- x
Nokta Atış Soruları
26 Cevap24667 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

337 Mesaj
16 Mart 2010; 12:30:14 

Geçen gün eve bir broşür geldi öncelikle şaşırdım adresimi nerden buldular diye ama bulmuşlar işte Karacan akademinin nokta atış soruları adlı soru kitapçıkları hakkında internette araştırma yaptım dediklerine göre başarı yüzdesi çok yüksekmiş hatta sözelde birebir soruları yakalamışlar diyorlar.Peki ya DH 'de böyle bu kitabı çalışıp sınava giren açıköğretim öğrencileri varmı merak ettim ve yorumlarını bekliyorum.

Not...Reklam kesinlikle değildir.

2613 Mesaj
16 Mart 2010; 14:02:41 

Aldım baktım 3 ve 3,5 tl arasında değişiyor fiyatları.

İçerisinde hep sorular var cevap anahtarlarıyla beraber.. 26 soruluk sınavdan 22 ve üzeri isabet ettirdik falan diyorlar bilmiyorum 1 haftadır calısıyorum oradan.. bakalım sınavda cıkarmı..

337 Mesaj
16 Mart 2010; 14:03:37 

Aynen benimkide az önce geldim bakalım dedikleri kadar iyilermi

50 Mesaj
28 Mart 2010; 14:53:00 

Arkadaşlar aynı mevzu ile bende karşılaştım fakat emin olmadığım ve bir süredirde yoğun olduğumdan dolayı pek vakit ayıramadım.. Rica etsem sizin içinde bir mahsuru yoksa aldığınız kitapçıkları tarayıcıdan çekip, internette paylaşabilirmisiniz..? Ama dediğim gibi bir mahsuru yoksa...

276 Mesaj
2 Nisan 2010; 0:29:57 

aynı tarzda kitabı murat'da cıkarmıs 5tl tüm dersler :)

.suskun

2613 Mesaj
2 Nisan 2010; 15:22:19 

sorularım hepsini cevaplarıyla beraber ezberledim yarına hazırım

711 Mesaj
2 Nisan 2010; 20:03:18 

hocam scan edinde hepimiz faydalanalım tabi sınıf 1 ise bende faydalanayım
malum sayılı saatlwer kaldı

6881 Mesaj
2 Nisan 2010; 22:41:34 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgiturk

aynı tarzda kitabı murat'da cıkarmıs 5tl tüm dersler :)

Aynı tarz değil! Murat normal çıkan soruları basmış. Karacan çalışma yapıp elemiş ve ihtimali olanları kitap yapmış.

Bende karacana çalıştım bakalım neler yapıcaz.

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

2676 Mesaj
2 Nisan 2010; 23:05:18 

quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

hocam scan edinde hepimiz faydalanalım tabi sınıf 1 ise bende faydalanayım
malum sayılı saatlwer kaldı

Bu ricayı dikkate alın lütfen arkadaşlar

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
"Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

276 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:38:36 

%90 oranında doğru çıkıyor. kitap dışında 3 4 soru cıktı

.suskun

2329 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:50:18 

scan yapında bizde yararlanalım

1514 Mesaj
4 Nisan 2010; 21:37:12 

Valla scan edecek bir şey kalmadı ama size bir tavsiyem geçmiş yılların sorularına bakın yalayın yutun ezberkeyin.Bu sayede

Cts günü 3 yıldır 30 dan yukarı alamadığım iktisada giriş dersinden en az 20 tane geçmiş yılların sorusu vardı.Tabi hepsini işaretledim :D.
Pazar günü Devlet bütçesi ve idare hukuku derslerinden sınava girdim.Devlet bütçesinde 23 tane aynı soru,idare hukukun da ise 15-16 adet aynı sorun vardı,affetmedim işaretledim.Bugüne kadar harcadığım zaman ve parayı görünce kendime ister istemez aklınıza gelebilecek her şei söyledim .

