Şimdi Ara

Sparkle 2GB bellekli GeForce GT 220 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Calibre serisi yüksek performanslı ekran kartlarıyla ün yapan Sparkle, Fermi lansmanı öncesinde yüksek bellek kapasitesiyle öne çıkan GeForce GT 220 tabanlı yeni bir model hazırladı. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan DirectX 10.1 detekli GT216 GPU'sundan güç alan 2GB GDDR2 bellekli yeni model, 128-bit bellek veri yolu desteğine ve 48x paralel işlem birimine sahip.

Grafik işlem birimi 625MHz'de, paralel işlemcileri 1360MHz'de ve bellekleri de 800MHz'de görev yapan yeni modeli PhysX ve CUDA teknolojilerini de beraberinde getiriyor. Yüksek tanımlı videolar için GPU tabanlı donanımsal hızlandırma yapabilen kart, görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve HDMI çıkışlarını kullanıyor. Yakın zamanda satışa sunulması beklenen Sparkle GeForce GT 220 için henüz net bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• Hemi 2GB, hemide DDR2 bellekli emiiii. Abuuuuu dutana aşkolsun.
  • yani 2 değil 10gb olsa bi şey değişecekmi oyunlarda yada başka bir uygulamada.
    millet artık gözünü açtı daha kandıramayacaklar ram arttırımıyla.
  • Casper Extreme Ultra Gamer PC : "2GB ekran kartı belleğiyle Full HD kalitede oyunların sınırlarını zorlayın"
  • uff ne safmışız be adamlar uygun fiyata 2GB lık ekran kartı yapıyo biz gidip 512 MB tına 200 dolar veriyoruz yazık bize casper da olmasa bu nimetlerden faydalanamayız
  • Casper'a gün doğdu.
  • HTPC sistemler için üst seviye bir model olmuş
  • Benim ekran kartım 2gb
  • gta 4 ü full açarmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Casper Extreme Ultra Gamer PC : "2GB ekran kartı belleğiyle Full HD kalitede oyunların sınırlarını zorlayın"

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Hemi 2GB, hemide DDR2 bellekli emiiii. Abuuuuu dutana aşkolsun.

biri bu kartı durdursun..
  • Ellerinde çok gpu var galiba allayıp pullayıp satmaya çalışıyorlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukarakoala

Ellerinde çok gpu var galiba allayıp pullayıp satmaya çalışıyorlar :D

GPU değilde DDR2 bellek çipi çok varmış.İsraf kelimesini bir alette kullanacığımı düşünmezdim ama harbiden 2 GB israf olmuş.2GB bellek bu seviye 4 tane karta fazlasıyla yeterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 19 Mart 2010; 15:12:15 >
  • Casper demeyin ya!
    Reklamlardaki üni'yi kazanan ve karşılığında casper hediye edilen kıza karşı hala nefret duymaktayım.
  • gayet satacak bir model
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

Casper demeyin ya!
    Reklamlardaki üni'yi kazanan ve karşılığında casper hediye edilen kıza karşı hala nefret duymaktayım.

Ben ise o kıza üzülüyorum Kazandığı yere bak aldığı hediyeye bak

• nereyi kazanmış
  • :)
  • adam utanır bu kartı yapmaya 2 gb ddr2 tuhhh
  • yeni 3dmark rekorları bu kartla kırılır artık bu üreticiler milleti iyice salak yerine koymaya başladı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.