Şimdi Ara

Sony Vaio M serisi netbook bilgisayarlar doğrulandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

Dünya'nın önde gelen elektronik üreticilerinden Sony'nin, ünlü Vaio dizüstü bilgisayar serisinin yeni üyesi olan Vaio M serisi netbook'lar doğrulandı.

Sony Vaio M serisi netbook bilgisayarlarda Intel Atom N450 1.66Ghz işlemci kullacağı belirtildi. Yapılan açıklamaya göre Vaio M serisi netbook'larda 10.1 inç boyutunda LED aydınlatmalı ekran olacağı ve 1024x600 çözünürlük vereceği söylendi Hard disk tercihini

250GB 5400 rpm SATA'dan yana kullanacak olan Sony, Vaio M serisi netbook'larda 1 GB DDR2 kullanıyor.

Intel GMA 3150 entegre grafik işlemcisine sahip olacak olan Vaio M serisi netbook bilgisayarlarda dahili web kamerası da bulunuyor.

Sony Vaio M serisinde kablosuz veri aktarımı için

802.11 b/g/n WiFi ve Bluetooth 2.1+EDR kullanılıyor. Stereo hoparlörlere sahip olan M serisi netbook'larda mono mikrofon ve 3 adet USB 2.0 girişi bulunuyor. Sony Vaio M serisi netbook bilgisayarların kısa bir süre için öncelikle İngiltere piyasasına girmesi beklenirken,

fiyatının 299£ (450 $) civarı olması bekleniyor. Sony Vaio M serisi netbook'ların siyah ve beyaz renklerde üretileceği açıklandı. Sony Vaio M serisi netbook'ların Amerika pazarına ne zaman sunulacağı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi

• W serisi ile ne farkı varki bunun?
  • Özelliklere bakılırsa ekran çözünürlüğü daha düşük :) ama işlemci yeni seri, W da n280 vardı. Ama kesinlikle bu daha çirkinmiş klavyeyi vs. düşünürsek
  • bende W serisi var ve işlemcisi N450..
    yabancı sitelerden baktım farkı fiyatıymış :)biraz daha ucuz ama çok çirkin ve ağır....
  • ASUS, Lenova'dan bir farkı kalmamış. Oldukça sıradan duruyor. Eee tabi ne kadar ekmek o kadar köfte
  • diğerlerinininden tek farkı fiyatının en az 200 tl kadar daha fazla olması :D
  • arkadaşlar w serisi kullanan varmı tavsiye lazım almayı düşünüyorum. acer var bende dual core 1,73ghz. bundanda yavaşmıdır :))
  • Bende de W21 netbook var ama pil ömrü bir rezalet.Acaba 6 cell batarya satan bir yer var mı arkadaşlar bildiğiniz.Ben nette araştırdım bulamadım da.Bir yardımcı oluvirin gari...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.