Şimdi Ara

Windows Phone 7 serisinde 'Kopyala-Yapıştır' işlemi olmayabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merakla beklenen Windows Phone 7 serisiyle ilgili ilginç bir haber ortaya çıktı. Bu habere göre Windows Phone 7, "Kopyala-Yapıştır" işlemini kullanmayacak. Bu konu hakkında kesin bir bilgi olmamakla beraber önümüzdeki düzenlenecek olan

Microsoft MIX konferasında kesin bilginin verilmesi bekleniyor. Alınan bilgilere göre "Kopyala-Yapıştır" işleminin gelip gelmeyeceği değil, neden "gerekli olmadığı"nın açıklanabileceği söyleniyor. Bu işlemin neden kaldırılacağı ya da kullanılmayacağı sorusuna verilecek ilk cevabın korsan yazılım ve uygulama kullanımını engellemek adına yapılmış bir hamle olabileceği düşünülüyor.

• iPhone Os un baştaki kötü özelliklerinin tümünü almaya çalışıyorlar galiba. Multitasking yok, copy-paste yok, flash yok. Bu kadar esinlenilmezki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurven
    iPhone Os un baştaki kötü özelliklerinin tümünü almaya çalışıyorlar galiba. Multitasking yok, copy-paste yok, flash yok. Bu kadar esinlenilmezki..

Apple yapar digerleri taklit eder bu isler böyle :))))

saka bir yana gercekten enteresan sekilde saçmaladi Microsoft bu mobile 7 de :((
  • iyi özelliklerini kopyalıyorsunuz onu anladık da. kötü özelliklerini niye kopyalıyorsunuz olm.
  • neyin pesinde bunlar. piyasa copy paste diye inlerken koymiyacaz demek.
  • Akıllı telefonlar yavaş yavaş "akıllı" özelliklerini kaybediyor bunların yüzünden. Hayır, yaptıkları bu saçma hamlelerle Android gibi rakiplerinin hızla önünü açıyorlar haberleri yok.
  • İphonede kopyala yapıştır var.
  • iphone de kopyala yapıştır var arkadaşlar. yani kopyala yapıştırın bu kadar gündeme gelmesinin nedeni nedir yaaa muahaha çok güldüm habere olmasın ne olucak. muahahha
  • 3.0 ile geldi iphone copy paste önceden ancak jb ile işini görüyordun

bu arada iyice uyuz oldum bu winmo7 ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

iphone de kopyala yapıştır var arkadaşlar. yani kopyala yapıştırın bu kadar gündeme gelmesinin nedeni nedir yaaa muahaha çok güldüm habere olmasın ne olucak. muahahha

niye gerekli bir özellik bence çok işe yaradığı oluyor
  • symbian bile daha fonksiyonel kalacak wp7'nin yanında..
  • Ya bu microsoft ne yapmaya çalışıyor anlayamıyorum. Acaba mobil piyasadan çıkmak için mi böyle saçma salak işlere imza atıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Ya bu microsoft ne yapmaya çalışıyor anlayamıyorum. Acaba mobil piyasadan çıkmak için mi böyle saçma salak işlere imza atıyorlar?

Evet galiba son kullanacağımız WM li cihaz bu6.5 veya 6.5.5 lu HTC HD2 ler olacak galiba,MS çok akıllı bir şekilde ona zorluyor,zorlasın bakalım...
  • win mo, wp7 öncesi ayrı bir platformdu, alternatifi yoktu, yani kimseyle rakip değildi, ama zorla kendini diğerlerine alternatif yapmaya çalışıyor.. bence satışları direk dibe vuracak..
  • Alanlara acıyorummmmm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.