- x
ttnet TP-LINK TD-W8101G firmware nerden bulacağım
30 Cevap16613 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

803 Mesaj
18 Mart 2010; 11:00:44 

TTnet'in verdiği TD-W8101G TP-LINK modem var buna firmware yüklemek için bir yerden dosya bulamadım daha doğrusu
http://www.tp-link.com/...d.asp?a=1&m=TD%2DW8101G

bu linkte var ama şöyle bir sorun var v1 ve v2 diye 2 versiyonun firmware dosyası mevcut ama ttnet'in verdiği modemde öyle bir bilgi herhangi bir yerde bulunmuyor. Yani hangi versiyon olduğunu anlayamıyorum. Destek almayada çalıştık ama destek veren firmada bilgi sahibi değil.

modem arayüzünde yazanlar:

Yazılım 2.0.0 Build 091101 Ref. 45310

HW: t14.F7_5.0

Buna hangi firmware dosyasını yükleyebilirim daha önce yükleyen bir arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam, donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad.Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!...

515 Mesaj
28 Mayıs 2010; 16:06:46 

Aşağıdaki adreste modemin donanım versiyonunu nasıl öğrenebileceğin yazmakta.

http://www.tp-link.com/support/showfaq.asp?id=46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kinesis -- 28 Mayıs 2010; 16:07:26 >

İnsan
Sadece İnsan

548 Mesaj
4 Eylül 2010; 1:21:53 

ben az önce güncelledim:
http://www.tp-link.com/...?a=1&m=TD%2DW8101G&h=V2
versiyon 2.0.2 oldu ancak arayüz ingilizce oldu ve türkçe olmuyor bilgin olsun.

Ergün YÜCEL

50 Mesaj
12 Kasım 2010; 0:25:52 

ben de az önce güncelledim.

güncellemeden önce versiyon 3 tü ve arayüz türkçeydi

güncelledikten sonra versiyon 2.0.2 oldu ve arayüz ingilizceye dönüştü

tarihleri karşılaştırdığımızda ise...

güncellemeden önce versiyon 2008 tarihliydi

güncelledikten sonra bu 2010 oldu..

bi terslik var ama nedir anlamadım?
yardımcı olabilecek kimse var mı?

1069 Mesaj
22 Şubat 2011; 1:36:45 

yurt dışı versiyonu yüklemiş olabilirsin yani türkiyeye v3 versiyonu verilmiştir ama yurt dışında v2 versiynu umarım anlatabilmişimidir

4224 Mesaj
11 Mart 2011; 15:37:59 

arkadaşlar ttnet, bu modellerin FW'lerini internetten kaldırttı. Bu modemler piyasa fiyatına göre daha ucuz ve splitter gibi ekstralarıyla veriliyor ttnet tarafından. bu modemleri ticaret için kullananların sayısı artınca böyle bir karar almışlar. işin komik tarafı, ben bu modelin FW'sini temin ettiğim halde, yani ttnet'in tp-link'e kaldırttığı, meşhur 2.0.2 FW'sini temin ettiğim halde, yükledikten sonra bile kullanıcı adı (username) bölümündeki ttnet yazısı silinmedi ve konsol ingilizce oldu. benim de iyice kafam attı ve ufak bir analizden sonra, bu modemde 2 farklı yazılım olduğunu farkettim. bunlardan biri klasik FW, diğeri ise modemin türkiye ile ilgili ayarlarının ve ttnet yazısının saklandığı rom dosyası. bu rom dosyası doğal olarak bulunabilecek bir şey değil, kendiniz yazmanız gerekiyor fakat kodlayan öyle bir kodlamış ki, rom dosyasındaki en ufak bir değişiklikte bile dosya tamamiyle kendini devre dışı bırakıyor. yani bu rom dosyası asıl problem çıkartan, ttnet dışındaki internet kullanıcılarının kullanmasını engelleyen.

bu dosyayı bulmak imkansız olduğu için ve her modemin kendine özgü bir rom dosyası olduğu için, ancak modeme özel dosya oluşturmalısınız. biraz uğraştıktan sonra kendi rom dosyamı oluşturdum fakat bu sefer de rom dosyasını modem kabul etmiyor. neyse fazla uzatmayayım, bu sefer de orjinal rom dosyasını, benim oluşturduğum rom dosyası gibi göstermek zorunda kaldım. en sonunda başardım ama

eski hali ;

