Şimdi Ara

Cowon yeni medya oynatıcısı J3'te AMOLED ekran kullanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taşınabilir medya oynatıcıları pazarının iddialı isimlerinden Cowon bir süredir J3 isimli yeni modeli üzerinde çalışıyor. Firma hayranları tarafından merak beklenen yeni medya oynatıcısına ait detaylar netleşmeye başladı. Gelen yeni bilgilere göre J3 modelinde Cowon, 3.3-inç büyüklüğünde AMOLED ekran kullanıyor. Bilindiği üzere AMOLED ekranlar geleneksel ekrankara daha keskin görüntü ve daha canlı renkler vaad ediyor. 480 x 272 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacağı belirtilen Cowon J3, 4GB, 8GB ve 16GB olmak üzere muhtemelen üç farklı kapasite seçeneği ile pazara sunulacak.

Entegre akselometre ile yatak ve dikey ekran modlarına otomatik olarak geçiş yapabilecek Cowon J3'ün diğer özellikleri arasında Bluetooth ve TV çıkışı gibi detaylara yer verildiği belirtiliyor. Ekran görüntüsüne göre entegre kameraya sahip olacağı da konuşulan ancak bu konuda henüz net bir bilgi bulunmayan J3'ün DMB TV alıcısına sahip olması muhtemel görünüyor. Fotoğraf ve döküman görüntüleme özellikleriyle gelecek olan J3 daha yüksek depolama kapasitesi için bellek kartı slotunu da bünyesinde barındıracak ancak öte taraftan WiFi donanımlı olup olmayacağı hâlâ belirsiz.

Önümüzdeki aylarda satışa sunulması beklenen Cowon J3'ün henüz telaffuz edilmiş herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• vay yavrum vayyy J3 alacaz o zaman s9'u satıp
  • wi fi olmazsa s9'a göre çok bi yenilik olmaz gibi ama..merakla bekliyorum..
  • ses çipini değiştirmişse alırım
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 5 Temmuz 2010; 0:56:52 >
  • http://yahoyt.com/h/7338/cowon-j3-amoled

burada özellikle ses kalitesinde bir hayli iddialı olduğu yazıyor.zaten cowondan da bu beklenirdi.hemen alırım bu cihazı.acaba ne zaman gelir türkiyeye
  • Cowon neden böyle birşey çıkardı anlamış değilim....

Bu arada bir arkadaşım cowon e2'yi denemiş... Ses kalitesi sınıfındaki cihazlara fark atacak kalitede diyor... Tasarımıda çok şıkmış... Kullanım ise başta az sıkıntılı olmakla birlikte zamanla pratikleşiyormuş...

S9'u saygıdeğer İlhan Beye sattığımdan beri, bir de bir kaç olay yüzünden cowondan soğudum... Eğer bir atılım yapmazlarsa cowon, iriver gibi şirketlerin sonunu hayırlı görmüyorum...

Eskiden çok çok savunduğum bir fikir vardı... Cep telefonları asla mp3 çalarlar kadar kaliteli ses veremez diye kesin bir yargıya sahiptim... Bu da değişmek üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrogod -- 29 Mart 2010; 9:19:16 >
  • http://www.zamazing.org/yazi/cowon-j3
    resmi olarak tanıtılmış hadi hayırlı olsun.ses kalitesi s9dan iyiyse kesin bunu alıcamçok karizma duruyo ya
  • helsloot katılıyorum sana....ben de satarım s9'umu kesinlikle alrım bunu...zaten cowon'un sitesinde görmüştüm resmini bu hangi model deyip duruyodum...şimdi belli oldu...ama wi-fi olmazsa eğer gerçekten s9'dan bi farkı kalmaz
  • wi-fi var
  • cowon ürünlerinden cowon Q5 i kullanan biri olarak ben burdaki arkadaşlara bi soru sormak istiyorum
    MP3 çalar olarak 5 senedir Sony 20 GB hafızalı NW-HD3 modelini kulalnıyorum
    ilk aldığım zamanlar 24 saat kadar giden bataryasına hayrandım şimdi haliyle batarya 1/3 lere düştü ve bozulmalarda tıkanmalarda var cihazımda yeni bi mp3 çalar almak istiyorum
    bu forumdaki arkadaşların teknik bilgileri çok iyi almak istediğim mp3 çalardaki kriterler aşağıda
    1- en az 30 gb gibi hafıza olcak
    2- batarya süresi en az 24 saat olcak
    3- ergonomisi evatları çok bütük olmayacak en azında Sony NW-HD3 gibi olcak
    4- veri aktarım için ek bi program kullanılmayacak usb bağlantılarıyla ile pc den cihaza cihazdan pc ye veri aktaracak
    5- parça çalma göstergesi olcak ve ileri geri alma gibi detaylarda olucak
    6- fiyat önemli değil
  • amazon'da satışa başlanmış 8 gb 200 dolar 16 gb 240 dolar

bu modelde kesin wifi varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

wi-fi var

bu bilgiyi nereden aldınız? kore sitesindeki özelliklerde wifi yok
  • amazon.com'a baktım ama wi-fi yok yaziyodu.nerden aldınız bu bilgiyi....
  • ya tamda s9 alıcaktım şimdi kararsız kaldım
  • wi-fi yok
  • wifi olsaymış kimse tutamazdı bu cihazı
    olmaması kötü olmuş
  • wifi olan bir üründe de bundaki ses kalitesine yaklaşılamaması kötü olmuş . bkz itouch. :)
    iyi müzik dinlemek ve dönüştürmeden divx izlemek için en iyi alternatif olduğunu düşünüyorum. bunu s9 a yapılan yorumlara istinaden söylüyorum. ay sonuna doğru j3 üme kavuşuyorum. ama kulaklık konusunda halen karasızım:(
  • Evet asıl merak konusu J3 ile A845 veya X1050 arasındaki fark. Biyerlerde bi değerlendirmeye rastayanınız oldu mu?
  • merhaba arkadaşlar ; türkiyede nasıl temin edebiliriz bu j3 ü ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.