Şimdi Ara

Total War: ROME II / Emperor Edition (2013) [ANA KONU] (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.228
Cevap
44
Favori
339.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Roma'ya başlangıç zorluğu kolay denmiş ama en zor devletlerden biri bence. Bence en kolay devletler İceniler ve Partlar.
  • Şuan greek states culture pack sahibiyim spartayla falan oynayabiliyiroum iskitlerle oynamak için mod falan yok mu ? bütün devletlerle oynama falan vardı orda göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jetway -- 5 Temmuz 2014; 12:54:47 >
  • Konuyu açan donanım haber üyesi olarak 2010 yılındaki bekletilerim Rome 2 ile suya düştüğünü gördüm halen çok sorunlu ve firma tamamen para güdümlü....
  • Kale savaslarinda yapay zeka ozurlu galiba biraz. Adam tum orduyu kapinin onune yigiyor oluyorlar orada. Merdivenleri falan dogru duzgun kullanmiyorlar. Bunlari duzeltmek icin bir mod falan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jetway

Şuan greek states culture pack sahibiyim spartayla falan oynayabiliyiroum iskitlerle oynamak için mod falan yok mu ? bütün devletlerle oynama falan vardı orda göremedim

O modu yapanlar Ca o dlc yi çıkardığında oynanabilir devletlerden çıkartmışlar o devletleri.Ca para yedirmişte olabilir bunlara
  • arkadaşlar bundaki co op modunda. iki arkadaş senaryo oynayıp birleşip ikimiz dünyaınn tek hakimi felan olabiliyo muyuz.
  • Arkadaşlar oyunun son güncel hali nedir ?
  • Arkadaşlar ben oyunlar hakkında bilgi almak istiyorum.roma 2 yi indirip oynayammı yani oyun oynanabilirlik açısından nasıl?
    yoksa bunnu packleri (hannibal gibi) onlar nasıldır onlarımı oynayam??
    ha bide son olarak MTW 2 yi oynadım onun gibi osmanlı dönemi olan başka TW oyunu yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: want

Arkadaşlar ben oyunlar hakkında bilgi almak istiyorum.roma 2 yi indirip oynayammı yani oyun oynanabilirlik açısından nasıl?
    ha bide son olarak MTW 2 yi oynadım onun gibi osmanlı dönemi olan başka TW oyunu yokmu?

Empire Total War var, osmanlı biraz güçsüzken başlıyor oyun 1700 yılında ama oynaması keyifli
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanbenzer

quote:

Arkadaşlar ben oyunlar hakkında bilgi almak istiyorum.roma 2 yi indirip oynayammı yani oyun oynanabilirlik açısından nasıl?

Empire Total War var, osmanlı biraz güçsüzken başlıyor oyun 1700 yılında ama oynaması keyifli

saol.
    peki roma 2 güzelmi??
  • want W kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar oyun ilk çıktığından çok farklı.Yani kasma ve takılmalar yok denecek kadardan daha az.

Hannibal demişsin ama hannibal patch değil dlc, yani haritanın belirli kısmında tarihi olayları ele alan campaign gibi düşünmelisin.

Mtw 2 nin yerine ise söyleyebileceğim ve bana göre daha zevkli olan empire total war var denemelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

Arkadaşlar oyun ilk çıktığından çok farklı.Yani kasma ve takılmalar yok denecek kadardan daha az.

Hannibal demişsin ama hannibal patch değil dlc, yani haritanın belirli kısmında tarihi olayları ele alan campaign gibi düşünmelisin.

Mtw 2 nin yerine ise söyleyebileceğim ve bana göre daha zevkli olan empire total war var denemelisin.

roma 2 yi oynicaktım internetten de biraz bakınca aklımı çeldin şimdi .etw yi deniyeyim o zaman
  • Oynamadıysan kesinlikle oyna, bence Rome 2'den kat kat iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

Asil iskitlerle bir türlü kazanamadığımıyorum ya, kafayı yiyeceğim böyle giderse.

Piyade ya da balistayala falan uğraşma 20 tane en sağlam zırhlı atlı okçunu yap, ok taşıma kapasitesini at hızını en üste çıkar(binalarla) Arazide yenemeyeceğin ordu yok yavaş çekime al ok at kaç önce bütün atlıları bu şekilde hallet(varsa uzun menzilli balistaları temizle) sonra piyadelerin etrafını kuşat daha kısa menzilli ağır hasar veren oklarla sırtlarından vur(otomatik ok atmayı kapat) kaç diğer taraftan okla kim sırtını görüyorsa arkadan okla. Bu şekilde hepsi dağılıyor. En fazla ermeniler uğraştırıyor o atlıları katafarak olanlar çok pis zırhlı bir de antigonesler uğraştırır ama bende önceden onları halletmişlerdi. Şehirleri kuşat saldırma açlıktan teslim olsunlar ya da onlar sana saldırsın. kaleli şehirleri tut savunamayacağını düşündüğün uzak kalesiz şehirleri fethederken kurnazlık seç satraplık olarak kullan. Bu şekil kazanırsın zaten askeri zafer şartları en az bunlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanbenzer

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Ah o Osmanlı Oyunun başında bütün askerlerimi toplayıp Rusyayı alıp moskovayı isyandan elimden tutamayınca direk lehistana iyi bir paraya ve ittifaka satmıştım. Ruslarla da barış yaptım. Yeniçerileri yapacak teknolojiyi bulduktan sonra karadan hollandaya kadar gittim , İranı ve bütün Hindistanı aldım ama Oyunun sonuna doğru ihmal ettiğim iki kıçıkırık eyaleti kalan Ruslar bana savaş açıp analayamayacağım kadar kalabalık ordular çıkarıp İstanbul a kadar ilerlediler(Batı ordum hollandada, doğu ordum Hindistanda). Yani ilk Rusyanın işini tamamen bitirin. Oyunun başlarında gürcüstana ve Dağıstana saldırayım güçsüzler diye dedim ama çetin ceviz çıktılar güçsüz askeriniz varsa yeniçeri çıkarmadan bunlara saldırmayı düşünmeyin derim.
  • Nm1 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir anlattın ki oyunu kurup sabahlara kadar oynamak istediğimi fark ettim

• nikomedia yı alabileceğim bi pack yok mu?
  • şu yapılar sefalet beni çıldırtıcak bi çözümü yokmu ya bunun illa yıkıp tekrar mı yapıcaz
  • empire total warı öneririm 1 hafta öncesine kadar indirimde aldım süper gerçekçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

şu yapılar sefalet beni çıldırtıcak bi çözümü yokmu ya bunun illa yıkıp tekrar mı yapıcaz

Hocam şehri genişletmezseniz sefalet yapıları olmaz.Eğer şehri geliştirdiyseniz oraya bir bina inşa etmelisiniz.Aksi takdirde bu sorun oluşur.
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.