0

yeni hali ;

0

bu işlemden sonra ttnet'in bütün ayarları da gitti doğal olarak ve bu sefer de benim ayar çilem başladı. neyse fazla uzatmayayım. en sonunda onları da hallettim fakat türkçe yapamadım ne yaptıysam.
ttnet ve tp-link'in, kendi açılarından bakacak olursak bu tutumları normal karşılanabilir. sonuçta binlerce modemlik bir piyasadan bahsediyoruz ki ttnet modemlerinin diğer servis sağlayıcılar için kırılması, bu sefer de tp-link'in satışlarını baltalayacaktır. yani biraz karmaşık bir durum fakat ben de kendi açımdan bakıyorum bu duruma ve para vererek aldığım modemde, istediğim değişikliği yapabilirim. sonuçta illegal bir amaç için kullanılmıyor. sözleşmede v.s "bu modem sadece ttnet servis sağlayıcısı için kullanılır" tarzında şart yok.

bu hackleme tamamen yasal olsa da, bu işi ticarete dökmüş insanların eline geçmesin diye hacklediğim rom ve fw dosyalarını paylaşmıyorum. sonra benim başım ağrır. sadece bilgilendirmek amacıyla yazıyorum bunları. ayrıca bu modemlerin yeni sürümlerinde, modemin arkasını çevirerek model öğrenme şıkkını da kaldırdıkları için, yanlış rom dosyası ile modemi tamamen kaybedebilirsiniz. ancak kendiniz yazarak bu riski aşabilirsiniz.

eğer bu konudan müzdarip arkadaşlar varsa irtibata geçsinler, rom ve fw dosyası istemedikleri sürece teknik yardımda bulunurum. herkesin doğal hakkı modemi üstünde yasal değişiklikler yapmak. sonuçta illegal bir amaç için kullanmıyoruz ve şartnamede böyle bir şart yok.

"Yakında imzalarda maaş bordroları görmeye başlarsam hiç şaşırmayacağım"

Çin atasözü

112 Mesaj
12 Mart 2011; 1:49:05 

kontendoo, işine yarayabilir: http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=46926279

4224 Mesaj
12 Mart 2011; 14:12:56 

teşekkürler çok güzel bir rehber olmuş. bizimkilerden istesen cevap verme tenezzülünde bile blunmazlar, adamlar ne güzel anlatmışlar fakat benim modemim de dahil olmak üzere yeni serilerde artık versiyonunu, modemin arkasına bakarak öğrenemiyorsunuz. yani ;

0

0

bu resimdekiler gibi bakarak öğrenme imkansız malesef. ttnet'in eski modemlerinde öğrenilebiliyormuş fakat yeni modemlerde kaldırıldı bu durum. adamlar ona bile önlem almışlar yani.

"Yakında imzalarda maaş bordroları görmeye başlarsam hiç şaşırmayacağım"

Çin atasözü

405 Mesaj
11 Ekim 2011; 11:47:38 

bu modemde herhangi bir bilgisayara statik dhcp adres veremiyor muyuz?

Bulamadim bir turlu,

Quality Travertine Tiles

10 Mesaj
8 Ocak 2012; 14:08:26 

yahu delirmek üzereyim modemin rom dosyasını bana verirmisin ?

44 Mesaj
17 Ocak 2012; 14:35:26 

bende de bu modemden var ama wirelessında bi sorun var ağ kuruyorum bağlanıyorum ama internete giremiyorum reset de attım modeme ama işe yaramadı ne yapabilirim

1024 Mesaj
21 Ocak 2012; 14:28:22 

Tplink w8901g modemime yanlış firmware attım, kabul etti 100'e kadar yükledi sonra reboot attı.
Şimdi 192.168.1.1 ile sayfasına ulaşamıyorum arkadaşlar. :)
rom yedeğim var...
Modem gittimi yoksa bir çözümü var mı ?

SSD i7 3770k Asus gtx680 8gb Ram g700 Win 8.1
ix351.6 GDi Benzinli 4x2 6 İleri Otomatik ELITE beyaz
Galaxy S4

74 Mesaj
22 Şubat 2012; 21:53:28 

Yha arkadaşlar modemi aldığımdan beri hiç güncellemedim. Şimdi oyunlarda lag olmaya başladım modemi güncellersem belki işe yarayabilir.
Modemin arka kısmında ver. 2.2 yazıyor.

