Şimdi Ara

A-Data oyuncular için hazırladığı 8GB kapasiteli yeni bellek kitini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük bellek üreticilerinden A-Data, oyuncular için hazırladığı XPG markalı yeni bellek kitini satışa sunuyor. Her biri 4GB kapasiteli iki adet bellek modülünden oluşan 8GB'lık DDR3 bellek kiti, 1600MHz'de görev yapıyor ve 1.65v çalışma geriliminde 9-9-9-24 zamanlamalarıyla görev yapıyor. A-Data tarafından hazırlanan özel tasarımlı soğutuculara sahip çift kanal formundaki yeni bellek kiti, hem Intel (Clarkdale, Lynnfield, Core 2) hem de AMD'nin güncel işlemci modelleriyle kullanılabilecek.

A-Data tarafından ömür boyu garanti ile satışa sunulacağı açıklanan 8GB kapasiteli yeni bellek kiti için henüz herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• 2x4 olarak daha iyi olmuş tek kit 4gb
  • Bunlar oyuncular içinse A-Data'nın 2200mhz'de çalısan CL7 Ramleri kimin için yapılmıs. Oyuncular için bu zamanlamalar yetiyor. CL7 daha profesyonel çalısanlar içinmi demek istiyor acaba?
  • tamda aradığım ramler 4 gb yetmiyor virtual memory kullanmadığım zaman direkt doluyor . çok ii oldu bu uygun fiyatlı olursa hemen alırım
  • degerleri iyi görünmüyor..
  • güzel , olmuş tek olarak
  • 8gb ve oyuncular için :) tamamını tepe tepe kullanırız artık :)
  • Ram önemli özellikle video işi ile uğraşanlar için bu şekilde 4gbx2 kit güzel olmuş. Adobe artık programları için 12gb ram öneriyor sitesinde.
  • Hayatımda bu kadar saçma birşey görmedim;

-8GB ve oyuncu için ne kadar mantıklı; tartışmaya değmez...

-Çok büyük ümitlerle çıkartıp 1600mhz CL9 olması ne kadar mantılı; tartışmaya değmez...

-8 GB rem'in X58 için olmaması ne kadar mantıklı; tartışmaya değmez...

Şaka gibi bir ürün...
  • Oyuncular için anakarta şaşırmıyorsanız buna da şaşırmayın. Sömürünün sonu yok. 8gb bellek öneren iyi bir oyun çıkıyor, hemen oyuncular için 8gb bellek kiti çıkarılıyor. Bu kadar da tesadüf olur mu diye düşünmeden edemiyor insan. Oyuncular için SSD kitleri de duyurulmaya başlanır zannımca.
  • arkadaşlar bana 6 gb yetiyor oyun oynarken 8 gb olsa yok demem ramleri alırken 8 gb çıkacagını bilseydim 8 gb alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3

Bunlar oyuncular içinse A-Data'nın 2200mhz'de çalısan CL7 Ramleri kimin için yapılmıs. Oyuncular için bu zamanlamalar yetiyor. CL7 daha profesyonel çalısanlar içinmi demek istiyor acaba?

A-Data Xtreme CL7: 2200MHz@CL7

• 6 gb olması gerekirdi yada 3x4gb yapsalardı belki ilk olurdu
  • bana 1gb fazla fazla yetiyor 1gb sd ram ile ve hd3850 kartım ile bioshock oyununu en yüksek detaylarda sorunsuz oynuyorum.
  • 4*4 olması iyi olmuş çok slot kaplamaz 2*4 gibi
  • No way out tartışmaya değmez diyorsun ama tek modulde 4 gbın 2 gb a göre daha düşük frekanslarda olmasının normal olduğunu bilmiyorsun daha..

ilk 4 gb tek moduller 1066 cl9 da geldiler sonra 1333 cl9 çıktı şimdi 1600 cl9 çıkarmışlar yeni bir gelişme..

X58 için diyorsun al 2 tane 2x4 gb 3 ünü kullan alsana 12 gb olsun zaten 3x4 lerde çıkar yakında..

1600 cl9 istersen 1333 cl7 yada 1333 cl6 zorlarsan olur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.