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz
Silkroad Online Bölüm kuralları || Silkroad Online Başlangıç Rehberi || Karakter ve Eşya Satış Kuralları|| Foruma resim ekleme
Hotan Fortress War Update Ön İnceleme
Kuralları okumamanın sonu(Ana Konu) | Kuralları okumamanın sonu(.swf version)

276 Mesaj
4 Nisan 2010; 22:15:41 

quote:

Orijinalden alıntı: murderuo

Valla scan edecek bir şey kalmadı ama size bir tavsiyem geçmiş yılların sorularına bakın yalayın yutun ezberkeyin.Bu sayede

Cts günü 3 yıldır 30 dan yukarı alamadığım iktisada giriş dersinden en az 20 tane geçmiş yılların sorusu vardı.Tabi hepsini işaretledim :D.
Pazar günü Devlet bütçesi ve idare hukuku derslerinden sınava girdim.Devlet bütçesinde 23 tane aynı soru,idare hukukun da ise 15-16 adet aynı sorun vardı,affetmedim işaretledim.Bugüne kadar harcadığım zaman ve parayı görünce kendime ister istemez aklınıza gelebilecek her şei söyledim .

valla bu sene bitmesi için kaç para olursa verim kurtulayım artık diyordum o kadar bunalım yarattı bende ama ucuz atlattık.
finalde'de 50 yapsak yeter

.suskun

1673 Mesaj
4 Nisan 2010; 22:54:28 

aynı sorular cıktı mı?

4096 Mesaj
4 Nisan 2010; 23:25:16 

quote:

Orijinalden alıntı: murderuo

4 üncü senem ve dershaneye - kitaba bir kuruş para vermedim. Artı son 2 senedir bütünlemeye bile ders bırakmadım. Hiç bir şekilde konulara çalışmadım. Bugünde vizeler vardı gayette güzel geçti.

@ardent_boy

% 80 aynı sorular çıktı.

Amarok BiTDI Highline

377 Mesaj
5 Nisan 2010; 5:36:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

4 üncü senem ve dershaneye - kitaba bir kuruş para vermedim. Artı son 2 senedir bütünlemeye bile ders bırakmadım. Hiç bir şekilde konulara çalışmadım. Bugünde vizeler vardı gayette güzel geçti.

@ardent_boy

% 80 aynı sorular çıktı.

ohaa bu kitaplarin sadece 1 dersi mi 5tl. ben hazırlıktayım 4 dersten 2sini vermem gerekiyor. vizeler berbat derecede kötü geçti. bu kitap faydalı olur mu? birde sınavdan ne kadar süre önce çıkıyor?

276 Mesaj
5 Nisan 2010; 9:43:50 

3-4 tl ortalama ders başına .
sınavdan 2-3 hafta önce çıkıyor.
kitaba %100 güvenme 1 kez ders konularını oku sonra soruları ezberler, çıkmayan sorulara boş boş bakmamış olursun

.suskun

1210 Mesaj
5 Nisan 2010; 12:21:41 

harbi ha o kiaplara güvenmek akıl işi değil

Arsız, Densiz, İlkesiz, Haddini Bilmez, Bayağı isen, Yanımıza Uğrama!
Küstah, Mürai, Tufeyli, Zevzek, Müptezel, Basmakalıp isen, Kapımızı Çalma!
Palavracı, Korkak, Kalleş, Ahlâksız isen, Eşiğimizi Geçme!
İçtenliksiz, Sevgisiz, Pespaye, Paçoz isen, Evimize Gelme!
Çilehanedir Burası, Hoşgörü Dergâhı Değil!
Ahde Vefa Bilmez, Tövbe Tutmaz isen, Sakın Gelme!
Alev Alatlı Beyaz türkler küstüler

4096 Mesaj
5 Nisan 2010; 23:04:29 

quote:

Orijinalden alıntı: eub

ohaa bu kitaplarin sadece 1 dersi mi 5tl. ben hazırlıktayım 4 dersten 2sini vermem gerekiyor. vizeler berbat derecede kötü geçti. bu kitap faydalı olur mu? birde sınavdan ne kadar süre önce çıkıyor?