0

Yazılım kısmım aynı aşağıdaki gibi. Lütfen yardım.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taraftar13 -- 22 Şubat 2012; 21:56:07 >

11 Mesaj
4 Aralık 2012; 1:17:16 

quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

arkadaşlar ttnet, bu modellerin FW'lerini internetten kaldırttı. Bu modemler piyasa fiyatına göre daha ucuz ve splitter gibi ekstralarıyla veriliyor ttnet tarafından. bu modemleri ticaret için kullananların sayısı artınca böyle bir karar almışlar. işin komik tarafı, ben bu modelin FW'sini temin ettiğim halde, yani ttnet'in tp-link'e kaldırttığı, meşhur 2.0.2 FW'sini temin ettiğim halde, yükledikten sonra bile kullanıcı adı (username) bölümündeki ttnet yazısı silinmedi ve konsol ingilizce oldu. benim de iyice kafam attı ve ufak bir analizden sonra, bu modemde 2 farklı yazılım olduğunu farkettim. bunlardan biri klasik FW, diğeri ise modemin türkiye ile ilgili ayarlarının ve ttnet yazısının saklandığı rom dosyası. bu rom dosyası doğal olarak bulunabilecek bir şey değil, kendiniz yazmanız gerekiyor fakat kodlayan öyle bir kodlamış ki, rom dosyasındaki en ufak bir değişiklikte bile dosya tamamiyle kendini devre dışı bırakıyor. yani bu rom dosyası asıl problem çıkartan, ttnet dışındaki internet kullanıcılarının kullanmasını engelleyen.

bu dosyayı bulmak imkansız olduğu için ve her modemin kendine özgü bir rom dosyası olduğu için, ancak modeme özel dosya oluşturmalısınız. biraz uğraştıktan sonra kendi rom dosyamı oluşturdum fakat bu sefer de rom dosyasını modem kabul etmiyor. neyse fazla uzatmayayım, bu sefer de orjinal rom dosyasını, benim oluşturduğum rom dosyası gibi göstermek zorunda kaldım. en sonunda başardım ama

eski hali ;

0

yeni hali ;

0

bu işlemden sonra ttnet'in bütün ayarları da gitti doğal olarak ve bu sefer de benim ayar çilem başladı. neyse fazla uzatmayayım. en sonunda onları da hallettim fakat türkçe yapamadım ne yaptıysam.
ttnet ve tp-link'in, kendi açılarından bakacak olursak bu tutumları normal karşılanabilir. sonuçta binlerce modemlik bir piyasadan bahsediyoruz ki ttnet modemlerinin diğer servis sağlayıcılar için kırılması, bu sefer de tp-link'in satışlarını baltalayacaktır. yani biraz karmaşık bir durum fakat ben de kendi açımdan bakıyorum bu duruma ve para vererek aldığım modemde, istediğim değişikliği yapabilirim. sonuçta illegal bir amaç için kullanılmıyor. sözleşmede v.s "bu modem sadece ttnet servis sağlayıcısı için kullanılır" tarzında şart yok.

bu hackleme tamamen yasal olsa da, bu işi ticarete dökmüş insanların eline geçmesin diye hacklediğim rom ve fw dosyalarını paylaşmıyorum. sonra benim başım ağrır. sadece bilgilendirmek amacıyla yazıyorum bunları. ayrıca bu modemlerin yeni sürümlerinde, modemin arkasını çevirerek model öğrenme şıkkını da kaldırdıkları için, yanlış rom dosyası ile modemi tamamen kaybedebilirsiniz. ancak kendiniz yazarak bu riski aşabilirsiniz.

eğer bu konudan müzdarip arkadaşlar varsa irtibata geçsinler, rom ve fw dosyası istemedikleri sürece teknik yardımda bulunurum. herkesin doğal hakkı modemi üstünde yasal değişiklikler yapmak. sonuçta illegal bir amaç için kullanmıyoruz ve şartnamede böyle bir şart yok.

eeee sen şimdi vatandaşın yanındamısın sermaye patronlarının yanındamısın.. sen bunu buradan paylaşırsanmı bu iş ticarete dokülür paylaşmaz san mı..? cevabı düşününce yaz...

