsan kullanıyorsanız da savunmayın burda yok ben bir oyuna 60 dolar vermem falan biz çalmaktan hoşlanıyoruz deyim hırsızız deyin o kadar boş ve gereksizsiniz ki sizi hiç bir dünya görüşü olmayan 14 yaşındaki ergenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi şikayet edin beni bu dediklerimden ötürü beni banlayan dh form adminlerine yazıklar olsun

• oha ya çocuk ağladı ağlayacak boşver hiç uğraşma aaaa yok böyle birşey insanlar delirdi harbiden bu kadar olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NarkolepsiHumans

60 dolar bahanesinin altına ne güzel saklanıyorsunuz ben Rome 2 yi 42 Tl ye aldım sleeping Dogs ile tomb raider ı daha 5 er dolara korsan kullanıyorsanız da savunmayın burda yok ben bir oyuna 60 dolar vermem falan biz çalmaktan hoşlanıyoruz deyim hırsızız deyin o kadar boş ve gereksizsiniz ki sizi hiç bir dünya görüşü olmayan 14 yaşındaki ergenler

Kampanyaları, Summer Sale'ları felan takip ediyorum ben merak etme 42 lira benim 10-11 günlük yemekhane parama denk geliyor. Ben burada çıkıp korsan kullanın diye tellallık yapmadım. Bana göre uygun fiyatlı bir kampanya felan olursa alırım.

Empire, Napoleon, Medieval II, Rome dörtlüsü şuan Steam hesabıma ekli durumda zaten. Shogun II ile Rome II kaldı
  • Eyaleti tamamlamak yerine oyunun başından beri sağdan soldan şehirler aldım. Çıkmaza girdim belli ki. Yeniden başlamak zorundayım galiba. O kadar şehri 4 orduyla savunamam asla. Komutan işiyle bozdular resmen oyunu. Peki hocam en sağlam piyadeli ülke hangisi? Sparta mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Eyaleti tamamlamak yerine oyunun başından beri sağdan soldan şehirler aldım. Çıkmaza girdim belli ki. Yeniden başlamak zorundayım galiba. O kadar şehri 4 orduyla savunamam asla. Komutan işiyle bozdular resmen oyunu. Peki hocam en sağlam piyadeli ülke hangisi? Sparta mı?

Büyük ihtimal ondandır. Rastgele bölgeler almak yerine eyalet olarak yoğunlaşıp tamamını ele geçirmeye bakın. Hem Imperium seviyesi artıyor hem de tebliğ yayınlayabiliyorsunuz. Dezavantajı da var tabi, Imperium ne kadar yüksek olursa iç savaş çıkma tehlikesi de o kadar fazla oluyor.
  • quote:

Eyaleti tamamlamak yerine oyunun başından beri sağdan soldan şehirler aldım. Çıkmaza girdim belli ki. Yeniden başlamak zorundayım galiba. O kadar şehri 4 orduyla savunamam asla. Komutan işiyle bozdular resmen oyunu. Peki hocam en sağlam piyadeli ülke hangisi? Sparta mı?

Eyalet tamamlamaya özen gösterin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

Peki hocam bir de şu kraliyet ailelerinin dışındaki ailelerin isyanları canımı sıkıyor. Böyle mutlak monarşi nasıl yaparım veya buna uygun ülke var mı?
  • 5 6 aylık ara vermişim tekrar başlayacağımda bir an garipsedim oynayamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

Peki hocam bir de şu kraliyet ailelerinin dışındaki ailelerin isyanları canımı sıkıyor. Böyle mutlak monarşi nasıl yaparım veya buna uygun ülke var mı?

güç dengesine dikkat edin. Ne kendi ailenizi çok güçlendirin nede onların çok güçlenmesine imkan verin. Misal tüm büyük seferleri bir komutan ile yapmayın. Sadece 1 komutanla yaparsanız o fazla güçleniyor. Dengeli yapın.

Bya oldu aslında bende oynamayalı unutmuşumdur incelikleri
  • Sougun 2 mi bu mu daha güzel ?
  • Arkadaşlar bende tüm dlc'ler yüklü. Güncelleme yüklememe gerek var mı iyileştirmeler için ? Ben nette okuduğuma göre dlc'lerle birlikte zaten güncellemelerde yükleniyormuş. Birde daha önce zor seviyesinde mısırla oynadım kolay geldi baya. Şimdi efsane zorlukda açıcağım hangi devleti önerirsiniz hem zorlayacak hemde sıkılmadan eğlenebileceğim .

• mehmet2310 M kullanıcısına yanıt
    selevkos olabilir hocam askeri cesitlilik ve baslangıc noktası oalrak gercekten iyi
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    o ulusu düşünmüyorum. aynı anda bütün asya devletleri savaş açıyor tavsiye için saol yinede.Halen karar veremedim :) hangi devleti alacağım hakkında ( Birde Bu mızrakcılarla kargıcıların arasındaki fark ne ? Ben kargıcıların süvarilere karşı iyi olduğunu kılıçcılarında kargıcılara iyi olduğunu biliyorum.Ama mızrakcılar kimlere karşı zayıf kimlere karşı güçlü olduğu bilmiyorum. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2310

o ulusu düşünmüyorum. aynı anda bütün asya devletleri savaş açıyor tavsiye için saol yinede.Halen karar veremedim :) hangi devleti alacağım hakkında ( Birde Bu mızrakcılarla kargıcıların arasındaki fark ne ? Ben kargıcıların süvarilere karşı iyi olduğunu kılıçcılarında kargıcılara iyi olduğunu biliyorum.Ama mızrakcılar kimlere karşı zayıf kimlere karşı güçlü olduğu bilmiyorum. )

sirakuza olabilir hep oynamak istemişimdir ama dlc yok
  • beyler okların arkasındaki beyaz efekti kapatabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar26

beyler okların arkasındaki beyaz efekti kapatabiliyor muyuz?

Savaştayken sanırım UI kısmında projectile'daki ticki kaldırın.
  • teşekkür ederim, oldu
  • Gençler Playstore da oyun %75 indirime girdi. 21TL bence çok iyi fiyat. Oyunu çıktığında denemiştim yasal olmayan yollardan şimdide orjinal almaya niyetlendim. Aklında olanlar varsa el atabilir indirimin son 10 saati olarak gözüküyor ...
  • playstoreda indirime girmiş alasım geldi benimdeç ilk çıktığı ay korsan yollardan denemiştim. savaşlarda 10 fps alıyodum turn süreleri 1 dkdan az değildi bunlar düzeldi mi acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.