Şimdi Ara

MSI: X58 çipsetli tüm anakartlarımız Core i7 980X desteğine sahip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel'in resmi satışı dün başlayan 6 çekirdekli Core i7 980X işlemcisi için anakart üreticilerinden uyumluluk açıklamaları gelmeye başladı. Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden MSI, X58 çipsetli anakartlarının tamamında Gulftown kod adlı Core i7 980X işlemcisine destek sunduğuu belirtti.

Eclipse Plus, Eclipse SLI, X58 Platinum SLI, X58 Platinum, X58 Pro, X58 Pro-E ve X58M olmak üzere X58 çipsetli mevcut tüm anakart modellerinin, yeni BIOS güncellemelleriyle Core i7 980X desteği kazanacağı belirten MSI, kullanıcıların anakartlarıyla uyumlu BIOS güncellemelerine resmi internet sitesi üzerinden erişebileceklerini söyledi.

• ah birde x58 pro nun biosu güncelleyebilsem
  • guzel bir anakart yeni rekorlar bu anakartla gelebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 17 Mart 2010; 11:30:18 >
  • Çok karizma görünüyor.Renk seçimi yine güzel performansa gelince inceleyip göreceğiz...
  • 900 serisini tercih edenler için güzel fırsat, ama tabi Intel bunu da yapmasaydı çok ayıp(1) olurdu, tıpkı Core i5 750 leri 32 nm çıkarmaması(ayıp2) gibi.
  • İleriye dönük tasarım yapıyorlar sonuçta. 790FX AMD zamanında da böyleydi, bir çok anakartı 140W işlemci desteğine sahipti.
  • Millet haberi okumadan Hızlı Cevap'a basıp bişeyler saçmalayıp Tamam'a basıyorlar anlaşılan. Haber ne diyooo, siz ne diyonuz? yakında fx57'den fazla mesaj sayıları olacak...
  • o kadar para veriyorsun desteklesin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alish

Millet haberi okumadan Hızlı Cevap'a basıp bişeyler saçmalayıp Tamam'a basıyorlar anlaşılan. Haber ne diyooo, siz ne diyonuz? yakında fx57'den fazla mesaj sayıları olacak...

Haklısın. İmzandan belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

quote:

Millet haberi okumadan Hızlı Cevap'a basıp bişeyler saçmalayıp Tamam'a basıyorlar anlaşılan. Haber ne diyooo, siz ne diyonuz? yakında fx57'den fazla mesaj sayıları olacak...

adam doğru bir laf etmiş imzasıyla ne ilgisi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

quote:

adam doğru bir laf etmiş imzasıyla ne ilgisi var?

Baştan aşağıya okduğunuzda göreceksiniz; "post kasma" şeklinde kimsenin bir amacı olmadan bir - iki yorum veya bilgi bırakmış, boş yere tartışma açan arkadaş haricinde.

İmza ile ilgisi şu : Birsürü imza ile ilgili sabit başlık var. Onları okumadı mı o arkadaş ?

Tartışmak için söylemiyorum. Benim kendi fikrimdir. Alish'in sadece ortamı germek için mesaj attığını düşünmekteyim. Yanlış anladıysam özür dilerim.

• yorumalrı okudgumda bende aynen arkdaşın düşündüğünü düşündüm çünkü yorumalrın çoğu haberle ilgisiz sende farketmişsindir. anakart resmini, gören yeni anakart çıkmış gibi yorum yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

yorumalrı okudgumda bende aynen arkdaşın düşündüğünü düşündüm çünkü yorumalrın çoğu haberle ilgisiz sende farketmişsindir. anakart resmini, gören yeni anakart çıkmış gibi yorum yapmış.

Seni de anlıyorum. Dediğim gibi; Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim diye...

Aslına bakacak olursanız, başlığı okuduğunuzda anlamış olmanız lazımdı. Günün yorgunluğuna veya uykusuzluğa bağlıyorum.

Başlık : MSI: X58 çipsetli tüm anakartlarımız Core i7 980X desteğine sahip => Tüm ; Yani bundan önce yapılan ve bundan sonra yapılanlar bu desteği veriyor. Başlığın ilk mesajını , yani haberi okuduğunuzda ise doğruya ulaşıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacaygun -- 19 Mart 2010; 16:47:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.