43 Mesaj
7 Aralık 2012; 1:23:27 

Öncelikle Başlat>Çalıştır>CMD yazıp komut satırını açıyoruz.

telnet -modem ip adresi-
yani ; telnet 192.168.1.1
pass : modem arayüz şifresi genelde admin olur
yani ; Pass: admin

sys ppp on @turk.net veya @superonline.com -hangi sağlayıcıyı kullanıyor isek-

sonra şöyle bir yazı çıkıyor 'ppp user name locked string=@turk.net

işlem tamam modem ara yüzünü kontrol ettiğinizde değiştiğini göreceksiniz...
bende oldu....

137 Mesaj
27 Şubat 2013; 14:28:29 

arkadaşlar konuyu horlatıyorum kusura bakmayın, bu model modem kullanıyorum ve fw si yok güncelleyemiyorum.nereden bulabilirim acaba

253 Mesaj
26 Mart 2013; 0:06:20 

dediğini yaptım ama elektriği kesince eski haline geliyor,

yok mu elinde firmware olan.

firmware güncellesek daha stabil olur.

98 Mesaj
27 Mart 2013; 17:04:26 

http://www.tp-link.com/...wnload/?model=TD-W8101G

Bu verdiğim linkte firmwareler mevcut. Ttnetin verdiklerinin çoğu V2 modeli ("2.0.2 Turkish localized" yazan). Ben son sürüm olan 2.0.3 versiyonuna yükselttim, Username açıldı, yani ttnet dışındaki sağlayıcılarla kullanabilirsiniz. Ama tabi türkçe dil desteği yok gerçi benim için önemli değil.

Avantajları:
Bu güncelleme ile ttnet artık sizi uzaktan takip edemez. Access Management > CWMP sayfasına girip Deactivated seçin.
MTU yöntemi ile AKK dan kurtabilrsiniz
MAC Spoofing yaparak baska bir modemmiş gibi gösterebilirsiniz.
Wireless, VLAN gibi bölümlerde daha fazla seçenek mevcut

(: ritkemed nısnasni ib sret nasroyilibayuko ıyızay uB

1183 Mesaj
İlgili Kişi
tp-link
İletişim Bilgileri
Adres: ŞerifAli Mevkii Barbaros Cad.Söyleşi Sok. No:15/2 K:3-4 Ümraniye / İstanbul
Telefon: +90 850 724 44 88
Fax: +90 216 5481136
28 Mart 2013; 19:15:10 

Değerli Müşterimiz ;

TTNET Kampanyalı veya Türk Telekom Lokum Kampanyası dahilinde almış olduğunuz TP-LINK marka modeminizin anlaşmalar gereği teknik destek ve teknik servis hizmetini (yazılım, donanım, garanti şartlarına) SENTİM BİLİŞİM vermektedir.Yazılım Desteğinide buradan almanız gerekmektedir. Yanlış yazılım ile cihazınızı çalışmaz duruma getirmemek için Mail adresi üzerinden ( modemdestek@sentim.com.tr ) irtibata geçip probleminizi açıklayıcı bir dilde bildirmenizi rica ederiz. Ayrıca Çağrı Merkezinide arayabilirsiniz : 4440294

98 Mesaj
28 Mart 2013; 20:38:36 

Bazı modellerde firmware kilidi var yani değiştiremiyorsunuz. Bunu telnet ile kolayca aşabiliriz.

1. Komut satırını açın, şu komutları yazın:
2. telnet 192.168.1.1 (kendi modem IP adresinizi girin)
3. Modem şifrenizi girin. (default şifre: admin, ttnet kampanyalı ise: ttnet)
3. sys pppnamelock off (@ttnet ismini kaldırır)
4. sys modelcheck off (firmware kontrolunu kaldırır, istediğiniz yazılımı atabilirsiniz)

telnet üzerinde help yazarak diğer komutları keşfedebilirsiniz. Daha pek çok yararlı ve gizli komut var

TPLİNK ne derse desin, modemi satın aldığınız andan itibaren cihaz size aittir, istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. TTNET ve tp-link şirketinin cihazınıza karışmaya hakkı yok

7 Mesaj
4 Nisan 2013; 19:20:05 

merhaba arkadaşlar, modeme firmware yükledim ama yükledikten sonra sadece power ve lan ışığı yanıyor. arayüze bile erişemiyorum sorun nedir sizce?