dostum hiç para vermene gerek yok. 2004 ten itibaren çıkan soruları iki kere çöz sınava öyle gir.ben 2 gün işi gücü bıraktım sabah 4 e kadar bu şekilde çalıştım ve gayet güzel geçti.en az 60 alırım

Amarok BiTDI Highline

0 Mesaj
6 Nisan 2010; 8:48:41 

ben mesela Bakırköy Karacan Akademi öğrencisiyim bizim kursa geldi nokta atış soruları bize bile ücretli sattılar ben bütün dersleri aldım çalıştım sadece onlara maliyet en az 5 soru geçen sene çıktı bizim öğretmenlerimiz bile o kitapçıklardan ders işliyorlar...

820 Mesaj
6 Nisan 2010; 15:07:00 

onlar zaten duvar testi diye geçen geçmiş yılların sorusudur. ve onlar her dersanede bulunubiliyor.

1673 Mesaj
9 Nisan 2010; 13:59:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

onlar zaten duvar testi diye geçen geçmiş yılların sorusudur. ve onlar her dersanede bulunubiliyor.

kısacası nokta atış sorıları önceki senelerde çıkmış olan soruların oluşturduğu bir kitap ?

içinde farklı sorularda var mı ?

6881 Mesaj
9 Nisan 2010; 21:32:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ardent_boy

kısacası nokta atış sorıları önceki senelerde çıkmış olan soruların oluşturduğu bir kitap ?

içinde farklı sorularda var mı ?

Evet geçmiş yıllarda çıkmış soruların düzenlenmiş, belli istatistiklere göre çıkma ihtimali olan soruların eğitmenlerce elenmiş düzenlenmiş halde sundukları kitapçıklardır.

geçen sene bu çıkmış bu sene çıkmaz. Bundan sormamışlar bu sefer sorarlar, bunu hep sormuşlar yine sorarlar şeklinde düzenlenmiş halidir.

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

219 Mesaj
15 Nisan 2010; 10:41:19 

İşletme 3. sınıftayım bugüne kadar hep murat yayınlarına güvenmiştim ama, karacanın isabet oranını görünce ona geçmeye karar verdim bütün derslerin konu anlatımlı kitapçıklarını sipariş ettim gelcek nokta atışlarada çalıştıkmı bu iş tmmdır ;)

838 Mesaj
25 Nisan 2010; 19:55:25 

Bu Karacanın kitaplarının fiyatı nedir?Ayrıca kitaplar kaç derslik?

219 Mesaj
25 Nisan 2010; 21:33:28 

quote:

Orijinalden alıntı: PhsycoMantis

Bu Karacanın kitaplarının fiyatı nedir?Ayrıca kitaplar kaç derslik?

Karacanın konu anlatımlı kitapları var her ders için ayrı ayrı kitap, kitap başına 10 tl verdim ben 5 dersi almıştım 50 tl.

Birde nokta atış soruları var, yani çıkmış sorular diilde çıkma ihtimali olabilcek sorular var onuda 3 tl ye aldım bazılarıda 3.5 tl. Onda da her üniteden yaklaşık 25 tane filan soru var.

Hadi kolay gelsin iyi dersler

838 Mesaj
26 Nisan 2010; 17:41:14 

quote:

Orijinalden alıntı: a.Po7

Karacanın konu anlatımlı kitapları var her ders için ayrı ayrı kitap, kitap başına 10 tl verdim ben 5 dersi almıştım 50 tl.

Birde nokta atış soruları var, yani çıkmış sorular diilde çıkma ihtimali olabilcek sorular var onuda 3 tl ye aldım bazılarıda 3.5 tl. Onda da her üniteden yaklaşık 25 tane filan soru var.

Hadi kolay gelsin iyi dersler

Nokta atış soruları yine her ders için mi 3 veya 3.5? iyimiş bunlardan aliyim ben hemen :)

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.311