Şimdi Ara

Boardwalk Empire (2010 - 2014) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
928
Cevap
14
Favori
33.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle katılıyorum.Karakterler,dekorlar,oyunculuklar,sahnelerin çekilmesinde ayrıntılar gerçekten takdire şayan.Bu diziyi izlerken aldığım keyfi hiç bir dizide bulamıyorum. @AdiqeCaLe
  • Dördüncü sezonu yeni bitirdim normalde güncel takip ederim ama işlerden bu sefer geç başladım.

Diyecek fazla bir şey yok gerek senaryo gerek oyunculuk performansları olarak yine mükemmel bir sezondu. İşler ise artık baya karıştı bakalım beşinci sezonda ne gibi süprizler bizi bekliyor baya merak ediyorum.
  • Breaking Bad bittikten sonra tartışmasız yayınlanan en iyi dizidir...
  • 4.sezonun bitmis olmasina ragmen hala diziye ilgi yok ya hala anlayamiyorum.
  • 5. Sezonun final sezonu olacağı açıklandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Kinross kullanıcısına yanıt
    Belli zaten okadar olay oldu bişeyler olacak baya üzülcez gibime geliyo bu dizi bitince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizinin kıymeti çok sonralardan anlaşılacak gibime geliyor, ama iş işten geçmiş olacak tabi, Neyse en azından böyle bir diziyi güncel takip eden şanslı azınlıktanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 11 Ocak 2014; 0:13:34 >
  • Bu diziyi izleyen kişi sayısı neden bu kadar az anlamak mümkün değil. Abi on numara dizi. Mutlaka izleyin, affetmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

5. Sezonun final sezonu olacağı açıklandı.

Bu habere üzüldüm doğrusu.Yerini doldurmanın zor olduğu dizilerden.Umarım en azından final sezonu 3-4 bölüm fazla olur.
  • Popi dizi degil ondan sanirim bizim ulkemizde unlu degil abd de baya izleniyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakter yaratımı çok başarılı. Üzerine uzun süre düşünülmüş. Takdire şayan bir 2. sezon izledim. İzlemeye devam.
  • Bu dizi bittikten sonra çok izlenecektir diye tahmin ediyorum.En azından sessiz sedasız da olsa güncel olarak takip ettiğimiz bir yapım olmuş olur.
  • mükemmel bir konuya sahip, bu kadar erken bitecek olması üzücü bir durum.
  • 3. sezon aksiyon dozu iyice artıyor. İtalyanlar.
  • Breaking Bad beni karakter yaratımı ve gelişimi açısından oldukça heyecanlandıran bir yapımdı. Boardwalk Empire bunun çok daha ötesine geçen bir yapım. Muhteşem tek kelimeyle. Dizi dünyasının görmüş olabileceği en iyi işlerden. Richard Harrow, Jimmy Darmody, Gillian Darmody, Nucky Thomspson ve daha niceleri. Karakter dediğin böyle yaratılır.
  • Nucky Thompson karakteri gerçekmiş. Şu adamdan esinlenmişler.

http://en.wikipedia.org/wiki/Enoch_L._Johnson

Ama dediğin gibi jimmy darmody ve richard harrow karakterleri özgün ve güzel.
  • Bende bir dizi arayışındayım HBO dizisi tartışmasız kalitelidir ama mesela OZ izlediğim en iyi diziyken sopranosu 2 bölüm izleyebildim çok sıktı. Bu dizide çok mu ağır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

Bende bir dizi arayışındayım HBO dizisi tartışmasız kalitelidir ama mesela OZ izlediğim en iyi diziyken sopranosu 2 bölüm izleyebildim çok sıktı. Bu dizide çok mu ağır ?

Sopranos bana da sıkıcı geldi. İlk sezonu izledim ama devamını getiremedim. Bu dizi ise bence gayet sürükleyici. İlk birkaç bölümü izle istersen. Hoşuna giderse devamını da getirirsin zaten. Breaking Bad ile birlikte izlediğim en iyi dizidir. OZ izlemiş biri olarak söylüyorum.
  • izleyeceğim hocam bir kaç bolumunu bakalım. ağır scarface - godfather hayranıyım konu ilgimi baya çekti şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

izleyeceğim hocam bir kaç bolumunu bakalım. ağır scarface - godfather hayranıyım konu ilgimi baya çekti şimdiden

O filmlerdeki tadı alacağına eminim. Dizideki çoğu karakter gerçekte yaşamış kişiler zaten. Al Capone, Lucky Luciano, Arnold Rothstein, Meyer Lansky, Enoch L.Johnson (Enoch Thomson) vb. İyi seyirler.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.