98 Mesaj
4 Nisan 2013; 19:26:11 

quote:

Orijinalden alıntı: slice2d

merhaba arkadaşlar, modeme firmware yükledim ama yükledikten sonra sadece power ve lan ışığı yanıyor. arayüze bile erişemiyorum sorun nedir sizce?

Modemin arkasındaki reset tusunu basılı tutup modemi resetle. tekrar kapatıp aç

7 Mesaj
4 Nisan 2013; 19:53:48 

Yazmayı unutmuşum reset atmayıda denedim ama olmadı.

1 Mesaj
8 Haziran 2013; 22:12:42 

Biraz geç oldu ama sırf bu konuyu aydıtlatnak için üye oldum
evet td w8101g model modemde tt net kilidi açılıyorç.ben açtım.şu an superonline ile kullanıyorum.
benim bulduğum yöntem de ttnetin gibi yazdığınız servis sağlayıcıyı içine gönüyor.istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz öyle kalıyor.istenirse tamamende kilit açılıyor.ama bu seferde yazdığınızı kaydedemiyorsunuz.hatalı kullanıcı adı diyor.
bir arkadaş rom dosyasından bahsetmiş.evet doğru.olayın kaynağı zaten o.

rom dosyasını bilgisayara yedekleyin.(romfile kaydet deyin)
ne olur ne olmaz diye bı rom dosyasının başka kopyasınıda bilgisayarınızda bulundurun.
rom0 dosyasını wordpad ile açın enl alt sayfaya kadar geçin
ordaki değerleri aşağıdaki gibi ayarlayın.

nat service sip sw off
ip rip activate
ip rip merge on
ip icmp discovery enif0 off
ppp ipcp compress off
sys wdog sw on
sys quick enable
wan adsl rate off
wan ghs set multi_number 3 3
ether driver etherppp on
wan dmt2 set pmonoff off
ip nat loopback on
wan dmt eoc dyingasp off
w dmt2 set lpr off
w dmt2 set largeD 2
sys pppnamelock on @tellcomadsl
sys fwnamechk 0
sys cwmp setnovaluetype 1
ip dns hijack 1
ip nat loopback off

tellcomadsl yazan yere servis sağlayıcıyı yazın.
bunların dışında bir yere müdahale etmeyin.
sizdeki rom dosyasındaki satırlar sizden farklı olacak.çünkü bazı satırları sildim.mesela tr069 ibaresi olan satırı sildim.siz rom dosyanızı benim belirttiğim komutlara göre el ile düzenleyin(kopyala yapıştır yapmayın)fazladan bir boşluk bir nokta bile dosyayı bozabilir.

işlemi yaptıktan sonra kaydedin..modem sayfası bakım-yazılım bölümünden kaydettiğinizi romu yükleyin hepsi bu kadar.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi73 -- 8 Haziran 2013; 22:18:01 >

44 Mesaj
1 Ağustos 2013; 12:05:47 

HATA: Güncelleştirme Başarısız... Hata nedeni: Yüklenen dosya modem tarafından kabul edilmedi.

98 Mesaj
1 Ağustos 2013; 16:04:10 

quote:

Orijinalden alıntı: dj1487

HATA: Güncelleştirme Başarısız... Hata nedeni: Yüklenen dosya modem tarafından kabul edilmedi.

hangi rom versiyonunu yuklemeye çalışıyorsun?
rom kilidini açmak icin sys modelcheck off komutunu kullanmak gerekiyor

29386 Mesaj
1 Ağustos 2013; 16:14:11 

quote:

Orijinalden alıntı: dj1487

bu konuda resmii yetkiliyi çağıralım o daha iyi söyler. olmadı fw yide atar size.

Bu mesajda bahsedilenler: @TP-LINK TURKIYE Bu mesaja 1 cevap geldi.

