Şimdi Ara

yarın sınav var ne yapmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
13.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın matematik sınavı var anlamadığım konular var (1-2 tane) 4 konudan sorumluyuz bu gün hasta oldum galiba hiçbirşey anlamıyorum :/ okuldan geldiğimde uydum (genelde öğlenleri hiç uyumam) ağzımın içi yara dolu ve bu sadece matematik sınavından önce oluyor ne yapamlıyom

• 2 okul günü var önünde. Yarın okula gitme. Sabah erkenden hastaneye gidip 2 günlük rapor al. Sonra önümüzdeki 4 gün deli gibi konulara çalış. Sonra da yüksek not al.

Not: Denenmiştir.
  • Kitap aç defter aç
  • Sınava gir. Geyik bi yana bencede rapor al sonra çalış çak 100 ü. Denendi ama yine çalışmadığım için zayıf aldım o ayrı :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

2 okul günü var önünde. Yarın okula gitme. Sabah erkenden hastaneye gidip 2 günlük rapor al. Sonra önümüzdeki 4 gün deli gibi konulara çalış. Sonra da yüksek not al.

Not: Denenmiştir.

rapor vermesse kaka yaptık

not: çalıştıklarımdan hiçbirşey anlamıyorum :D
  • Matematik sınavından önce olmasının sebebi çok fazla strese girmenden kaynaklanıyordur. Bazı insanlar strese girdiklerinde vücutlarında kırmızı kırmızı isilik gibi döküntüler, ağızda yaralar vs. rahatsızlıklarla karşılaşır. Bence e gidip rapor al. En hayırlısı bu olur. Ayrıca çok fazla kasma. Artık 3 tane zayıfla bile sınıf geçiliyor. Olmadı kalırsın dersten. Hiçbirşey senin sağlığından önemli değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moskva

Matematik sınavından önce olmasının sebebi çok fazla strese girmenden kaynaklanıyordur. Bazı insanlar strese girdiklerinde vücutlarında kırmızı kırmızı isilik gibi döküntüler, ağızda yaralar vs. rahatsızlıklarla karşılaşır. Bence e gidip rapor al. En hayırlısı bu olur. Ayrıca çok fazla kasma. Artık 3 tane zayıfla bile sınıf geçiliyor. Olmadı kalırsın dersten. Hiçbirşey senin sağlığından önemli değildir.

50 den yukarı alsam yetecek birde matematikcinin annesi ile aynı apt da yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: semidos

quote:

Matematik sınavından önce olmasının sebebi çok fazla strese girmenden kaynaklanıyordur. Bazı insanlar strese girdiklerinde vücutlarında kırmızı kırmızı isilik gibi döküntüler, ağızda yaralar vs. rahatsızlıklarla karşılaşır. Bence e gidip rapor al. En hayırlısı bu olur. Ayrıca çok fazla kasma. Artık 3 tane zayıfla bile sınıf geçiliyor. Olmadı kalırsın dersten. Hiçbirşey senin sağlığından önemli değildir.

50 den yukarı alsam yetecek birde matematikcinin annesi ile aynı apt da yaşıyorum

Çok fena Mesela bizim öğretmene hocam konuları anlamadım, çalışamadım ama rapor aldım, daha iyi bir puan almak için sonra gireceğim diye desen birşey demezdi. Haklı bir düşünce sonuçta. Ben de birşey diyeceğini düşünmüyorum hocanın.
  • Ben olsam tozlanmış defter ve kitabımın kapaklarını açıp çalışmayı denerdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: semidos

quote:

hönk.gif

Kadını rehin almayı filan düşünmüyorsun değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacıTheBlack

Ben olsam tozlanmış defter ve kitabımın kapaklarını açıp çalışmayı denerdim..

O zaman git dene bakalım başarabilecek misin.
  • quote:

quote:

Sınav benim değil arkadaşın.
  • quote:

quote:

quote:

Biliyorum. Defterlerinin ve kitaplarının kapakları tozlandığına göre sende aynı durumdan muzdarip olabilirsin. Hatta daha vahimi de olabilir. Bence sende git ders çalış.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Biliyorum. Defterlerinin ve kitaplarının kapakları tozlandığına göre sende aynı durumdan muzdarip olabilirsin. Hatta daha vahimi de olabilir. Bence sende git ders çalış.

Şaka amaçlı yazdım onu yoksa düzenli olarak ders çalışan biriyimdir.
  • İyi dinle hayati bir yorum bu O:-) B-):-$:-|X-(:-/y okuka gitme 2-3 gün sonra sorcak hoca nie gelmedin hastaydim dicen raporu getir seni xx/xx/xxxx tarihinde sinav yapcam der tabiki rapor isi size kalmis torpillemi alirsin raporu tanidigin birimi verir onu bilmem ben hasranedeki abiye yalvarip kagidi almisti baska bi doktora 3 gnlk bi hastalik yazdirdim 3 gun iistirahat yazdim en son gidip birinr mhrletiyon hastane kasap kiryasiye frk etmemhrlet yeter
  • beyler teog var 1 hafta kaldı ve çalışmadım ne yapayı m:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.