1183 Mesaj
İlgili Kişi
tp-link
İletişim Bilgileri
Adres: ŞerifAli Mevkii Barbaros Cad.Söyleşi Sok. No:15/2 K:3-4 Ümraniye / İstanbul
Telefon: +90 850 724 44 88
Fax: +90 216 5481136
5 Ağustos 2013; 9:51:44 

Değerli Müşterimiz ;

Şu anda kullandığınız Modem TTNET kampanyası dahilinde alınmış bir modem olduğu için Sizinde Güncelleştirmeyi Tp-Link Sitesindeki kampanyasız cihazdan yaptığınız için Yazılımları birbirine uymamaktadır. Bu nedenle bu hatayı almaktasınız. Konu ile ilgili olarak Sentim Bilişim firması ilgilenmektedir. TTNET verilen kampanyalı cihazların yazılım ve Donanım desteğini Sentim Bilişim firması vermektedir. Bu aşamada yapılması gereken iletişim bilgileri üzerinden en güncel firmware yazılım isteyebilirsiniz.iyi günler dileriz.Saygılarımızla

Sentim Bilişim
modemdestek@sentim.com.tr
4440294

Saygılarımızla
Tp-Link Türkiye

Bu mesajda bahsedilenler: bjk__murat

2 Mesaj
24 Mart 2014; 15:17:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mavi73

Biraz geç oldu ama sırf bu konuyu aydıtlatnak için üye oldum
evet td w8101g model modemde tt net kilidi açılıyorç.ben açtım.şu an superonline ile kullanıyorum.
benim bulduğum yöntem de ttnetin gibi yazdığınız servis sağlayıcıyı içine gönüyor.istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz öyle kalıyor.istenirse tamamende kilit açılıyor.ama bu seferde yazdığınızı kaydedemiyorsunuz.hatalı kullanıcı adı diyor.
bir arkadaş rom dosyasından bahsetmiş.evet doğru.olayın kaynağı zaten o.

rom dosyasını bilgisayara yedekleyin.(romfile kaydet deyin)
ne olur ne olmaz diye bı rom dosyasının başka kopyasınıda bilgisayarınızda bulundurun.
rom0 dosyasını wordpad ile açın enl alt sayfaya kadar geçin
ordaki değerleri aşağıdaki gibi ayarlayın.

nat service sip sw off
ip rip activate
ip rip merge on
ip icmp discovery enif0 off
ppp ipcp compress off
sys wdog sw on
sys quick enable
wan adsl rate off
wan ghs set multi_number 3 3
ether driver etherppp on
wan dmt2 set pmonoff off
ip nat loopback on
wan dmt eoc dyingasp off
w dmt2 set lpr off
w dmt2 set largeD 2
sys fwnamechk 0
sys cwmp setnovaluetype 1
ip dns hijack 1
ip nat loopback off

tellcomadsl yazan yere servis sağlayıcıyı yazın.
bunların dışında bir yere müdahale etmeyin.
sizdeki rom dosyasındaki satırlar sizden farklı olacak.çünkü bazı satırları sildim.mesela tr069 ibaresi olan satırı sildim.siz rom dosyanızı benim belirttiğim komutlara göre el ile düzenleyin(kopyala yapıştır yapmayın)fazladan bir boşluk bir nokta bile dosyayı bozabilir.

işlemi yaptıktan sonra kaydedin..modem sayfası bakım-yazılım bölümünden kaydettiğinizi romu yükleyin hepsi bu kadar.

0

arkadaş güzel değinmiş fakat. Ben Rom dosyasını hata verdiği için değiştiremedim. modelcheck i off yapmamıştım gerçi neyse şunu denedim ve işime yaradı
yaparak çözdüm gibi şimdilik.. Modemin arayüzünde kullanıcı adının sonu @ttnet miş gibi görünüyor ama superonline aboneliğimle internete baglandım. Modemi kapat aç ta yaptım sorun yok. Beni 45 dk uğraştırdı..Umarım işinize yarar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hindsight -- 24 Mart 2014; 15:18:40 >

142 Mesaj
29 Nisan 2014; 16:17:17 

sentimi arayın ordan mail ile anında gönderiyolar.yalnız alttaki ttnet seri nosunu soruyolar ona göre yazılım gönderiyolar yani her yazılım bu modeme uymuyor (versiyon farkı var bana v2 gönderdiler) isteyen olursa arşive ekledim pm atın

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_81810518/tm.htm] [color=

128 Mesaj
22 Haziran 2014; 19:03:40 

192.168.1.1 den update yapmaya calistim yukleme biti su an sadece power isigi yaniyor. Reset atilamiyor. Yardimci olursaniz sevinirim modem ttnetten alinmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Modem » ttnet TP-LINK TD-W8101G firmware nerden bulacağım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.544